[i]Ko je poceo rat???????????? *NICIJA ZEMLJA*[/i]

Teme koje su potrošene ili izgubile smisao.

Moderatori/ce: Mujo od dervente, Dejan

PostPostao/la Dejan » pet, 18.11.2005, 12:51

Siroti je cuko ADMI
Gazderica se bori sa savjescu
"frizider da ili ne" pitanje je
to ti je ono sa hasom, sto za sekundu. Na vagi... :lol:
Dejan
 

PostPostao/la Dugmetar » pet, 18.11.2005, 14:17

Dejan je napisao/la:Siroti je cuko ADMI
Gazderica se bori sa savjescu
"frizider da ili ne" pitanje je
to ti je ono sa hasom, sto za sekundu. Na vagi... :lol:


Ako si to pod ADMI mislio na Administrator onda je tvoj nivo jasan. Kad nemaš argumente onda vrijeđaš. To zapravo govori o tebi. Ne želim se spuštati na tvoj nivo i odgovoriti istom mjerom. Samo ti želim zahvaliti što stalno kompromitiraš sebe.
And all the pictures on the wall
Serve only to remind you of it all
The wasted days we could have lived
Now we're left with nothing left to give
Avatar
Dugmetar
Cleric
 
Postovi: 2012
Pridružen/a: sri, 14.05.2003, 18:12
Lokacija: Zagreb

[i]Ko je poceo rat???????????? *NICIJA ZEMLJA*[/i]

PostPostao/la kamikaza » pet, 18.11.2005, 18:16

E Dejane
Ja sam pokusao da ovu tvoju temu skrenem na salu ali nije islo.
Coce pa ti nisi sav sa sobom.jednom napisah da su me uhapsili Arkanovci tebi to nije znacilo nista to je kao normalno po tebi.
Posto nisam siguran da cu imati pristup internetu iduci par sedmica da sad napisem sto mislim da sam trebao prije.
Ovo je pogresan forum za tebe evo ti ova adresa sto mislim da si bio vec tamo jer sam primjetio isti text:
http://www.rts.co.yu/forum/prikaz_poruk ... Position=1
Tamo pjevaj,pjevaj,pjevaj i pjevaj.
danas se navrsilo ako nisi znao 14 godina od masakra jugocetnickosrbske vojske na VUKOVAR.Sta je radili tamo mamu im njihovu jugo vojnici,sta je tamo radili arkanovci Cecu im njihovu?
Idi bolan na onu adresu pa tamo serendaj do mile volje.Tamo netreba imati obraz,lupaj kao recimo moja Nicki.
Budi iskren prema sebi kako nebi bio lazan prema drugima.
kamikaza
ribolovac
 
Postovi: 316
Pridružen/a: sub, 17.05.2003, 23:04
Lokacija: swedska

PostPostao/la ZvrX » sub, 19.11.2005, 11:20

i ja bi Cecu :roll: uhhhhh doggystyle :wink:
Avatar
ZvrX
moderator
 
Postovi: 329
Pridružen/a: pet, 16.05.2003, 19:10
Lokacija: Bosnia & Herzegovina

PostPostao/la BIK koji sjedi » pon, 21.11.2005, 08:43

e kami kamiii

žao mi žaooooooooooo

sto su te arkanovci pustili,,,e...sad bi ti bio tu..preodgojen i nebi dejan bio usamljen ,,ja moram na njegovu stranu

ja te nebi pustio da sad ti po sjeveru lutas...fališ tu fališ


a i tak ti je "puška "prazna,,moš ju dati dejanu,,nek ju arhivira

jedino kad vidi broj,,,zamrznit ce se..a ako je stavi preko ramena spusttit ce mu se preko leđa dosta nisko...zatvorit ce mu kenjkanjee


to mu jedan od nacina uzivanja...nije jedini nije



ceca wow


slusaj neto narodno,,,jel to ide tak

zvrletu ćaša hladne vode ......i malo prašine

pretvori ju u naftu ubiise me ovi s benzinkihhhh
ma, i ovu su samo gluposti
Avatar
BIK koji sjedi
CDForum
 
