250 orgazama dnevno

Bez tabu-a i ograničenja.

Moderator/ica: jaca

250 orgazama dnevno

PostPostao/la Dugmetar » pet, 26.05.2006, 07:04

Ellie Allen - djevojka koja doživljava 250 orgazama dnevno

ELLIE ALLEN vrlo je neobična djevojka koja pati od još neobičnije bolesti na čijem joj sindromu, kako izjavljuje, jako puno ljudi zavidi.

Kako piše u britanskom časopisu News of the World, seksi brineta pati od rijetke bolesti naziva Sindrom neprekidnog seksualnog uzbuđenja (PSAS), a čiji je jedan od simptoma taj da Ellie doživljava otprilike 250 orgazama na dan.

I najmanja stvar poput vibriranja sjedala uoči vožnje autobusom ili prelaženje preko manjih izbočina automobila na cesti, može potaknuti Ellie da doživi orgazam, pri čemu ju to nerijetko dovede u neugodne situacije.

Tako je Ellie jednom prilikom doživjela orgazam u autobusu krcatom putnicima, pri čemu su isti ostali zapanjeni.

No, najneugodnijim trenutkom naziva onaj kada je doživjela orgazam upravo u trenutku kada ju je policajac zaustavio zbog prolaska kroz žuto svijetlo na semaforu.

"Do trenutka kada je došao do mog prozora, bila sam već poprilično uzbuđena." - prepričava Ellie.

"Lice mi je bilo potpuno crveno i znala sam da ću ako otvorim usta zastenjati ili vrisnuti jer sam se upravo nalazila u toj fazi." - opisala je lijepa brineta svoj doživljaj, dodavši kako je, na policajčevo pitanje zna li zašto ju je zaustavio, samo kimnula glavom.

Iako je PSAS fizički poremećaj koji uzrokuje ubrzani protok krvi prema spolnim organima, liječnici još uvijek ne znaju što je uzrok tomu. Za sada nema ni lijeka. Oboljeli doživljavaju do 300 orgazama dnevno bez upozorenja.

Bolest se kod Ellie razvijala postepeno, nakon što je kao 17-godišnjakinja prvi put stupila u spolni odnos.

"U početku sam bila kao većina djevojaka i ne bih uvijek doživjela orgazam. To me nije previše zamaralo. Uvijek sam voljela seks, no on nije vladao mojim životom." - izjavila je Ellie, napomenuvši kako nikada nije bila promiskuitetna te kako su njezini orgazmi u početku bili blagi.

"Trajali bi oko minutu."- opisala je Ellie dodavši kako su orgazmi postajali sve učestaliji između 18.i 20. godine.

Ellie bi u početku doživljavala višestruke orgazme svakih par mjeseci, no danas ih, kako kaže, ne prestaje doživljavati.

"Uzbuđena sam od trenutka kad se probudim. Grudi su mi natečene, dobijem onaj vibrirajući osjećaj i moram svršiti." - opisala je Ellie, koju doživljeni orgazam smiri na kratko vrijeme, no ubrzo ju nanovo uhvati isti osjećaj.

Svakodnevne aktivnosti koje većina ljudi obavlja bez problema, za Ellie predstavljaju pravu muku.

"Dok kupujem u tgovini mogu se uzbuditi samo na temelju vibracija nastalih ljudskim koračanjem. Dizala i stube su za mene nepodnošljivi. U uredu ne mogu raditi jer čak i zvonjava telefona te zvuk fotokopirnih aparata mogu me nagnati na uzbuđenje." - kazala je Ellie dodavši kako je i plesanje u disko klubu za nju prekriženo.

"Ne brojim koliko orgazama doživljavam tijekom dana, no mislim da ih je negdje oko 250 - više njih doživljavam na dan kada imam više posla." - objasnila je Ellie.

Jedan od tretmana liječenja koji se primjenjuju tijekom liječenja je i gel koji ima anestezijsko djelovanje, a koji se nanosi oko privatnih dijelova tijela ne bi li ih umrtvio.

Kako bi barem malo umanjila žarku potrebu za seksom, Ellie pije čaj od kamilice ili nekoliko čaša vina tijekom izlaska van.

Ellie navodi kako muškarci njezino stanje isprva nalaze fascinantnim, no ubrzo ih većina shvati kako "ne mogu slijediti njezin tempo", te se osjećaju krivima jer ju ne mogu zadovoljiti, "budući ona uvijek traži još".

U galeriji u kojoj radi Ellie nailazi na razumijevanje kod poslodavaca koji shvaćaju njezine potrebe.

"Ako odjednom pocrvenim i moram se na trenutak povući iz javnosti, znaju o čemu se radi." - prepričala je Ellie, našalivši se kako ona svoje mušterije svakako uvijek poslužuje s osmijehom.
slika slika
Preneseno s www.index.hr
And all the pictures on the wall
Serve only to remind you of it all
The wasted days we could have lived
Now we're left with nothing left to give
Avatar
Dugmetar
Cleric
 
Postovi: 2012
Pridružen/a: sri, 14.05.2003, 18:12
Lokacija: Zagreb

PostPostao/la tunguzija » pet, 26.05.2006, 07:50

Lijepo je to za procitati, nasmijati se i na trenutak joj zaviditi...no nebih je volio imati pored sebe da mi "arlauce" po cijeli dan :twisted: .
Cuj bolest..e jebem li je i svakakvu bolest. Ne moze ona bez pimpeka i to je to
Hej dugme, hajd zamisli moras svrsiti u tramvaju... 8)
Avatar
tunguzija
krv svoju za plavu boju
 
Postovi: 744
Pridružen/a: sri, 18.05.2005, 15:04

PostPostao/la jaca » sub, 27.05.2006, 09:53

tunguzija je napisao/la:Lijepo je to za procitati, nasmijati se i na trenutak joj zaviditi...no nebih je volio imati pored sebe da mi "arlauce" po cijeli dan :twisted: .
Cuj bolest..e jebem li je i svakakvu bolest. Ne moze ona bez pimpeka i to je to
Hej dugme, hajd zamisli moras svrsiti u tramvaju... 8)


Tipično muška reakcija....Kada žena ima nekih problema, muškarac će se zabrinuti za sebe! tststststs
Avatar
jaca
moderator
 
Postovi: 617
Pridružen/a: pon, 19.05.2003, 09:43
Lokacija: svugdje pod suncem


Natrag na Ljubav i Sex

Online

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.

cron