Edo Maajka - NO SIKIRIKI

Film, Glazba, Književnost i sve ostale umjetnosti također imaju svoj kutak.

Moderator/ica: ZvrX

Re: ironija

PostPostao/la Dugmetar » pon, 11.10.2004, 06:38

si ti cuo za ironiju ikad?on hoce reci da niko od nas ne zna repat i ne moze jebat severinu.da seremo.alo. ti si fakat u kurcu.al ozbiljno.ja sam mislio da se zajebavas al ti si u kurcu.sorry.


Ok ako je ironija. Severina ne smije biti ironična nego je odmah nacionalista. Mora da jesam u kurcu kad ti tako kažeš, ti valjda znaš.

jel ti stvarno mislis da se tu radi o onoj crvenoj zvijezdi?o boze...

Jel ti zbilja ne misliš da se radi o ovoj šahovnici.


gdje on tu vrijedja olivera.a paranoje...moje misljenje je da ovdje zeli rec da ce kad ostari postat shupak.ko sto i oce.

Znači on Olivera naziva šupkom, tako ti zaključi ne ja. Dobro da si ti zaključio jer inače bih ja opet bio u kurcu.


za razliku od tebe i mene matija babic je rodjeni zagrepcanin.nema nikakve veze sa milanom babicem.insinuiras.index.hr je najbolji news site na hrvatskom web trzistu.od skandala zive hateve,haertel,nova,globus i slicni mediji.


Što s tim ako je rođeni Zagrepčanin, što bi to trebalo značiti? Pojasni mi u kurcu sam ne razumijem.

Evo gledam današnju naslovnicu Indexa:
1.Cici Kranjčaru provaljeno u stan za vrijeme utakmice
2.Praveći vino, umrli od trovanja ugljičnim monoksidom
3.Å timac: Juventus vrlo ozbiljno zainteresiran za Srnu
4.Nakon svađe s ukućanima, Ozren najavio odlazak iz kuće
5.Nakon bijega iz Kuće, Krešo karte za utakmicu Hrvatska - B...
6.Jordan stavila ljubavnikovo ime na gaćice
7.PRINC HARRY KAŽE DA NIJE VARAO NA ISPITU ...

Da te podsjetim na lil sister ili na severinine snimke, Å¡to li je to?

Ne da mi se više razglabati o ovoj potrošenoj temi.

Još sam se nečega sjetio. Prije nekoliko godina kad sam bio u vojskci slušao sam na walkman-u Hey You, od Pink Floyd i dođe mi jedan dečkić od nekih svojih 18 godina i veli: "Daj da čujem šta slušaš". Ja mu velim: "Ma neće ti se svidjeti", poznavajući da se dečko baca na Vesnu Zmijanac i Mitra Mirića. On veli: Daj da čujem, nema veze. I Tako stavi on slušalice na uši i nakon par trenutaka ih skine i veli: "Pa ti si stvarno u kurcu". Ja sam mu odgovorio: "Što mogu, ima nas svakakvih".

Sad nakon ovoga što goldie napisa, sjetio sam se tog dečkića i sad ga zamišljam kako se baca na Edine prikaze, nakon dobre partije Vesne Zmijanac.
And all the pictures on the wall
Serve only to remind you of it all
The wasted days we could have lived
Now we're left with nothing left to give
Avatar
Dugmetar
Cleric
 
Postovi: 2012
Pridružen/a: sri, 14.05.2003, 18:12
Lokacija: Zagreb

ajoj

PostPostao/la goldietrickz » uto, 12.10.2004, 13:01

Ok ako je ironija. Severina ne smije biti ironična nego je odmah nacionalista. Mora da jesam u kurcu kad ti tako kažeš, ti valjda znaš.


ne znam.mislim da jesi.ima razlike.ovo sto severina pjeva o edi meni nije toliki bed.vraca milo za drago.legitimno je isto ko sto je legitimno to sto edo pjeva o severini,iako je moje misljenje,da je u edinoj pjesmi severina uzeta kao paradigma.
da se razumijemo,bez ede maajke cu moc zivit,bez severine jos vise.radi se o principima.

