Edo Maajka - NO SIKIRIKI

Film, Glazba, Književnost i sve ostale umjetnosti također imaju svoj kutak.

Moderator/ica: ZvrX

PostPostao/la Gost » sri, 06.10.2004, 17:32

toj maloj *** iz splita je bolje da suti jer......
....jer joj vise necemo slati hercegovce da je vozaju na ,,jahtii,, :D

Austrijanac drugi put pazi na svoj riječnik!
Gost
 

PostPostao/la Dugmetar » sri, 06.10.2004, 18:00

Slusajte me ljudi sad dok sam mlad
Dok se nisam poceo kvarit
Jer uskoro cu postat dosadan i pocet starit
Za samo koju godinu za samo koju desetinu
Izvodit cu gluposti s frizurom ko Oliver na Porinu
I bolit ce me kita imat cu svoju cevaparu
Imat cu para sto ce mi Menart dat onako ko kaparu
Slusajte me sad dok nisam poceo raditi sa Severinom i sa Deenom
Kad me vidis na televiziji i na Evroviziji
Bit cu ti odvratan ja cu ti se zgadit
Al prebrzo rastem i nijedan mc me ne moze pratit
Al mozda izgubim dah pocnem smrkat bijeli prah
Pa cu bit ko cijela scena bezidejna i jebena
Istina je necu srat svaka stvar je plagijat
Bit cu u kurcu jer cu semplirat Divlje Jagode i Vucu
Njih se niko nece sjecat meni ce se zivo jebat
Stvar ce izdat Menart meni ce para trebat
Pod stare dane da imam za kurve mlade
Jer ko zna kakva ce tad bit guzica od moje Lane
Ko zna neke ce stvari mozda trajat vjecno
Slusaj me sad


Jedan ulični poluobrazovanko se našao vrijeđati glazbene legende poput Olivera. To ulično smeće vrijeđa akademsko obrazovanog glazbenika koji je imao karijeru o kojoj to psovačko laprdalo može samo sanjati.

Kad Severina i to indirektno ne spominjući njegovo ime i prezime uputi isto ono što je on uputio njoj, digne se hajka da je to sve na nacionalnoj osnovi. To mogu samo novinski smradovi poput Matije Babića, koji živi od svakog klika na svoj site koji se ne bavi ničime drugim nego skandalima i fura se na svoj antinacionalistički trend a zapravo je sljedbenik onoga zubara.
Što se tiče Severine, glupača koju je tjerao da se spušta na njegov jadni nivo. Oliver se pokazao gospodinom i ne obraća pažnju na takve lažljive polufrikove koji se isfuravaju da su drugačiji a zapravo samo ganjaju lovu tražeći slabosti Jugonostalgičara.
And all the pictures on the wall
Serve only to remind you of it all
The wasted days we could have lived
Now we're left with nothing left to give
Avatar
Dugmetar
Cleric
 
Postovi: 2012
Pridružen/a: sri, 14.05.2003, 18:12
Lokacija: Zagreb

PostPostao/la Gost » sri, 06.10.2004, 19:59

sorry,ali za nas je edo u odnosu na tog tvog pjevaca mornarskih pjesmica,kojih usput receno pola i ne razumijemo-doktor muzike.
mozda ti nije pravo ali edo je definitivno obiljezio zadnjih par godina bih-hr estrade.nismo mi krivi sto se vise ,,sa ponistre nevidi solta.. i sto ,,cesaricu,, zamijeni no sikiriki :lol:
Gost
 

PostPostao/la jaca » sri, 06.10.2004, 20:40

"Izvodit cu gluposti s frizurom ko Oliver na Porinu"

Oliver je jedan od mojih glazbenih idola. Obilježio je moju mladost predivnim baladama i nikad niko neće moći nadmašiti njegove glazbene sposobnosti, niti Edo ne komentira niti Olivera muzičara, niti Olivera čovjeka ali se s njim 100% slažem da mu (Oliveru) ona frizura na Porinu nije trebala.....ne znam od čega mu to??!!!!!!

