[i]Ko je poceo rat???????????? *NICIJA ZEMLJA*[/i]

Teme koje su potrošene ili izgubile smisao.

Moderatori/ce: Mujo od dervente, Dejan

Re: [i]Ko je poceo rat???????????? *NICIJA ZEMLJA*[/i]

PostPostao/la Dejan » čet, 17.11.2005, 12:19

PUCETAR pise-
**** U isto vrijeme je pisano i u knjizi gostiju i na forumu. Dakle pisao si ti a ne netko drugi. ****

Jesi li ti glup?
Ovo si naopisao a sada se ko vadis.....
Imas li ti uopste svoje stavove ili samo citiras????
Ne kontam to tvoje citate i sta njima pokusavas???
Evo, i ja citiram sta si ti napisao pa sad vidi ko je tu ko.
Valjda ce ti citiranje pomoci da skontas posto neznas da kazes, pardon, odlucis...
Dejan
 

Re: [i]Ko je poceo rat???????????? *NICIJA ZEMLJA*[/i]

PostPostao/la Dugmetar » čet, 17.11.2005, 12:34

Dejan je napisao/la:Jesi li ti glup?
Ovo si naopisao a sada se ko vadis.....
Imas li ti uopste svoje stavove ili samo citiras????
Ne kontam to tvoje citate i sta njima pokusavas???
Evo, i ja citiram sta si ti napisao pa sad vidi ko je tu ko.
Valjda ce ti citiranje pomoci da skontas posto neznas da kazes, pardon, odlucis...


Isto vrijeme je u okviru nekoliko sekundi ne više od pet minuta. Znači isto vrijeme nije isto što i isti trenutak. Zar te treba podučavati nekim osnovnim pojmovima poput: isto vrijeme, razliku između manira i mana te značenju riječi preambula? Očigledno da ti značenja nekih riječi još nisu jasna. Dakle pod terminom isto vrijeme se ne misli na period od jedne miliseknude, nego je to ipak malo veći period.

Još uvijek nisi naučio koristiti komadu Quote? Molio bih da je ne koristiš ako ne znaš. Zar ti je problem kliknuti na Quote?

Pošto smo za Miju Anić zaključili da je to bila tvoja najobičnija laž iz koje se pokušavaš vaditi sad bih te zamolio nešto drugo a to da mi podastreš dokaze o tome forumu gdje pišu o meni. Molio bih da mi daš link do toga foruma.
And all the pictures on the wall
Serve only to remind you of it all
The wasted days we could have lived
Now we're left with nothing left to give
Avatar
Dugmetar
Cleric
 
Postovi: 2012
Pridružen/a: sri, 14.05.2003, 18:12
Lokacija: Zagreb

Re: [i]Ko je poceo rat???????????? *NICIJA ZEMLJA*[/i]

PostPostao/la Dejan » čet, 17.11.2005, 12:52

***Isto vrijeme je u okviru nekoliko sekundi ne više od pet minuta. ***
Jel to nekakva nova teorija?
Molim te, objasni jer ti se evo svi smiju....
Dejan
 

Re: [i]Ko je poceo rat???????????? *NICIJA ZEMLJA*[/i]

PostPostao/la Dugmetar » čet, 17.11.2005, 13:01

Dejan je napisao/la:***Isto vrijeme je u okviru nekoliko sekundi ne više od pet minuta. ***
Jel to nekakva nova teorija?
Molim te, objasni jer ti se evo svi smiju....


Pod isto vrijeme sam mislio da si pisao u okviru manjem od 5 minuta a da je zapravo moguće da si pisao i okviru i nekoliko sekundi. Napravio sam grešku u konstrukciji rečenice. Moja greška ispričavam se. Drago mi je da sam vas uspio nasmijati. Sitna duša se smije svemu pa i kad neko omaškom napravi grešku u slaganju rečenice. Svakom se dogodi pa tako i meni, no to nikako nije zlonamjerna laž poput onakvih kakve ti iznosiš.

Još uvijek nisi naučio koristiti komandu Quote. U čemu je problem Dejane? Trebaš pomoć?