Postovi: 761
Pridružen/a: ned, 08.06.2003, 17:04
Lokacija: tu pored tebbe

Re: [i]Ko je poceo rat???????????? *NICIJA ZEMLJA*[/i]

PostPostao/la Dejan » sri, 23.11.2005, 14:20

[
Izvini Mikajlo. Lupaj ti svoju NIKI jer nemaš obraza a i pošta ti je daleko...
Svako ima prevo na svoje mišljenje a ti lupaj na forumu kojem hoćeš.
Moja adresa je opštepoznata, muzički sam obrazovan a tebe ću naviknuti na svoje pjevanje a ti i dalje čitaj jer da te ne zanima nebi ni čitao.Toliko
Dejan
 

Re: [i]Ko je poceo rat???????????? *NICIJA ZEMLJA*[/i]

PostPostao/la Dugmetar » sri, 23.11.2005, 15:43

kamikaza je napisao/la:E Dejane
Ja sam pokusao da ovu tvoju temu skrenem na salu ali nije islo.
Coce pa ti nisi sav sa sobom.jednom napisah da su me uhapsili Arkanovci tebi to nije znacilo nista to je kao normalno po tebi.
Posto nisam siguran da cu imati pristup internetu iduci par sedmica da sad napisem sto mislim da sam trebao prije.
Ovo je pogresan forum za tebe evo ti ova adresa sto mislim da si bio vec tamo jer sam primjetio isti text:
http://www.rts.co.yu/forum/prikaz_poruk ... Position=1
Tamo pjevaj,pjevaj,pjevaj i pjevaj.
danas se navrsilo ako nisi znao 14 godina od masakra jugocetnickosrbske vojske na VUKOVAR.Sta je radili tamo mamu im njihovu jugo vojnici,sta je tamo radili arkanovci Cecu im njihovu?
Idi bolan na onu adresu pa tamo serendaj do mile volje.Tamo netreba imati obraz,lupaj kao recimo moja Nicki.


Kami što nam bre tlačiš jadnog Dojana? Neka čovek lepo peva, to mu je jedino preostalo, kad nema države u kojoj živi a pošto je lepo muzički obrezovan onda neka peva.
And all the pictures on the wall
Serve only to remind you of it all
The wasted days we could have lived
Now we're left with nothing left to give
Avatar
Dugmetar
Cleric
 
Postovi: 2012
Pridružen/a: sri, 14.05.2003, 18:12
Lokacija: Zagreb

PostPostao/la tunguzija » čet, 24.11.2005, 08:45

Samo nek on peva,bitno je da ga mi ne cujemo...!!!!
Avatar
tunguzija
krv svoju za plavu boju
 
Postovi: 744
Pridružen/a: sri, 18.05.2005, 15:04

PostPostao/la kamikaza » čet, 24.11.2005, 23:57

E vala bi ti bio zahvalan da me naucis da pjevam ili da slusam tvoje pesme kako ti rece.to sve iz razloga da se oterasim one Cece samo nju slusam.
Recimo danas kisa pada i ja lezim kraj bazena i slusam muziku i vidim nesto mi fali oca mu jebem,kad ono Ceca,nema njeni pjesama e kako sam se sjebo nisam lado ovo cudo sa njenim pjesmama.
Inace imam alt inkluziv sto u prevodu znaci pij koliko hoces i jedi koliko hoces.Danas lezim i pijem koktele samo i slusam muziku al jebiga nema nje.
kami
Budi iskren prema sebi kako nebi bio lazan prema drugima.
kamikaza
ribolovac
 