"Slusajte me sad dok nisam poceo raditi sa Severinom i sa Deenom
Kad me vidis na televiziji i na Evroviziji
Bit cu ti odvratan ja cu ti se zgadit"
Istina je, onaj ko ga sluša sad, želi to i hoće, Severinin i Deenov nivo će mu se svakako zgaditi. Svaka čast svakome, ali Edo je sada tri koplja ispred njih......


"Hrvatski rapperi dignite hajku, onaj kuhar vam oteo publiku, djeca vam slušaju krivu majku."Znači, nije Hrvat pa je automatski krivi- a šta je to nego prozivka na nacionalnoj (čitaj nacionalističkoj) osnovi. Naravno, problem je i u tome što je kuhar, da je tajkunčić sa jahtom bio bi skroz podoban......
Avatar
jaca
moderator
 
Postovi: 617
Pridružen/a: pon, 19.05.2003, 09:43
Lokacija: svugdje pod suncem

PostPostao/la Dugmetar » čet, 07.10.2004, 06:56

Anonymous je napisao/la:sorry,ali za nas je edo u odnosu na tog tvog pjevaca mornarskih pjesmica,kojih usput receno pola i ne razumijemo-doktor muzike.
mozda ti nije pravo ali edo je definitivno obiljezio zadnjih par godina bih-hr estrade.nismo mi krivi sto se vise ,,sa ponistre nevidi solta.. i sto ,,cesaricu,, zamijeni no sikiriki :lol:


Ti valjda ne razumiješ ni jednu rečenicu u kojoj se iza svake druge riječi ne spominje ba, ja dakako razumijem a i većina ljudi koji su živjeli u bivšoj Jugoslaviji. To samo govori o tvom kulturološkom nivou i to nije nešto čim bi se trebao hvaliti. No ti samo izvoli, time samo govoriš o sebi. Usput rečeno glazba nije samo tekst nego i melodija. Taj tvoj "doktor muzike" je valjda priznat i od glazbenih udruga i od akademije?

Ako si čuo samo za te dvije pjesme od Olivera onda svaki tvoj komentar o njemu je suvišan. Akademski obrazovanog glazbenika priznatog od ljudi koji povijesni razvoj glazbe i može vrijeđati samo ulični psovač sa svojim kočijaškim riječnikom. Iskreno rečeno te dvije pjesme koje si ti nabrojao su jedne od lošijih koje je Oliver izveo, po mom skromnom mišljenju.

Nema meni što biti pravo ili krivo, uopće mi nije bitno što sluša puk, ja imam svoje mišljenje o tom uličaru i takvo će najvjerojatnije ostati jer osim što psuje, edo je dokazani beskičmenjak koji ne sotji iza svojih riječi.
Mene ne zanima previše što slušaju drugi, bitno mi je što slušam ja i što meni paše.
And all the pictures on the wall
Serve only to remind you of it all
The wasted days we could have lived
Now we're left with nothing left to give
Avatar
Dugmetar
Cleric
 
Postovi: 2012
Pridružen/a: sri, 14.05.2003, 18:12
Lokacija: Zagreb

PostPostao/la Dugmetar » čet, 07.10.2004, 07:10

jaca je napisao/la:"Izvodit cu gluposti s frizurom ko Oliver na Porinu"

Oliver je jedan od mojih glazbenih idola. Obilježio je moju mladost predivnim baladama i nikad niko neće moći nadmašiti njegove glazbene sposobnosti, niti Edo ne komentira niti Olivera muzičara, niti Olivera čovjeka ali se s njim 100% slažem da mu (Oliveru) ona frizura na Porinu nije trebala.....ne znam od čega mu to??!!!!!!

"Slusajte me sad dok nisam poceo raditi sa Severinom i sa Deenom
Kad me vidis na televiziji i na Evroviziji
Bit cu ti odvratan ja cu ti se zgadit"
Istina je, onaj ko ga sluša sad, želi to i hoće, Severinin i Deenov nivo će mu se svakako zgaditi. Svaka čast svakome, ali Edo je sada tri koplja ispred njih......


