ZA DUGMETARA

Teme koje su potrošene ili izgubile smisao.

Moderatori/ce: Mujo od dervente, Dejan

PostPostao/la jaca » ned, 20.02.2005, 10:56

Cuj Kami, otiđi dole za Prvi maj, okreni janjca, popij nešto , sa ženom malo prohodaj i potraži poznate likove, sa njima se ispričaj o tome šta se sve dešavalo od kada se niste vidjeli- vjeruj mi, biće ti lijepo, ali ćeš u jednom momentu ustati i reći:" idemo, ženo, valja krenuti, čeka nas naš život". nećeš više osjećati da je to tvoj život, to će biti samo lijepa epizoda i nikako nećeš shvatiti kako ti ljudi sdolje žive. da se razumijemo, ne shvaćam ni ja, ne kažem da sam neki prokleti expert za život tih ljudi dolje ali znam, zasigurno znam da to više nije onaj naš život kakvog se volimo sjećati. Zapravo iznenadićete, kao i mene što je iznenadila, činjenica da i ljudi koji su tamo isto tako čeznu za tim istim za čim i mi čeznemo......
Avatar
jaca
moderator
 
Postovi: 617
Pridružen/a: pon, 19.05.2003, 09:43
Lokacija: svugdje pod suncem

ZA DUGMETARA

PostPostao/la kamikaza » ned, 20.02.2005, 11:21

BUJRUM
Bujrum svi koji imaju mogucnost da dodzu su welcomen.Teferic ce biti na Plehanu kod mog dida PEJE.Znam mnogi ce reci ih nije kraj Ukrine na nekoj meraji i.t.d. Sa Plehana ima fin pogled na carsiju i na Ukrinu isto, manje glava boli jer gore je fin frisak zrak.
Dugi a za tebe ima mjesta u autu ako hoces iz Zagreba.
Jaco znam ja to cak sam na neki nacin odlucio da necu vise dole ici. Ima jedan mali problem kad sam bio u julu nisam okrenuo nista punica je bila previse bolesna cijelo vrijeme sam bio u Zagrebu,sada je ona fala dragom ALAHU dobro i sada odo dole da to sto nisam uradio da sada uradim.
kamikaza
ribolovac
 
Postovi: 316
Pridružen/a: sub, 17.05.2003, 23:04
Lokacija: swedska

PostPostao/la Dugmetar » ned, 20.02.2005, 19:24

Niš' se ti ne brini kami, ako budem u mogućnosti dodjem ja svojim autom i ponesem gajbu žuje :)
And all the pictures on the wall
Serve only to remind you of it all
The wasted days we could have lived
Now we're left with nothing left to give
Avatar
Dugmetar
Cleric
 
Postovi: 2012
Pridružen/a: sri, 14.05.2003, 18:12
Lokacija: Zagreb

ZA DUGMETARA

PostPostao/la kamikaza » ned, 20.02.2005, 20:12

BUJRUM
Tu nema sta da se prica vise ti i svi tvoji su dobro dosli gore Dugi kao i ostali koji mogu da dodju.Rodzeni mislim da taj gore teren ti poznajes.Volio bi da sretnem stare to jest raju koja je rodzena u Derventi prije ovog sranja koje je nas zadesilo.
kami
kamikaza
ribolovac
 
Postovi: 316
Pridružen/a: sub, 17.05.2003, 23:04
Lokacija: swedska

did Pejo

PostPostao/la BIK koji sjedi » pon, 21.02.2005, 08:30

ah ah...

gle ovak,,,,Dugme nemože proci tablu,,,Derventa ga čeka kod table,,,Jaca cuva mobitele,Cookiez priča o yorku,,,,ma nema tko doci,,,zvrki mozda samo i Jaaaaa...dovoljno

kak se did preziva ???
ma, i ovu su samo gluposti
Avatar
BIK koji sjedi
CDForum
 
Postovi: 761
Pridružen/a: ned, 08.06.2003, 17:04
Lokacija: tu pored tebbe

Re: did Pejo

PostPostao/la Dugmetar » pon, 21.02.2005, 09:24

BIK koji sjedi je napisao/la:ah ah...

gle ovak,,,,Dugme nemože proci tablu,,,Derventa ga čeka kod table,,,Jaca cuva mobitele,Cookiez priča o yorku,,,,ma nema tko doci,,,zvrki mozda samo i Jaaaaa...dovoljno

kak se did preziva ???