Postovi: 316
Pridružen/a: sub, 17.05.2003, 23:04
Lokacija: swedska

PostPostao/la Dejan » pet, 25.11.2005, 08:27

[
Sad za vikend u Zagrebu sam se obreo na jednoj zurci i primjetio sam da u hrvatskoj svi slusaju Cecu i drugu narodnu muziku. pjesme se pjevaju u orginalu bez simultanih prevoda :lol:
Sto se tice Dervente, danas se slusa sve kao i uvijek i cudi me sto nema u all inkluzivu Cecinih pjesama. One su u standardnoj ponudi.
Ko zna gdje je Kami na pansionu...
Dejan
 

PostPostao/la Dugmetar » pet, 25.11.2005, 11:08

Dejan je napisao/la:Sad za vikend u Zagrebu sam se obreo na jednoj zurci i primjetio sam da u hrvatskoj svi slusaju Cecu i drugu narodnu muziku. pjesme se pjevaju u orginalu bez simultanih prevoda :lol:


Na osnovu jednog tuluma na kojemu si ti bio, si ti primjetio da svi u Hrvatskoj slušaju Cecu. Ma bravo ako su ti svi zaključci takvi poput ovoga nije ni čudo za sve ove neboloze koje si tvrdio prije. ;)

Znaš onaj crtani film o malim "inteligentnim" bićima koji su živjeli pod zemljom i tako izađe jedan od njih van i vidio kišobrane kod ljudi i naravno zaključio da time prizivaju vodu.
And all the pictures on the wall
Serve only to remind you of it all
The wasted days we could have lived
Now we're left with nothing left to give
Avatar
Dugmetar
Cleric
 
Postovi: 2012
Pridružen/a: sri, 14.05.2003, 18:12
Lokacija: Zagreb

PostPostao/la Dejan » pet, 25.11.2005, 11:25

E dugme gumge, ti svakom loncu poklopac.
Interesantno je to koliko si ti sebican i napacen...
Na osnovu jednog tuluma kazes???
Da li si ti svestan koliko se slusa narodna muzika iz SCG i BH u Hrvatskoj?
Izadji malo iz te rupe u kojoj se krijes, pogledaj malo oko sebe, procitaj novine i vidjet ces da se okrece...
Ceca, Jelena,Luis i ostali se slusaju svugdje jer muzika nema granica kao npr.tvoje razmisljanje.
Ti imas problem i moras sam sebi pomoci.
Ako nista drugo, prelistaj malo ovu stranicu i analiziraj sta pricaju svi a sta ti trubis.
Dejan
 

PostPostao/la Dugmetar » pet, 25.11.2005, 11:52

Dejan je napisao/la:E dugme gumge, ti svakom loncu poklopac.
Interesantno je to koliko si ti sebican i napacen...
Na osnovu jednog tuluma kazes???
Da li si ti svestan koliko se slusa narodna muzika iz SCG i BH u Hrvatskoj?
Izadji malo iz te rupe u kojoj se krijes, pogledaj malo oko sebe, procitaj novine i vidjet ces da se okrece...
Ceca, Jelena,Luis i ostali se slusaju svugdje jer muzika nema granica kao npr.tvoje razmisljanje.
Ti imas problem i moras sam sebi pomoci.
Ako nista drugo, prelistaj malo ovu stranicu i analiziraj sta pricaju svi a sta ti trubis.


Gle Dejane, ja znam da u Hrvatskoj ima ljudi koji slušaju Cecu i meni ne smetaju ti ljudi. Čak imam i prijatelja koji slušaju taj šund. Neka slušaju što hoće, što se mene tiče mogu slušati i cvilenje nepodmazanih vrata, meni ne smeta dok ja to ne moram slušati.
Meni smetaju glupave izjave poput tvoje. Ti si bio na tulumu i zaključio da ama baš svi do jednog čovjeka u Hrvatskoj slušaju Cecu samo zahvaljujući što si bio na tome tulumu.
Tako bih ja mogao zaključiti da u Češkoj ni jedan čovjek ne zna engleski jer kad sam bio u Češkoj nisam naletio ni na jednog Čeha koji priča engleski.
Ako ne shvaćaš što sam napisao onda ću ti staviti i slike uz teks pa ti možda bude jasnije. Neki ljudi su još uvijek na nivou slikovnica
And all the pictures on the wall
Serve only to remind you of it all
The wasted days we could have lived
Now we're left with nothing left to give
Avatar
Dugmetar
Cleric
 