"Hrvatski rapperi dignite hajku, onaj kuhar vam oteo publiku, djeca vam slušaju krivu majku."Znači, nije Hrvat pa je automatski krivi- a šta je to nego prozivka na nacionalnoj (čitaj nacionalističkoj) osnovi. Naravno, problem je i u tome što je kuhar, da je tajkunčić sa jahtom bio bi skroz podoban......




KLISE
E. Osmic

Ako pare ljude kvare
Onda necu bit pokvaren do kraja zivota
A zivot na Balkanu bit ce divota
Jer svi smo puni para bas ko zaba dlaka
Svi smo puni govana ko politicari obmana
Svi znamo repat svako moze Severinu jebat
I svako u klubu moze redare izlemat
Fejkeri napadaju fejkere svi pljuju sminkere
Glume nigere i po kuci nosaju viklere
A zene skoro sve izgledaju isto
Kopiraju jedna drugu cekaju placenu cugu
Neke se hoce jebat samo ako znas repat
Reper s parom i zajeban jebat ce ih sve za tjedan
Svi cijene ljubav a svi bi jebali drolje
Malo ljubavi daju a htjeli bi vise i bolje
Trendovi se redaju dolaze prolaze trendovi
Bendovi nastaju i propadaju bendovi
Bez beda drze se trenda klonovi od klonova
Puni preradzenih songova u ocima je lova
A love nema i kad neko zaradi
Ljubomorni postaju na sceni misevi ostali
Ostaje im utjeha ono mi smo underground spike
Mi nismo Colonia Gibo i harmonike
To ostaje samo zavis i nista vise
Zalosno je samo sto je to kod nas posto klise

Još jedan tekst gdje uličar spominje Severinu. Tu se čak drznuo na glazbenike poput Gibonija. Svi znamo tko je Giboni. Jaco valjda se sjećaš 8 putnika a i svjetskih glazbenika s kojima je Giboni surađivao.
Ne mogu naći tekst u koji ide otprilike ovako:" Jebo vladu jebo sabor". Vrlo dobro znamo što je sabor i vlada i gdje se nalaze. Zar to također nije nacionalizam.

Zašto Severina ne bi smjela reći hrvatski, zar je samo spominjanje pridjeva hrvatski predstavlja nacionalizam?

Al niko me ne zna a zelim biti zvijezda
Il sahovnica ko Thompson zelim s tobom uc u poso


Ovdje uspoređuje hrvatski grb sa onom zvijezdom koju su nosili kriminalci, koji su po Vukovaru pjevali: "Bit će mesa klat ćemo Hrvate"! Ja bih rekao da je i to nacionalizam.
And all the pictures on the wall
Serve only to remind you of it all
The wasted days we could have lived
Now we're left with nothing left to give
Avatar
Dugmetar
Cleric
 
Postovi: 2012
Pridružen/a: sri, 14.05.2003, 18:12
Lokacija: Zagreb

PostPostao/la Gost » čet, 07.10.2004, 10:22

izvini ne rece nam sta je to oliver diplomirao-ribarstvo,ili tako nesto....
njega kao muzicara postujem,mada je definitivno isfuran.
to sto tebi smeta sto neko upotrebljava ba, bona i bolan....hm,valjda su kompleksi.ipak si ti dosao iz jedne male sredine(derventa) i iz jos manje drzave(u tvojim ocima) u takav velegrad.

:D mojne se ljutiti,to je moje misljenje i znas da mi je jako ljepo sa tobom diskutovati(diskutirati,ne).
i jos nesto sto se tice EDE i one sa videa od 11 minuta-procitaj malko ostale forume i vidjeces da si u manjini.opet.
i de gledajte pa pobijedite bugare u subotu!!!!!!!! 8)
Gost
 

PostPostao/la Dugmetar » čet, 07.10.2004, 10:46

Anonymous je napisao/la:izvini ne rece nam sta je to oliver diplomirao-ribarstvo,ili tako nesto....
njega kao muzicara postujem,mada je definitivno isfuran.
to sto tebi smeta sto neko upotrebljava ba, bona i bolan....hm,valjda su kompleksi.ipak si ti dosao iz jedne male sredine(derventa) i iz jos manje drzave(u tvojim ocima) u takav velegrad.

