Mislim da je Grujo...

Bez tabu-a i ograničenja.

Moderator/ica: jaca

Mislim da je Grujo...

PostPostao/la tunguzija » pet, 02.02.2007, 15:04

SARAJEVO - Medicinska sestra zaposlena u Kliničkom centru Sveučilišta u Sarajevu napravila je pravu pomutnju među liječnicima, anesteziolozima i tehničarima ustvrdivši kako bi njih više od dvadeset mogli biti očevi njezina izvanbračnog djeteta kojega je rodila prošlog tjedna.


Kako u petak prenosi sarajevski tjednik "Slobodna Bosna", sestra Merima F. pismeno je zatražila od uprave Kliničkog centra da "ispita i ustanovi" tko je otac dječaka kojega je rodila.

Medicinska sestra, zaposlenica na odjelu za abdominalnu kirurgiju, u pismu je navodno imenovala dvadesetak kolega s kojima je "u kritičnom razdoblju održavala aktivne seksualno-ljubavne odnose".

Kako tvrdi SB, na ovom popisu sama su poznata i ugledna imena, uključujući brojne do sada uzorne muževe i sinove.

Kao temeljni razlog za razuzdani seksualni život Merima F. navela je "nerješeni socijalni status" te činjenicu da joj je svaki od ljubavnika obećavao pomoći u rješavanju tog problema.

Afera je, prema tvrdnjama sarajevskog tjednika, shvaćena veoma ozbiljno pa je otvorena istraga u kojoj sudjeluju i tužiteljstvo i policija a "osumnjičenima" su navodno uzeti uzorci DNK kako bi se utvrdilo je li netko od njih doista nenadano postao "sretni otac".

(Hina)
Avatar
tunguzija
krv svoju za plavu boju
 
Postovi: 744
Pridružen/a: sri, 18.05.2005, 15:04

PostPostao/la jaca » uto, 06.02.2007, 18:41

svaka čast, Merima, ja sam na tvojoj strani.....
Avatar
jaca
moderator
 
Postovi: 617
Pridružen/a: pon, 19.05.2003, 09:43
Lokacija: svugdje pod suncem

PostPostao/la tunguzija » pet, 06.04.2007, 08:50

Jaco, kako mozes biti na strani koke koja u mjesec-dva promjeni
dvadeset mudonja pa onda trazi tko je otac...!!!???
Trazi li ga zato da bi dijete imalo tatu ???
Hm, nisam bas siguran.
No ocito je dobra koka cim je njih dvadeset "navukla" u tako kratkom roku... :roll:
Avatar
tunguzija
krv svoju za plavu boju
 
Postovi: 744
Pridružen/a: sri, 18.05.2005, 15:04


Natrag na Ljubav i Sex

Online

Trenutno korisnika/ca: / i 11 gostiju.

cron