Kami da mi okrenemo ipak vola (bika) umjesto janjca?
Ako treba pomjerim ja tablu do Doboja. Koliko je inteligentna ona bi vjerojatno čekala iza table gdje god ona bila. :lol:
And all the pictures on the wall
Serve only to remind you of it all
The wasted days we could have lived
Now we're left with nothing left to give
Avatar
Dugmetar
Cleric
 
Postovi: 2012
Pridružen/a: sri, 14.05.2003, 18:12
Lokacija: Zagreb

PostPostao/la Gost » sri, 23.02.2005, 12:02

gospodine dugmetaru, neces ti nigdje. tebi je do table i nazad i ne misli da se salimo, poslusaj gospodina bika, a ako neces da ga slusas navrati pa ces vidjeti sam :evil: i da jaco mi tezimo za istim.
Gost
 

eto

PostPostao/la BIK koji sjedi » sri, 23.02.2005, 12:56

ovaj Dugmetar bi mene na ražanj...umjesto janjca,,,poludio..pa janjtina je ukusnija,,osim toga ja sam žilav,,star i trebam veterinara prije te fešte....s janjcem ipak,,a bez Dugmetara....kojem cemo tablu premjestiti u Srpski Brod....da bude cim cim dalje,,tim tim bolje....za Derventu

Derventa je moja ljubav,,definitivno
ma, i ovu su samo gluposti
Avatar
BIK koji sjedi
CDForum
 
Postovi: 761
Pridružen/a: ned, 08.06.2003, 17:04
Lokacija: tu pored tebbe

PostPostao/la Dugmetar » sri, 23.02.2005, 18:58

Anonymous je napisao/la:gospodine dugmetaru, neces ti nigdje. tebi je do table i nazad i ne misli da se salimo, poslusaj gospodina bika, a ako neces da ga slusas navrati pa ces vidjeti sam :evil: i da jaco mi tezimo za istim.


Navratio jučer (22.02.2005.) popio nektar. :P
Da malo pozornije čitaš forum a manje slušaš derventske narkomane bilo bi ti štošta jasnije.
U Derventu ću dolazit kad god hoću.

Bik tebe ću unajmit da pomjeris tablu do Zenice ako može ikako :)
And all the pictures on the wall
Serve only to remind you of it all
The wasted days we could have lived
Now we're left with nothing left to give
Avatar
Dugmetar
Cleric
 
Postovi: 2012
Pridružen/a: sri, 14.05.2003, 18:12
Lokacija: Zagreb

PostPostao/la Gost » sub, 26.02.2005, 15:11

HEPEKKKKK
Gost
 

PostPostao/la ZvrX » pon, 28.02.2005, 20:03

Tesko da ce Zvrle uspjeti doci na tu festu :( ebi ga :( a volio bi :roll:
Avatar
ZvrX
moderator
 
Postovi: 329
Pridružen/a: pet, 16.05.2003, 19:10
Lokacija: Bosnia & Herzegovina

PostPostao/la Gost » ned, 20.03.2005, 12:26

culi smo mi da si ti bio dugmetar, srecom tvojom ni jedan od nas nije bio tu. de najavi se kad dodjes u aprilu pa cemo vidjeti sta ces popiti, kad vec mislis da mozes doci kad hoces. bit ces na djavoljem sudu. sretno
Gost
 

PostPostao/la jaca » ned, 20.03.2005, 13:38

Gostu, sretan ti prvi dan proljeća......Pazi se samo sunca, nemoj previše vani biti...poslije ove duge zime može ti udariti sunčanica u glavu.....a ja evo juče došla iz Dervente iako sam rekla da neću više dole ići....šta ćeš- protiv srca se ne može......pozdravi svu raju.....usput, ako odlučim dole se udati, svi možete gledati i učestvovati u mojoj sreći......
Avatar
jaca
moderator
 
Postovi: 617
Pridružen/a: pon, 19.05.2003, 09:43
Lokacija: svugdje pod suncem

PostPostao/la Dugmetar » ned, 20.03.2005, 13:58

Anonymous je napisao/la:culi smo mi da si ti bio dugmetar, srecom tvojom ni jedan od nas nije bio tu. de najavi se kad dodjes u aprilu pa cemo vidjeti sta ces popiti, kad vec mislis da mozes doci kad hoces. bit ces na djavoljem sudu. sretno