:D mojne se ljutiti,to je moje misljenje i znas da mi je jako ljepo sa tobom diskutovati(diskutirati,ne).
i jos nesto sto se tice EDE i one sa videa od 11 minuta-procitaj malko ostale forume i vidjeces da si u manjini.opet.
i de gledajte pa pobijedite bugare u subotu!!!!!!!! 8)


Oliver je diplomirao na Glazbenoj akademiji, znači da je profesionalni glazbenik.
Meni niti smeta niti su ikad smetale te poštapalice koje si ti napomenuo a i sam ih znam ponekad upotrijebiti, samo sam htio naglasiti tvoje nepoznavanje opće kulture, kada si rekao da ne razumiješ što Oliver pjeva. Ja još uvijek razumijem većinu jezika s prostora bivše Jugoslavije, možda malo teže Slovence i Makedonce ali ipak razumijem. Protiv bolan i ba nemam ništa, kao što rekoh i ja ih znam upotrijebiti. Izvlačiš pogrešne zaključke, ja sam ponosan na mjesto svoga rođenja, inače ne bih ni napravio stranicu o Derventi. Što se tiče ostalih foruma i diskusija nije bitno što na njima piše, nego što je čista realnost. Edo je prvi u svojim nazovimo ih pjesmama vrijeđao Severinu i to više puta, ona mu je samo uzvratila istom mjerom.

Kad bi se neko zaletio i opalio ti šamar više puta, što bi ti napravio? Volio bih da mi odgovoriš na ovo pitanje.

Oboje su glazbeni šund, jedino što Severina bolje izgleda, pa se uz ugašeni ton može gledati, što je već i dokazala.

Što se tiče utakmice ona nema nikakve veze s ovom dikusijom, vidim da je tebe nešto dirnulo na drugom topicu, pa sa previše emocija diskutiraš na ovom topicu iako on nema nikakve veze s utakmicom koja se igra u Subotu. Ponašaš se poput kakvog pučkoškolskog dječačića od 10 godina. Smiri emocije i diskutiraj o topicu. Ako želiš diskutirati o subotnjoj utakmici otvori drugi topic!
And all the pictures on the wall
Serve only to remind you of it all
The wasted days we could have lived
Now we're left with nothing left to give
Avatar
Dugmetar
Cleric
 
Postovi: 2012
Pridružen/a: sri, 14.05.2003, 18:12
Lokacija: Zagreb

PostPostao/la ZvrX » pet, 08.10.2004, 01:17

subkultura ulice
neki to nece nikad shvatiti
cenzura
da li se tako skupljaju poeni :?:
flaster na usta
vrati se u stvarnost
Avatar
ZvrX
moderator
 
Postovi: 329
Pridružen/a: pet, 16.05.2003, 19:10
Lokacija: Bosnia & Herzegovina

PostPostao/la Gost » pet, 08.10.2004, 06:18

dobro bi bilo da spustimo malo loptu na zemlju.istina je da i meni smeta sto edo u svojim pjesmama extremno puno psuje,i spominje neke rijeci koje nisu primjerene muz. umjetnosti.
iskreno smatram da on i nije nesto bog zna kako izvrijedjao severinu u svojim pjesmama.
sto se tice olivera-uvijek sam ga rado slusao i sigurno je covjek koji je obiljezio jednu muzicku epohu.respekt u svakom slucaju.
da ti sad odgovorim na ono pitanje o samaru.kad mi neko par puta opalio samar ja bih otisao u ,za takve delikvente nadleznu ustanovu-policiju,napravio prijavu i ...... :P znas moj je moto ko tebe samarom ti njega gradjanskom parnicom. :cry:
vozdra
Gost
 