Jel ti zbilja ne misliš da se radi o ovoj šahovnici.


mislim da se radi o sahovnici kao sinonimu za covjeka koji prodaje domoljublje.takih mi je vec pun kurac.ako si faca,thompsone,de odsad sve pare koje zaradis daj za sve invalide domovinskog rata.ionako vec imas dosta para.
kod ede se radi o zelji da postane Zvijezda(Star,Celebrity...kako oces).ne Crvena Zvijezda.obrces teze.


Znači on Olivera naziva šupkom, tako ti zaključi ne ja. Dobro da si ti zaključio jer inače bih ja opet bio u kurcu.


pa naravno da je shupak.odlican je pjevac,volim njegove pjesme,ali je shupak.ne shupak kao covjek(posto ga nitko od nas osobno ni ne zna) vec se ponasa shupacki.isfurava se...istina,oliver je jedan od rijetkih(ako ne i jedini) pop pjevaca(znaci ovi tipa petar graso i to) koji nije pjevao u Srbiji iako ga zovu.
Nije ni Edo ima koncert u Srbiji.Promovirao je svoj novi album.Bio na partiju uprilicenom u tu svrhu.Ako uopce kuzis razliku.
Iako...mislim da vise nema nikakvih prepreka za ic nastupat tamo.Ja ne bi,ali mislim da nema nikakvih prepreka.Ionako u Subotici zive Hrvati.


Što s tim ako je rođeni Zagrepčanin, što bi to trebalo značiti? Pojasni mi u kurcu sam ne razumijem.


evo,evo...
To mogu samo novinski smradovi poput Matije Babića, koji živi od svakog klika na svoj site koji se ne bavi ničime drugim nego skandalima i fura se na svoj antinacionalistički trend a zapravo je sljedbenik onoga zubara.


nazivas covjeka rodjenog u Zagrebu(za razliku od tebe i mene),koji zivi cijeli svoj zivot u Zagrebu,cetnikom.nevjerojatno!majke mi...
paranoja.

Da te podsjetim na lil sister ili na severinine snimke, Å¡to li je to?


izvjestavanje.lil sister je odgovor na big brother i zelja za povecanjem posjete.oboje legitimno.



Sad nakon ovoga što goldie napisa, sjetio sam se tog dečkića i sad ga zamišljam kako se baca na Edine prikaze, nakon dobre partije Vesne Zmijanac.


hmmm...bojim se da ne kuzim ovo.sto ja slusam moja je stvar.i tesko da sam deckic.:) ustvari jesam...:)
prikaze su mi jedne od losijih edinih stvari.
slika
goldietrickz
CDForum
 
Postovi: 43
Pridružen/a: ned, 07.09.2003, 08:38
Lokacija: Malmo,Svedska/Sl.Brod,Hrvatska

PostPostao/la Dugmetar » uto, 12.10.2004, 18:52

Misliš da ih u Zagrebu nije bilo i da ih još uvijek nema............

Joj ne da mi se više aj, slušaj edu i ne gnjavi više s njim odo maznut pivo a i ti si pozvan.
And all the pictures on the wall
Serve only to remind you of it all
The wasted days we could have lived
Now we're left with nothing left to give
Avatar
Dugmetar
Cleric
 
Postovi: 2012
Pridružen/a: sri, 14.05.2003, 18:12
Lokacija: Zagreb

aj

PostPostao/la goldietrickz » uto, 12.10.2004, 19:13

valja.bio sam sad u zagrebu,mogli smo se nac...samo ne vjerujem da bi isao tamo di smo mi isli 2.10.2004.:)

nou frx...zivio...
slika
goldietrickz
CDForum
 
Postovi: 43
Pridružen/a: ned, 07.09.2003, 08:38
Lokacija: Malmo,Svedska/Sl.Brod,Hrvatska

PostPostao/la Dugmetar » uto, 12.10.2004, 19:43

Ne bi sigurno. Prvi je razlog jer nisam bio u ZG neg u berbi vina u dalmaciji a drugi ne volim ga.