I još uvijek nisi odgovorio na moja postavljena pitanja. Očigledno da ih izbjegavaš i skrećeš temu.
And all the pictures on the wall
Serve only to remind you of it all
The wasted days we could have lived
Now we're left with nothing left to give
Avatar
Dugmetar
Cleric
 
Postovi: 2012
Pridružen/a: sri, 14.05.2003, 18:12
Lokacija: Zagreb

Re: [i]Ko je poceo rat???????????? *NICIJA ZEMLJA*[/i]

PostPostao/la Dejan » čet, 17.11.2005, 13:53

Znaci ako ti napravis gresku nisi lazljuvac, lazov, lazovcina ili sta si vec sve nabrojao a ja i ostali jesmo??????
Eto pa sad vidi ko je sitna dusa bez obzira sta si mislio.......
A sto se tice pitanja daj nesto konkretno.
J... te Mijo Anic, boli me trepusa za njim.
Dejan
 

Re: [i]Ko je poceo rat???????????? *NICIJA ZEMLJA*[/i]

PostPostao/la Dugmetar » čet, 17.11.2005, 14:13

Dejan je napisao/la:Znaci ako ti napravis gresku nisi lazljuvac, lazov, lazovcina ili sta si vec sve nabrojao a ja i ostali jesmo??????
Eto pa sad vidi ko je sitna dusa bez obzira sta si mislio.......
A sto se tice pitanja daj nesto konkretno.
J... te Mijo Anic, boli me trepusa za njim.


Bravo na psovci. ÄŒini mi se da je netko isprovociran.

Ti nisi napravio gramatičku pogrešku, niti pogrešku u konstrukciji rečenice, ti si iznio neistinitu tvrdnju. (zbilja ona moja rečenica nema smisla i sam sam se smijao).
Iskreno govoreći nisam ni ja previše zabrinut za Miju Anića, no ako nešto napišeš moraš i stajati iza toga ili priznati da si pogriješio, kako sam ja ljudski priznao da sam pogriješio u toj rečenici koja zbilja nema nikakvoga smisla. Jedino se tako diskusija može održati a ne prelaziti preko toga da uopće nisi rekao.
Mislim da je sve ovo prešlo u osobno prepucavanje između mene i tebe i da uopće takvo nešto ne treba ni meni ni tebi.
No zamolio bih te ako nešto pišeš na forumu da izneseš i dokaze za to ili da priznaš da si pogriješio.
And all the pictures on the wall
Serve only to remind you of it all
The wasted days we could have lived
Now we're left with nothing left to give
Avatar
Dugmetar
Cleric
 
Postovi: 2012
Pridružen/a: sri, 14.05.2003, 18:12
Lokacija: Zagreb

Re: [i]Ko je poceo rat???????????? *NICIJA ZEMLJA*[/i]

PostPostao/la Dejan » čet, 17.11.2005, 14:38

Ok, načinio sam pograšku i ispričavam se. Jedan pasus je iznimljen i došlo je do pogrešnog tumačenja onoga što sam htio da priopćim.
Pokušavan na sve načine da razgovaram o svim uzrocima a ne da se kačim samo za jednu stavku. Tema je krajnje opširna...
Dejan
 

Re: [i]Ko je poceo rat???????????? *NICIJA ZEMLJA*[/i]

PostPostao/la Dugmetar » čet, 17.11.2005, 16:12

Dejan je napisao/la:Pokušavan na sve načine da razgovaram o svim uzrocima a ne da se kačim samo za jednu stavku. Tema je krajnje opširna...

Tema je prežvakana odavno i svima je već te teme preko glave.
And all the pictures on the wall
Serve only to remind you of it all
The wasted days we could have lived
Now we're left with nothing left to give
Avatar
Dugmetar
Cleric
 
Postovi: 2012
Pridružen/a: sri, 14.05.2003, 18:12
Lokacija: Zagreb

PostPostao/la tunguzija » čet, 17.11.2005, 17:31

Tema je naravno diskutabilna ako ljudi imaju kulturu diskusije...
a to podrazumijeva da covjek postuje tudje stavove i tudje misljenje,da brani svoje stavove i da bude realan,iskren i otvoren.
Ti si Dejane mozda i posten i ugodan covjek,s tobom bi se mozda moglo o nekoj drugoj temi ugodno diskutirati ali po temi bivseg rata u Derventi sigurno ne!! To si dokazao do sada puno puta i smatram ,a i predlazem ti ,da jednostavno okoncas tu diskusiju s nama jer nisi na pravoj adresi za tu temu.
Nadam se da me razumijes i da ces mozda na trenutak o tome iskreno razmisliti pa tek onda napisati odgovor..Probaj!!
Avatar
tunguzija
krv svoju za plavu boju
 