PostPostao/la Dugmetar » pet, 08.10.2004, 10:57

Anonymous je napisao/la:dobro bi bilo da spustimo malo loptu na zemlju.istina je da i meni smeta sto edo u svojim pjesmama extremno puno psuje,i spominje neke rijeci koje nisu primjerene muz. umjetnosti.
iskreno smatram da on i nije nesto bog zna kako izvrijedjao severinu u svojim pjesmama.
sto se tice olivera-uvijek sam ga rado slusao i sigurno je covjek koji je obiljezio jednu muzicku epohu.respekt u svakom slucaju.
da ti sad odgovorim na ono pitanje o samaru.kad mi neko par puta opalio samar ja bih otisao u ,za takve delikvente nadleznu ustanovu-policiju,napravio prijavu i ...... :P znas moj je moto ko tebe samarom ti njega gradjanskom parnicom. :cry:
vozdra


Svi znamo repat svako moze Severinu jebat!


Dio teksta edine pjesme.

Eto i ti bi uzvratio (Na svoj način), tako i Ševe uzvratila(na svoj način).
And all the pictures on the wall
Serve only to remind you of it all
The wasted days we could have lived
Now we're left with nothing left to give
Avatar
Dugmetar
Cleric
 
Postovi: 2012
Pridružen/a: sri, 14.05.2003, 18:12
Lokacija: Zagreb

PostPostao/la rabic » pet, 08.10.2004, 19:26

SVET tvrdi kako je Edo, prema dogovoru s vlastitom izdavačkom kućom "Bassivity", trebao polovicom svibnja u Beogradu promovirati svoj novi album "No Sikiriki".

Tabloid dodaje kako je u kratkom razgovoru Edo potvrdio da nema namjeru doći u Srbiju na promociju barem još dva mjeseca, te kako sigurno neće još dugo vremena nastupiti "tamo daleko".

"Ne znam otkud vam ideja da ću promovirati album u Beogradu? "Bassivity" je to napravio na svoju ruku. Ne namjeravam ići u Srbiju, barem u slijedeća dva mjeseca. Nije mi mjesto u zemlji u kojoj pale džamije, a tisuće mladih radikala urlaju po ulicama. I ako dođem na promociju, što sam obećao, siguran sam da još dugo neću svirati u Srbiji." - izjavio je Edo u razgovoru za Svet.

U tekstu objavljenom u novom broju Sveta, nepotpisani autor s neprikrivenom antipatijom prema Edi pokušao je iskopati sve njegove "grijehe iz prošlosti".

Tako Svet optužuje Edu da je nastupao s narodnjacima Halidom Bešlićem i Milom Kitićem, što je u suprotnosti s, kako tvrde, Edinim prijezirom prema takvoj vrsti glazbe.

No, da novinari Sveta malo pažljivije prate Edu, znali bi da on voli nekolicinu izvođača takve glazbe, a među njima je upravo gorenavedeni Halid Bešlić. Što se tiče navodnog nastupa s Kitićem, Svet tu informaciju opravdava navodnom najavom koncerta u Dusseldorfu (iako nigdje ne piše gdje je točno objavljena), prema kojem je 30.4. Edo trebao nastupiti s Milom Kitićem.

Vjerojatno najljigavija optužba Sveta na Edin račun tvrdi kako njegovi brat i sestra "žive od šverca na tržnici "Arizona" u sjevernoj Bosni", a Svet ide tako daleko da Edinu najbližu rodbinu optužuje da se bavi prodajom piratskih kopija njegovih albuma.

Što se nas tiče, Edo ima potpuno pravo odbiti promovirati album u već neko vrijeme radikalno desno orijentiranoj Srbiji, a nimalo nas ne čudi da Svetu to itekako smeta. Naime, valja znati da se radi o nacionalistički orijentiranom tabloidu koji je pružao bezrezervnu podršku udovici ratnog zločinca Arkana, Ceci, dok je ova čamila u zatvoru zbog povezanosti sa tzv. Zemunskim klanom.