Kad navrneš do Zg ako imaš vremena javi se imaš moj mail na derventa.org. Aj' živio!
And all the pictures on the wall
Serve only to remind you of it all
The wasted days we could have lived
Now we're left with nothing left to give
Avatar
Dugmetar
Cleric
 
Postovi: 2012
Pridružen/a: sri, 14.05.2003, 18:12
Lokacija: Zagreb

PostPostao/la green_ » sri, 13.10.2004, 12:40

Prvi je razlog jer nisam bio u ZG neg u berbi vina u dalmaciji


Dobro nisi u Hercegovini 8)
slika
Avatar
green_
CDForum
 
Postovi: 894
Pridružen/a: pon, 19.05.2003, 12:19
Lokacija: na zemlji bosanskoj

PostPostao/la jaca » pet, 15.10.2004, 13:28

Hihihi!!!! Za Hercegovinu sam ja zadužena!!!!
Avatar
jaca
moderator
 
Postovi: 617
Pridružen/a: pon, 19.05.2003, 09:43
Lokacija: svugdje pod suncem

istomisljenici

PostPostao/la derventa bih » uto, 19.10.2004, 06:38

U prilogu Salon Jutarnjeg lista mišljenja o urbanoj glazbi sukobili su Alka Vuica i Mile Kekin, lider Hladnog piva. Tako je Alka ustvrdila da njezinu glazbu slušaju intelektualci, da je Edo Maajka "smrdi po znoju preko televizije", ali i da je Bill Gates "čovječanstvu dao taj Internet".

Iako je Miletova i Alkina rasprava o urbanoj odnosno folk glazbi, opisano nogometnim terminima, izgledala kao susret engleskog Arsenala i NK Mladosti iz Suhopolja, Alka nas je podsjetila na Nikitu (koja je svojevremeno ustvrdila kako su pjevačice poput nje i Severine hrvatsko nacionalno blago), pa se jednostavno nismo mogli suzdržati od prenošenja nekoliko Alkinih bisera.



Tako smo saznali da je Severina, krenuvši u etno vode, zapravo počela kopirati Alku koja se, naravno, prva u Hrvatskoj počela baviti takvom glazbom. Kakve tačno veze Alka i Seve imaju s etnom, bivša ljubavnica Bajage i Gorana Bregovića nije objasnila.

"Navodni sukob Severine i Ede Maajke stvorili su mediji. Kao tekstopisac mogu reći da je stih "reperi dignite hajku, djeca slušaju krivu majku" odličan, vrlo duhovit. S tim da bi to ipak trebala izgovoriti majka!" - ispalila je Alka, pa pojasnila: "Za jednu djevojku koja još nije majka možda je takav stih neprimjeren."

Nakon što je Mile urbanu glazbu definirao kao glazbu koju sluša visokoobrazovana publika, Alka je imala spreman iskričav odgovor: "Jako su vam obrazovana ta djeca koja slušaju Hladno Pivo!"

Neugodnu situaciju Mile je pokušao izgladiti šalom: "Apsolutno su obrazovani, samo što su pijani pa to ne dolazi do izražaja.", ali Alka se nije dala: "Moju glazbu slušaju intelektualci koji se žele dobro provesti, a vašu pijana djeca."

Na to se Mile uozbiljio, pojasnivši kako je termin "urbana glazba" postao sinonim za dobru glazbu kojom mladi i kreativni ljudi pokušavaju nešto reći, dok Alkina definicija iste zvuči ovako: "Ta tzv. urbana glazba su crnački narodnjaci!"