Postovi: 2012
Pridružen/a: sri, 14.05.2003, 18:12
Lokacija: Zagreb

PostPostao/la Dejan » pet, 25.11.2005, 12:27

Sund kazes?
Moras biti odredjen. Kazi da je to tebi sund jer mnogima nije.
Za Cesku cujem od tebe da niko ne zna engleski.
I ja sam bio tamo i pricao sam na nasem jeziku a i na engleskom.
Tamo imamo dervencanina koji predstavlja nas grad u skroz pozitivnom svjetlu. A to sto nisi naletio tvoj je problem. Previse visoko letis... :lol:
Ja sam hrvatsku obisao uzduz i poprijeko i svi se razumijemo i svi pricamo engleski i slusamo raznu muziku a ja licno, kada god sam pravio sjedaljku u Zagrebu pustao sam muziku koju svi u drustvu volimo a kohja nije narodna ili kako ti kazes sund.
Hoces reci da je i tvoja familija "braca Begici" sund????
Sto se tice slikovnica, ja ti od srca preporucujem od Copica-JEZEVU KUCICU jer vidim da je ponovo na spisku lektira u hrvatskoj
Dejan
 

PostPostao/la Dugmetar » pet, 25.11.2005, 12:47

Dejan je napisao/la:Sund kazes?
Moras biti odredjen. Kazi da je to tebi sund jer mnogima nije.
Za Cesku cujem od tebe da niko ne zna engleski.
I ja sam bio tamo i pricao sam na nasem jeziku a i na engleskom.
Tamo imamo dervencanina koji predstavlja nas grad u skroz pozitivnom svjetlu. A to sto nisi naletio tvoj je problem. Previse visoko letis... :lol:
Ja sam hrvatsku obisao uzduz i poprijeko i svi se razumijemo i svi pricamo engleski i slusamo raznu muziku a ja licno, kada god sam pravio sjedaljku u Zagrebu pustao sam muziku koju svi u drustvu volimo a kohja nije narodna ili kako ti kazes sund.
Hoces reci da je i tvoja familija "braca Begici" sund????
Sto se tice slikovnica, ja ti od srca preporucujem od Copica-JEZEVU KUCICU jer vidim da je ponovo na spisku lektira u hrvatskoj


Jesi ti ograničen ili što pa ne razumiješ o čemu je ovdije riječ? Vrlo dobro znam da u Češkoj ima ljudi koji pričaju engleski no ja na takve nisam naletio, ali nisam zaključio da ni jedan Čeh ne zna engleski, kao što si ti zaključio po jednom tulumu da baš svaki građanin Hrvatske sluša narodnjake i Cecu.
Braća Begići nisu meni nikakav rod niti ih slušam. Što slušam možeš vidjeti u mome potpisu. To su stihovi moga omiljenoga pjevača.
Za mene je Ceca šund, za nekoga drugoga ne mora biti. Ježevu kućicu sam pročitao i bila mi je jedna od dražih knjiga koje sam čitao kao klinac.
Ja tebi preporučujem da pročitaš freudove psihonalize jer čitao ti slikovnice ili freuda ionako ništa ne razumiješ.
And all the pictures on the wall
Serve only to remind you of it all
The wasted days we could have lived
Now we're left with nothing left to give
Avatar
Dugmetar
Cleric
 
Postovi: 2012
Pridružen/a: sri, 14.05.2003, 18:12
Lokacija: Zagreb

PostPostao/la Dejan » pet, 25.11.2005, 13:41

Nisi rekao koje izdanje psihoanalize. Ja imam Zagrebacko iz 1967 godine.
Tebi preporucujem poslije slikovnice da procitas "DRUZINU PERE KVRZICE"
A Begici ti jesu familija. Imate isti ritam...
I pazi na visinu jer visoko letis...
Dejan
 

PostPostao/la Dugmetar » pet, 25.11.2005, 14:00

Dejan je napisao/la:Nisi rekao koje izdanje psihoanalize. Ja imam Zagrebacko iz 1967 godine.
Tebi preporucujem poslije slikovnice da procitas "DRUZINU PERE KVRZICE"
A Begici ti jesu familija. Imate isti ritam...
I pazi na visinu jer visoko letis...