Za razliku od npr. Tončija Huljića, člana ultra-desnog Hrvatskog bloka, koji ovih dana više nastupa u Srbiji i paradržavi Republici Srpskoj nego u Hrvatskoj, Edo se još jednom dokazao kao dosljedan i pošten čovjek bez dlake na jeziku. Respect!
rabic
 

PostPostao/la Dugmetar » sub, 09.10.2004, 07:57

Austrijanac ti si uporan i površan. O tome članku koji si ti prepisao s index portala je upravo bilo rasprave na ovome topicu, vrati se malo nazad i pročitaj cijeli topic. To smo već apsolvirali. O tvome otkrivanju tople vode smo ja i goldi diskutirali nekoliko mjeseci prije baš na ovome topicu zato ako hoceš diskutirati o nečemu pročitaj cijeli topic a nemoj biti površan. I tamo sam lijepo dokazao kako taj poluglazbenik ne stoji iza svojih riječi samo se potrudi pročitati cijeli topic pa ceš možda skužiti.

Još nesto bi bilo uredu s tvoje strane a to je da ne unosiš zabunu nego da piseš pod jednim nickom. Ja uvijek imam ovlasti da zabranim pisanje neregistriranim korisnicima a to ne želim učiniti, jer uvijek ima ljudi koje bi htjeli ostaviti samo jednu poruku a ne bih želio da gube vrijeme na ragistraciju.

Pozdrav i nauči apsolvirati cijelu temu prije nego što postaš jer ovako ispadaš smješan i površan.
And all the pictures on the wall
Serve only to remind you of it all
The wasted days we could have lived
Now we're left with nothing left to give
Avatar
Dugmetar
Cleric
 
Postovi: 2012
Pridružen/a: sri, 14.05.2003, 18:12
Lokacija: Zagreb

PostPostao/la opet novi nick » sub, 09.10.2004, 10:58

bas se volim zezati i ulaziti pod novim nickom svaki put.ako zelis izbrisati,nema frke.ti si ovdje glavni.
znam da ste raspravljali o ovome prije par mjeseci ali reko sad je trenutak da raja i ovo procita ponovo i da vidi koliko je EDO MAAJKA u sustini veliki covjek.
volio ga ti ili ne volio,ipak je trenutno na nasoj(ex yu) sceni broj jedan.i dugo ce ostati. :D
pozdrav
opet novi nick
 

PostPostao/la Dugmetar » sub, 09.10.2004, 12:40

opet novi nick je napisao/la:bas se volim zezati i ulaziti pod novim nickom svaki put.ako zelis izbrisati,nema frke.ti si ovdje glavni.
znam da ste raspravljali o ovome prije par mjeseci ali reko sad je trenutak da raja i ovo procita ponovo i da vidi koliko je EDO MAAJKA u sustini veliki covjek.
volio ga ti ili ne volio,ipak je trenutno na nasoj(ex yu) sceni broj jedan.i dugo ce ostati. :D
pozdrav


To je stvar tvoje kulture i nepoštivanja! kad uđeš u nečiju kuću i domaćin te zamoli da se ponašaša po pravilima, bilo bi lijepo a i ljudski se tako ponašata, ali kao što rekoh to je stvar kućnog odgoja i kulture, time samo govoriš o sebi.

Ponavljanje postova se po pravilima foruma naziva i spam na svakom drugom forumu bi ti ili pobrisali ovo ili te banirali, no ja sam duša od čovjeka koja se sažali nad takvim slučajevima.

I prije par mjeseci sam pokazao da je edo pobio većinu toga što je rekao u tom članku, jer je ta gnjida u Beogradu bila samo nakon mjesec dana od tog članka. Sam sebi je pljunuo u usta.
And all the pictures on the wall
Serve only to remind you of it all
The wasted days we could have lived
Now we're left with nothing left to give
Avatar
Dugmetar
Cleric
 
Postovi: 2012
Pridružen/a: sri, 14.05.2003, 18:12
Lokacija: Zagreb

PostPostao/la Bosanac » sub, 09.10.2004, 12:45

Mada i meni smeta sto Edo puno psuje, ali mogu ti reci da jedino ima hrabrosti da u svojim pjesmama iznese situaciju kakva je na teritoriji bivse Juge.Istina neke boli.
Ma znas sta ,da se Edo zove Marko ili neko drugo hrvatsko ime , malo bi ti manje smetale njegove pjesme.