Postovi: 744
Pridružen/a: sri, 18.05.2005, 15:04

PostPostao/la ZvrX » čet, 17.11.2005, 22:42

Kako vidim Dejan je od pocetka krenuo nabrijano :roll: sa pretpostavkom da ce naici na manji otpor zbog smanjenog broja postova u zadnje vrijeme na forumu :? ali, kao i uvijek, povela se zdrava rasprava o temi (demokratske snage predvodjene najliberalnijim adminom uzvracaju argumentima) koja je vec odavno prezvakana i zaboravljena :? nema smisla razgovarati vise o tome kad su vec sve cinjenice iznesene, jedino ako Dejan ima nesto novo da nam kaze i da potkrijepi argumentima pa da o tome diskutujemo i iznesemo svoja misljenja 8)
I jos nesto ...
Moj nick koristim samo ja :shock: i svi postovi koji su postavljeni pod ovim nickom su MOJI 8) a osoba koja se lazno predstavlja sa ciljem ostvarivanja materijalne ili intelektualne koristi cini krivicno dijelo kaznjivo Zakonom :roll:
Sad je vrijeme da se mishevi malo smire i vrate se u rupe jer se macak vraca nazad pa bi moglo biti grebanja :twisted:
Avatar
ZvrX
moderator
 
Postovi: 329
Pridružen/a: pet, 16.05.2003, 19:10
Lokacija: Bosnia & Herzegovina

PostPostao/la ZvrX » čet, 17.11.2005, 23:04

i posto samo "jako dobri" trebao bi znati da se pise SHOXI a ne Soxi :roll:
Avatar
ZvrX
moderator
 
Postovi: 329
Pridružen/a: pet, 16.05.2003, 19:10
Lokacija: Bosnia & Herzegovina

PostPostao/la Dejan » pet, 18.11.2005, 08:26

Al se neko price pozeliooooooooooooooo


A reci ti meni kako je bilo izljepljeno na onom plavom APN-6???
Dejan
 

PostPostao/la Dejan » pet, 18.11.2005, 08:36

Istorija ratova ne poznaje primjer da je neko ratovao i pretrpio velike gubitke i materijalna razaranja u sopstvenoj zemlji, da bi kao krajnji rezultat dosao tudjin, okupator i porobio sva tri naroda koja su medjusobno ratovali, objektivno, za ciljeve tog okupatora...
U buvsoj jugoslovenskoj republici su ratovali svu protiv svih. muslimani protivSrba, zatim i hrvata, da bi se ma kraju muslimani medjusobno ubijali. Srbi su ratovali protiv muslimana i Hrvata , zajedno sa Hrvatima protiv muslimana, Hrvati su ratovali protiv Srba, poslije protiv muslimana, zajedno sa srbima protiv muslimana.
Medjuetnicke oruzane sukobe unutar drzava, Zenevske konvencije nisu regulisale
Dejan
 

PostPostao/la Dugmetar » pet, 18.11.2005, 08:40

ZvrX je napisao/la:Kako vidim Dejan je od pocetka krenuo nabrijano :roll: sa pretpostavkom da ce naici na manji otpor zbog smanjenog broja postova u zadnje vrijeme na forumu :? ali, kao i uvijek, povela se zdrava rasprava o temi (demokratske snage predvodjene najliberalnijim adminom uzvracaju argumentima) koja je vec odavno prezvakana i zaboravljena :? nema smisla razgovarati vise o tome kad su vec sve cinjenice iznesene, jedino ako Dejan ima nesto novo da nam kaze i da potkrijepi argumentima pa da o tome diskutujemo i iznesemo svoja misljenja 8)
I jos nesto ...
Moj nick koristim samo ja :shock: i svi postovi koji su postavljeni pod ovim nickom su MOJI 8) a osoba koja se lazno predstavlja sa ciljem ostvarivanja materijalne ili intelektualne koristi cini krivicno dijelo kaznjivo Zakonom :roll:
Sad je vrijeme da se mishevi malo smire i vrate se u rupe jer se macak vraca nazad pa bi moglo biti grebanja :twisted:

Kad ćeš se ti više vratiti iz Iraka. Izgleda tebi se svidjela monogamija pa se nedaš odonuda.
Vidiš kako me tvoj VELIKI prijatelj optužuje da vas želim posvaditi! Jesam ja pokvaren kako mogu "lagati" da si mu ti to napisao.
Hajde bejži iz tog Iraka više, ako ni zbog čeg drugog onda zbog pive.
And all the pictures on the wall
Serve only to remind you of it all
The wasted days we could have lived
Now we're left with nothing left to give
Avatar
Dugmetar
Cleric
 
Postovi: 2012
Pridružen/a: sri, 14.05.2003, 18:12
Lokacija: Zagreb

PostPostao/la BIK koji sjedi » pet, 18.11.2005, 09:04

hahahaha dobar ovaj dejan ,,,ovo sto on pise mogu uvrstiti i u vic dana jebateee

svi protiv svih je srpska teza koja nepije vise vodu,,ne ne
od dvadesteh godina proslog stoljeca ste gospodo srbi kenjkali i dotsa vise,,pocnite vec jednom raditi,,eto,,,imate sad tu srpsku koja je iznjedrena ratrom "svi protiv "svih,,uzivajte u njoj...pisite po forumima,,ucite i djecicu...i seriske brojeve pusaka pamtite i optuzujte sve po hagu i sudovima stavarajte nove mitove,,nove jasenovce,,samo naprijed...