"Danas više nema urbane glazbe kakve je bilo 80-ih, pa se urbanim proglašava Edu Maajku, koji mi preko televizije smrdi po znoju, i Milu Kekina, koji skida majicu ovako dlakav, nedepiliran i vrišti na Porinu." - mudro analizira Alka, pa dodaje kako takvu urbanu glazbu promoviraju "glazbeni kritičari koji su došli iz Posušja i ne znaju se ni oprati ni ošišati."

Vjerojatno najzabavnija Alkina izjava je ona o Billu Gatesu, kojeg je treći sugovornik u diskusiji, bivši ministar Davor Štern, proglasio svojim superherojem, ne zbog bogatstva nego zbog onog što je dao čovječanstvu.

"Kaj je dao čovječanstvu? Užas, dao nam je Internet, ono na što ja nikad ne bih pristala." - poentirala je Alka u stilu kolegice "Fuj Internet" Severine. Naravno, činjenica da Bill Gates s nastankom Interneta ima veze otprilike koliko i Alka s urbanom glazbom nije joj nimalo zasmetala

:D ima izgleda punooooo ljudi koji bas i ne vole EDU .a sta im mi mozemo
Avatar
derventa bih
CDForum
 
Postovi: 106
Pridružen/a: uto, 19.10.2004, 06:36

PostPostao/la Dugmetar » uto, 19.10.2004, 08:09

Živio ti meni karabaja i ti i Edo i Alka i Severina. Dok je takvih uvijek ćemo se imati čemu nasmijati, pogotovo izjavama poput ove Alkine, da nam je Bill Gates podario internet.

No trebao si pročitati i taj isti članak u Jutarnjem Listu pa bi vidio da su indexovci kao i uvijek izvukli neke riječi iz konteksta. No to nije bitno, Alka se već više puta dokazala kao obična glupača.
And all the pictures on the wall
Serve only to remind you of it all
The wasted days we could have lived
Now we're left with nothing left to give
Avatar
Dugmetar
Cleric
 
Postovi: 2012
Pridružen/a: sri, 14.05.2003, 18:12
Lokacija: Zagreb

PostPostao/la derventa bih » uto, 19.10.2004, 19:04

hvala bogu da si i ti stao malo na loptu i da ne kontriras odmah. :lol:
ma nek su oni nama svi zivi jer oni i jesu da nas razonode.sad ko voli seve ko voli edu,nije ni najbitnije.to je moje misljenje.
nekad malko boli kad te diraju,onako ko bosanca..... a mi ko mi ne mozemo otrpiti niti najmanju provokaciju,ali to nije neka nasa furka-to nam je u genima :x
mislim da smo se razumijeli,prijatelju(!?)? :D
Avatar
derventa bih
CDForum
 
Postovi: 106
Pridružen/a: uto, 19.10.2004, 06:36

PostPostao/la Dugmetar » uto, 19.10.2004, 20:14

derventa bih je napisao/la:hvala bogu da si i ti stao malo na loptu i da ne kontriras odmah. :lol:
ma nek su oni nama svi zivi jer oni i jesu da nas razonode.sad ko voli seve ko voli edu,nije ni najbitnije.to je moje misljenje.
nekad malko boli kad te diraju,onako ko bosanca..... a mi ko mi ne mozemo otrpiti niti najmanju provokaciju,ali to nije neka nasa furka-to nam je u genima :x
mislim da smo se razumijeli,prijatelju(!?)? :D


Ma mrsko mi tipkat', inače bih ja tebi kontrirao ne brini se. :roll:
And all the pictures on the wall
Serve only to remind you of it all
The wasted days we could have lived
Now we're left with nothing left to give
Avatar
Dugmetar
Cleric
 
Postovi: 2012
Pridružen/a: sri, 14.05.2003, 18:12
Lokacija: Zagreb

PostPostao/la derventa bih » sri, 20.10.2004, 08:00

ma nema frke ili sto bi se kod vas u zg reklo NO SIKIRIKI :D
zato i imamo forume da bi iznijeli svoje stavove.
lijep pozdrav
Avatar
derventa bih
CDForum
 