Šeherzada smiri svoje hormone, ne lupetaj gluposti i ne širi laži o meni po Derventi. Laži za koje nemaš nigdje nijednog konkretnog dokaza. Već nakon prvog upisa bilo mi je jasno tko piše. Netko tko je kratke pameti i dugog jezika. Ako želiš huškati šireći laži slobodno izvoli. Tim prijetnjama možeš dupe obrisati.
Nakon tvog slijedećeg upisa ovaj topic će otići u smetljište. Jer tvoja pismenost a i tvoja riječitost su na nivou smeća pa možemo tamo nastaviti diskutirati. Naravno morat ću se spustiti na taj tvoj neobrazovani ljigavi nivo. Pitam koliko će vremena trebati da u Derventi otkriju tko si i što si, tj. kakva si? Neće dugo vjerujem.
And all the pictures on the wall
Serve only to remind you of it all
The wasted days we could have lived
Now we're left with nothing left to give
Avatar
Dugmetar
Cleric
 
Postovi: 2012
Pridružen/a: sri, 14.05.2003, 18:12
Lokacija: Zagreb

PostPostao/la Stratosfera » pon, 21.03.2005, 18:51

opet mi te diraju, Dugme moje...C C C
Budi ono sto jesi, ali BUDI!!!
Stratosfera
CDForum
 
Postovi: 83
Pridružen/a: čet, 13.01.2005, 16:23

PostPostao/la Dugmetar » pon, 21.03.2005, 19:51

O Stratka, kako je? :wink: :lol:
And all the pictures on the wall
Serve only to remind you of it all
The wasted days we could have lived
Now we're left with nothing left to give
Avatar
Dugmetar
Cleric
 
Postovi: 2012
Pridružen/a: sri, 14.05.2003, 18:12
Lokacija: Zagreb

PostPostao/la green_ » uto, 22.03.2005, 12:46

Stratosfera je napisao/la:opet mi te diraju, Dugme moje...C C C


Strato, jesil u Francuskoj ? :shock:
slika
Avatar
green_
CDForum
 
Postovi: 894
Pridružen/a: pon, 19.05.2003, 12:19
Lokacija: na zemlji bosanskoj

PostPostao/la Stratosfera » uto, 22.03.2005, 15:53

Evo Strate...ima me svuda pomalo, smo na forumu slabo! Ali nisam ja tebe zaboravila Dugme moje malo...a ni tebe Zeleni!
Budi ono sto jesi, ali BUDI!!!
Stratosfera
CDForum
 
Postovi: 83
Pridružen/a: čet, 13.01.2005, 16:23

PostPostao/la Derventa » pon, 28.03.2005, 01:02

EJ DUGMETAR NE PISE TI ZENSKO PA DA ZNAS DA NE GOVORIS U ZENSKOM RODU.VOLIO BI DA TVOJ DUGI JEZIK I TVOJI PRSTI VISE NE UPISUJU IMENA NA FORUM ALI NISTA NECE SE PROJENTI I AKO UPISES OPET.PRIJE NEGO NEKOGA OPTUZIS ZA NESTO MORAS DA IMAS CVRST ARGUMENT ZA TO.OVAJ PUT GA NISI IMAO JER JA ZNAM DA NISI A OPTUZIO SI I JOS SI IMENOVAO.BILO BI DOBRO DA SE NE GANJAMO PREKO FORUMA VEC DA SE VIDMO.IMAS ZADATAK DA OBIJESIS MACKU O REP, ZNAS STA HOCU DA KAZEM.ALI NEMOJ PRIJE TOG DA JEDES TOG VOLA DA TI NE PRISJEDNE.OD SAD STA IMAS DA KAZES ZENI KOJA JE SA MNOM PRVO RECI MENI AKO JE POGRIJESILA JA CU DA ISPRAVIM DA SE NE PONOVI.NISAM NACIONALAN KAO NEKI I NEMA TO VEZE KOJE JE NACIJE JA SAM SPREMAN DA URADIM SVE DA BI JE ZASTITO OD NACIONALNIH DASINA, TAKO DA U OVOJ PARTIJI NE IGRA KARTA NACIONALIZAM.STITIM JU OD MNOGIH OVDE A SPREMAN SAM I OD ONIH KOJI TRENUTNO NISU TU.NE MORAS DA ODGOVARAS JER VISE NE PISEM PO FORUMU.TO JE SVE.PS JAVI MI SE KAD BUDES DOSAO DA SE MALO BOLJE UPOZNAMO.NJEN S.....!
Derventa
 

PostPostao/la Derventa » pon, 28.03.2005, 01:19

Bik koji sjedi ti si ocigledno veoma inteligentna osoba, takvi nam ljudi nedostaju i uvijek su dobro dosli. Green ako ti ikad sta zatreba u Derventi pravi Dervencani ce biti tu za tebe. Pozdrav vama iz Dervente.
Derventa
 

PrethodnaSljedeća

Natrag na Smetljište

Online

Trenutno korisnika/ca: / i 2 gostiju.

cron