Osim toga kad se osjecas toliko Hrvat i podsmijavas se Bosancima i njihovoj kulturi sto nisi postavio stranicu o Zagrebu ili nekom drugom hrvatskom gradu a ne o Derventi koja se nalazi u Bosni. :twisted:
Bosanac
 

PostPostao/la Dugmetar » sub, 09.10.2004, 13:44

Bosanac je napisao/la:Mada i meni smeta sto Edo puno psuje, ali mogu ti reci da jedino ima hrabrosti da u svojim pjesmama iznese situaciju kakva je na teritoriji bivse Juge.Istina neke boli.
Ma znas sta ,da se Edo zove Marko ili neko drugo hrvatsko ime , malo bi ti manje smetale njegove pjesme.

Osim toga kad se osjecas toliko Hrvat i podsmijavas se Bosancima i njihovoj kulturi sto nisi postavio stranicu o Zagrebu ili nekom drugom hrvatskom gradu a ne o Derventi koja se nalazi u Bosni. :twisted:


Ne znam od kud izvalčiš takve zaključke! Edu svrstavam u šund pjevače, kao i mnoge druge s kako ti veliš hrvatskim imenima, npr. Vucu i neke druge. Osim toga Edo je u jednom interviju-u reko nešto što mi se nije svidjelo a da ne velim da je par puta pregazio svoje riječi. Niti je glazbenik niti je čovjek.

Ne vidim da sam se negdje podsmijavao ni Bosancima ni njihovoj kulturi kako je ti nazivaš. Pušenje mi je uvijek bilo ok i sad je, mislim da se frontmen pušenja ne zove Marko nego Sejo. Očigledno tebi smeta što ja ne osjećam prema Bosni i Hrecegovini isto ono što ti osjećaš.

No ovo nije diskusija o meni nego o nadriglazbeniku koji štošta sebi dopušta.
And all the pictures on the wall
Serve only to remind you of it all
The wasted days we could have lived
Now we're left with nothing left to give
Avatar
Dugmetar
Cleric
 
Postovi: 2012
Pridružen/a: sri, 14.05.2003, 18:12
Lokacija: Zagreb

PostPostao/la jaca » sub, 09.10.2004, 22:06

Jedina stvar od Seve koja mi se svidjela je oona: Raste trava zelenaaaaaaaaaaaa
zelennaaaaaaaaaa
zelenaaaaaaaaaaa
Edo mi je puno više cool. Za Prikaze smo ja i moj nećak uvježbavali i koreografiju a Djeda Mraz je genijalac.
Ali najcool mi je kako se manje- više isti ljudi manje više uvijek zakvače za slične teme i znaš već ko će šta reći, jedino što te nekad iznenadi stil.....a to uopće nije cool.....
Čak sam otkrila u zadnje vrijeme da više volim sjedit u birtiji, zagledat za komadima i tračati ih, nego se baviti politikom, bivšim i sadašnjim državama i sličnim temama......
Nema nafake od politike......
Avatar
jaca
moderator
 
Postovi: 617
Pridružen/a: pon, 19.05.2003, 09:43
Lokacija: svugdje pod suncem

PostPostao/la Dugmetar » ned, 10.10.2004, 09:23

jaca je napisao/la:Jedina stvar od Seve koja mi se svidjela je oona: Raste trava zelenaaaaaaaaaaaa
zelennaaaaaaaaaa
zelenaaaaaaaaaaa
Edo mi je puno više cool. Za Prikaze smo ja i moj nećak uvježbavali i koreografiju a Djeda Mraz je genijalac.
Ali najcool mi je kako se manje- više isti ljudi manje više uvijek zakvače za slične teme i znaš već ko će šta reći, jedino što te nekad iznenadi stil.....a to uopće nije cool.....
Čak sam otkrila u zadnje vrijeme da više volim sjedit u birtiji, zagledat za komadima i tračati ih, nego se baviti politikom, bivšim i sadašnjim državama i sličnim temama......
Nema nafake od politike......