Postovi: 106
Pridružen/a: uto, 19.10.2004, 06:36

PostPostao/la Dugmetar » sri, 20.10.2004, 09:58

Nego, na kraju sam te ipak uspio natjerat da se registriraš. Znao sam, da ti nećeš izdržati da ne komentiraš nešto na ovom topicu.
And all the pictures on the wall
Serve only to remind you of it all
The wasted days we could have lived
Now we're left with nothing left to give
Avatar
Dugmetar
Cleric
 
Postovi: 2012
Pridružen/a: sri, 14.05.2003, 18:12
Lokacija: Zagreb

PostPostao/la derventa bih » pet, 22.10.2004, 06:21

ma ja sam to konto odavno uciniti ali nisam se sjetio nekog pametnog nicka :D .
Avatar
derventa bih
CDForum
 
Postovi: 106
Pridružen/a: uto, 19.10.2004, 06:36

PostPostao/la BIK koji sjedi » pet, 22.10.2004, 19:55

derventa bih

a di mu je taj stadion mladosti iz Suhopolja.....kakav je stadion,,,,moze li eddo nastupit....

Suhopolje,,,kako ljuopko...

nick ti je" suh",,,,nit bih,,nit dervente.....samo eddo

majka
ma, i ovu su samo gluposti
Avatar
BIK koji sjedi
CDForum
 
Postovi: 761
Pridružen/a: ned, 08.06.2003, 17:04
Lokacija: tu pored tebbe

PostPostao/la ZvrX » ned, 24.10.2004, 23:32

ma ko mi to seve napada :evil: veceras sam je gledao na TV i ne mogu nikako da se otmem utisku da je sve sladja i sladja :D bez obzira na sve nikad je ne bi mijenjao za Edu :roll:
Avatar
ZvrX
moderator
 
Postovi: 329
Pridružen/a: pet, 16.05.2003, 19:10
Lokacija: Bosnia & Herzegovina

eto....za kraj

PostPostao/la BIK koji sjedi » sri, 22.12.2004, 13:57

promicatelj socijalnog bunta u Hrvata...postao glavno lice Tv ekrana da klince uvjerava da tipkaju sms porukive bas sa T-mobile Hr i povecao ,svoj konto u 2004 godini za.....365 000 kuna.......1EUr = 7.5 kuna

a VI......

snimt ce on uskori CD ,,i molit za neki red....psujuci...jer su neki zaradili vise od njega,,,jal
steta za promicatelja socijalnog bunta.....
ma, i ovu su samo gluposti
Avatar
BIK koji sjedi
CDForum
 
Postovi: 761
Pridružen/a: ned, 08.06.2003, 17:04
Lokacija: tu pored tebbe

PostPostao/la Dugmetar » sri, 22.12.2004, 14:31

Da a glumi buntovnika. Ev' i ja ću, sam malo dok me plate pa ću i po njima pljuvat'. Ajde lagano jebite se i vi i vaša uzvišena.
So dis is krismis???
And all the pictures on the wall
Serve only to remind you of it all
The wasted days we could have lived
Now we're left with nothing left to give
Avatar
Dugmetar
Cleric
 
Postovi: 2012
Pridružen/a: sri, 14.05.2003, 18:12
Lokacija: Zagreb

PostPostao/la green_ » čet, 23.12.2004, 13:20

Veceras, 23.12. BKC Sarajevo, koncert Ede Maajke... :roll:
slika
Avatar
green_
CDForum
 
Postovi: 894
Pridružen/a: pon, 19.05.2003, 12:19
Lokacija: na zemlji bosanskoj

PostPostao/la green_ » čet, 23.12.2004, 13:21

A... ovaj momak... ?
-
http://www.dr-zo.com/
Avatar
green_
CDForum
 
Postovi: 894
Pridružen/a: pon, 19.05.2003, 12:19
Lokacija: na zemlji bosanskoj

PrethodnaSljedeća

Natrag na Kultura

Online

Trenutno korisnika/ca: / i 2 gostiju.

cron