evropa ce vas ionako samljeti,uzivajte jos tih par godina dok nenaostre zube,

naravno...gospon dejan nije predstavnik nikakvih srba,,,malo mali lupeta


i poentira da su sve skrivili ti jadni dervencani koji se motaju od iraka do kanadeeee izgubljeni i otuđeni bez identiteta i temeljne kulture cije ce se tek trece generacije navici na nepojmljivo..da si ipak na svijetu sam


jednom,,prije na chatu mi je ovako pripovjedao NULA..evo,pozdravljam ga
i nije krivio nikoga ,,nije znao seriski broj puske koja mu je oduzela identitet , susjede,vjeru,mozda mu je dejan napiše
ma, i ovu su samo gluposti
Avatar
BIK koji sjedi
CDForum
 
Postovi: 761
Pridružen/a: ned, 08.06.2003, 17:04
Lokacija: tu pored tebbe

PostPostao/la jaca » pet, 18.11.2005, 09:56

Ima ovdje nas nekoliko koji smo djeca hipi-pokreta ( ili barem naše bosanske verzije te svjetske pojave) i zagovaramo onu tezu: Ljudi vodite ljubav a ne rat.
I kad se mi , takvi, nađemo ovako, u žrvnju povijesnih-istorijskih-historijskih zbiljnosti, fakat smo, ono, smiješni u svojim pokušajima da unesemo malo ljubavi u život.
Ono što stvarno želim reći je: dajte, dečki, svu tu strast prebacite na drugi kolosijek i počnite praviti djecu....... A onda mi pade na pamet nešto: vi ćete sad praviti djecu, klinci će narasti, za 20- 30 godina ćemo imati nove ratnike za svoju svetu stvar na ovim prostorima. A ja ću tada biti još u najboljim godinama, živahna i vesela i ne da mi se prolaziti još jednom kroz sva ta .....ups, mal' ne rekoh.........prema tome: Ko želi, samo neka se svađa po internetu, tu još najmanju štetu može nanijeti.
Avatar
jaca
moderator
 
Postovi: 617
Pridružen/a: pon, 19.05.2003, 09:43
Lokacija: svugdje pod suncem

PostPostao/la Dejan » pet, 18.11.2005, 10:32

Opet se bacaju koske. Samo, kera vise ne laje....
Kome se ne svidja tema ne mora ni da je cita a moze i administrator da je izbrise.
Nikoga ja ne favorizujem nego konstatujem a istina boli.
J... ga , na zalost je istina
Dejan
 

PostPostao/la jaca » pet, 18.11.2005, 10:37

Kad su već pomenute koske, moj bi Muki rado jednu dohvatio. POmozite ljudi sirotom ćuki, gazdarica mu se dala u vegetarijance. Sirotan mora glabati kupusovo lišće :(
Avatar
jaca
moderator
 
Postovi: 617
Pridružen/a: pon, 19.05.2003, 09:43
Lokacija: svugdje pod suncem

PostPostao/la Dugmetar » pet, 18.11.2005, 10:47

Dejan je napisao/la:Opet se bacaju koske. Samo, kera vise ne laje....
Kome se ne svidja tema ne mora ni da je cita a moze i administrator da je izbrise.
Nikoga ja ne favorizujem nego konstatujem a istina boli.
J... ga , na zalost je istina

Tvoja istina? Ona sa Shoxijem ili sa Anićem? Ne znam koja istina???
And all the pictures on the wall
Serve only to remind you of it all
The wasted days we could have lived
Now we're left with nothing left to give
Avatar
Dugmetar
Cleric
 
Postovi: 2012
Pridružen/a: sri, 14.05.2003, 18:12
Lokacija: Zagreb

PostPostao/la Dugmetar » pet, 18.11.2005, 12:05

jaca je napisao/la:Kad su već pomenute koske, moj bi Muki rado jednu dohvatio. POmozite ljudi sirotom ćuki, gazdarica mu se dala u vegetarijance. Sirotan mora glabati kupusovo lišće :(

Ja bih rekao sirota gazdarica?
And all the pictures on the wall
Serve only to remind you of it all
The wasted days we could have lived
Now we're left with nothing left to give
Avatar
Dugmetar
Cleric
 
Postovi: 2012
Pridružen/a: sri, 14.05.2003, 18:12
Lokacija: Zagreb

PrethodnaSljedeća

Natrag na Smetljište

Online

Trenutno korisnika/ca: / i 2 gostiju.

cron