Meni se od Å eve nije svidjela ni jedna stvar, osim onog 11 minutnog videa, Å¡teta Å¡to nije zapjevala tamo.
Od Ede nisam vidio sličan video a da sam ga i vidio sumnjam da bi mi se svidio, tako da je on veći šund od Severine a uz to vrijeđa i svoje kolege glazbenike. Njegovi pjesmuljci polako se troše, ostat će one dječije pjesmice poput Prikaza koje slušaju klinci od godinu dana. Kad svi želimo zaboraviti rat, on se tu nađe da nas podsjeća, mislim da je ratna tematika odavno isfurana. Što misliš koliko dugo će mu ostali "glazbenici" dozvoliti da ih vrijeđa u svojim nazovimo ih tekstovima.

Jaco puno ti je trebalo da otkriješ birtiju, al nikad nije kasno vjeruj mi.

Još nešto, neće meni jedan gastarbajter govoriti koga bi ja trebao voljeti za koga navijati i šta slušati i kakve stranice raditi. Ja njemu ne namećem, ako želi neka radi stranicu o tunguziji njegova stvar. Ja njemu neću pametovati koga bi trebao voljeti više ili manje. Tih što su nam nametali svoje jednoumlje riješili smo se 1991. Na idiote koji imaju još uvijek onu ludu crtu komunizma u svojoj glavi i koja će vječno ostati kao kakva tetovaža ne treba se ni osvrtati. Toliko od mene o ovoj temi koja je izašla iz svojih okvira kulture.
And all the pictures on the wall
Serve only to remind you of it all
The wasted days we could have lived
Now we're left with nothing left to give
Avatar
Dugmetar
Cleric
 
Postovi: 2012
Pridružen/a: sri, 14.05.2003, 18:12
Lokacija: Zagreb

ironija

PostPostao/la goldietrickz » pon, 11.10.2004, 00:30

Svi znamo repat svako moze Severinu jebat!


si ti cuo za ironiju ikad?on hoce reci da niko od nas ne zna repat i ne moze jebat severinu.da seremo.alo.
ti si fakat u kurcu.al ozbiljno.ja sam mislio da se zajebavas al ti si u kurcu.sorry.
bio sam na koncertu u domu sportova i iako ja osobno nisam odusevljen tim sto je su me klinci u prvim redovima skoro istukli(pogo ples :)) i sto sam izgubio mobitel,fakat je da je na koncertu bilo skoro 10 soma ljudi.isto ko na thompsonu.znaci sad smo bare-bare i nadajmo se da ce pametniji pobijedit.


Al niko me ne zna a zelim biti zvijezda
Il sahovnica ko Thompson zelim s tobom uc u poso


jel ti stvarno mislis da se tu radi o onoj crvenoj zvijezdi?o boze...

Izvodit cu gluposti s frizurom ko Oliver na Porinu


gdje on tu vrijedja olivera.a paranoje...moje misljenje je da ovdje zeli rec da ce kad ostari postat shupak.ko sto i oce.

To mogu samo novinski smradovi poput Matije Babića, koji živi od svakog klika na svoj site koji se ne bavi ničime drugim nego skandalima i fura se na svoj antinacionalistički trend a zapravo je sljedbenik onoga zubara.


za razliku od tebe i mene matija babic je rodjeni zagrepcanin.nema nikakve veze sa milanom babicem.insinuiras.index.hr je najbolji news site na hrvatskom web trzistu.od skandala zive hateve,haertel,nova,globus i slicni mediji.[/list]
slika
goldietrickz
CDForum
 
Postovi: 43
Pridružen/a: ned, 07.09.2003, 08:38
Lokacija: Malmo,Svedska/Sl.Brod,Hrvatska

PrethodnaSljedeća

Natrag na Kultura

Online

Trenutno korisnika/ca: / i 8 gostiju.

cron