Nema svrhe s tobom uopće o bilo čemu razgovarati. Ja sam se osvrnuo na tvoju glupavu tvrdnju o tome da svi i Hrvatskoj slušaju Cecu samo zato što si ti bio na jednom tulumu i čuo kako se tamo sluša Ceca.

Ne da se meni s tobom prepucavati na taj način imam pametnijeg posla nego da se prepucavam s osobama koje ne stoje iza svojih riječi.

Što se tiče Begića oni mi nisu familija ali i da jesu bio bih ponosan na to. Što se tiče ritma ti ne znaš moj ritam, niti znaš mene, no za razliku od tebe ja ni jednu jedinu laž nisam iznio u diskusiji s tobom. Valjda si mislio na taj ritam ne laganja.

Što se tiče opaske o visini letenja. Zaključak je kad osoba nema argumente onda lupeta gluposti

Ako želiš neosnovano vrijeđati samo izvoli, no to ionako nema nikakve svrhe kad nešto ne potkrijepiš dokazima.
And all the pictures on the wall
Serve only to remind you of it all
The wasted days we could have lived
Now we're left with nothing left to give
Avatar
Dugmetar
Cleric
 
Postovi: 2012
Pridružen/a: sri, 14.05.2003, 18:12
Lokacija: Zagreb

PostPostao/la Dejan » pet, 25.11.2005, 14:34

ma ti si puko ko mauna.
vide ljudi sta radis.Kazu promaja te ubi...
Zacepi usi da ne duva toliko...
Ne idi u diskusije ako o njima ne znas da pricas.
pusti ovaj forum nekim sasvim obicnim ljudima a ti pazi na osigurace a vokabular ostavi onima koji kuckaju
Dejan
 

PostPostao/la Dugmetar » pet, 25.11.2005, 14:36

Dejan je napisao/la:ma ti si puko ko mauna.
vide ljudi sta radis.Kazu promaja te ubi...
Zacepi usi da ne duva toliko...
Ne idi u diskusije ako o njima ne znas da pricas.
pusti ovaj forum nekim sasvim obicnim ljudima a ti pazi na osigurace a vokabular ostavi onima koji kuckaju


Psovke i vrijeđanja su valjda sve što znaš? Ah da znaš i lagati to si dokazao. :roll:
And all the pictures on the wall
Serve only to remind you of it all
The wasted days we could have lived
Now we're left with nothing left to give
Avatar
Dugmetar
Cleric
 
Postovi: 2012
Pridružen/a: sri, 14.05.2003, 18:12
Lokacija: Zagreb

PostPostao/la Dejan » pet, 25.11.2005, 14:51

Vidim po reakciji kako sta i ko?
Ako si se nasao uvrijedjen to je tvojom zaslugom ali dobro je, nadolazis...
Bit ce to trnovit put moj Nujke i zapamti jedno Dugme je dugme a Dejan je Dejan.
Ne idi u diskusije ako nisi stabilan kao licnost i ako te istina boli pa je formulises kao laz.
Nemam namjeru da ti nista dokazujem, ako si spreman popit kafu pa da razgovaramo kazi. Bit cu odsutan ovaj mjesec, jedino, ako si slobodan da dodjes do mora, pokrivam kucu.Bit ce paskog sira i gradela.
A ako ne javi gdje da te nadjem.
Dejan
 

PrethodnaSljedeća

Natrag na Smetljište

Online

Trenutno korisnika/ca: / i 8 gostiju.

cron