MALA PRIČA O SEXU, LJUBAVI I POVJERENJU.......

Bez tabu-a i ograničenja.

Moderator/ica: jaca

MALA PRIÄŒA O SEXU, LJUBAVI I POVJERENJU.......

PostPostao/la jaca » ned, 11.09.2005, 06:57

Autor texta je moj bivsi dragi koji mi je za Uskrs ove godine poklonio košaricu, dao mi nogu i ostalo.
Dakle, text bez cenzure:

"Jaco dosta je bilo vise finoce srbi te cekaju zbog tvojih izjava da popricaju sa tobom na poseban nacin ja sam se trudio itrudim da smirim situaciju ali ti najbolje znas sta si pricala i srala takodje za mene a neznas da sam snimio scene dok se guzimo smrcemo heroin te da sam odlucio da to pustim u javnost a to je da posaljem u firmu gdje radis te na internetu gdje ce svi vidjeti kakva si osoba sem toga zbog tvojih lazi doci cu i u Zagreb da ti napravim probleme jer pukao mi je kurac zbog svega ja nemam strah niti me je stid napraviti cu ti belaj da ces ga pamtiti citav zivot video kaseta nije najboljeg snimka ali dovoljno da se sve vidipogotovo kako smrces heroin a to ce dobro da sjedne u firmi gdje radis trebalo mi je vremena da saznam ime firme ali i to sam uspio zbog toga ne bi bilo lose da sutra posaljes pare inace ode sve u picku materinu bices glavna pusacica kurca te smrkacica nazovi veceras da se dogovorimo da ti isporucim video kasetu i da zavrsimo za sva vremena jer ne zelim ni da te sanjam nakon svega sto si mi ucinila i nanijela zlo zbog toga cu ti se osvetiti ako ne posaljes pare i to 1000 konvertebilnih maraka obecavam ti da cu to uraditi da izgubis posaoda te osramotim do kraja zivota sada razmisli imas sansu da to rijesis time sto ces mi poslati pare ne nadaj se da blefiram dvije osobe su gledale kasetu a moze se dogoditi da gleda ogroman broj ljudi zato nazovi da napravimo kako cemo to odraditi ne budes li reagovala kako trebas neces se nikada oporaviti u zivotu a imas sansu da rijesimo to da niko ne sazna nisam to htio uraditiali primorala si me na to imas 24sata vremena inace ode sve u picku materinu ja nemam sta izgubitiali volio bi da to rijesimo na miran nacin ja trazim 1000KMa ti vidi sta ces svejednocu dolaziti i u Zagreb za desetak dana ali rijesimo to sutra na tebi je sve salji 1000KMa ja tebi video kasetu ne nazoves li veceras znaj da ces se gledati na internetu izgubiti posao i slicno"

PS: isprva sam htjela ispravljati gramatičke i pravopisne greške, ali sam odustala. Jedino su navodnici moji!!!
jaca
moderator

PostPostao/la Gost » ned, 11.09.2005, 14:43

Da nam jos das ime toga covjeka!
Gost

PostPostao/la kamikaza » pon, 12.09.2005, 16:21

Boze Boze
Spreman sam na svasta ali sto bih mi raja rekli jebajiga nemeres bas sve(jest govna)
Jaco jeli to prava istina ili ti to nama?
Ako je istina komu jebe mater?ON sigurno ovo cita,budala.Za mene bi bio faca da je orobio banku a ne niske udarce.Ocamu jebem pa gdjesu danas kavaliri?
Moja starija generacija je imala isto supaka koje ja nisam podnosio.
Jaco ja nemam rijeci stvarno uistinu neznam sto reci.Zaboravi budalu i goni dalje.Ja se nadam da ce naic neka srodna dusa.
kami
kamikaza
ribolovac

pouka

PostPostao/la BIK koji sjedi » sri, 14.09.2005, 08:22

glee
- posao se ne moze izgubiti zbog smrcanja,,pa svak smrca,,ili je smrcao..danas su poslodavci djeca 68..sex i inih revolucija i neobracaju pozornost na to dok njihova djeca nisu u igri...mozda je jacin gazda diler

- kazezte ima tko se sjeti al nema 1000 maraka bas za lose snimke
- buduci da nije materijal objavljen dakle ima i onioh koji imaju 1000 maraka
- drugi put djeluj ne pisi, pogotovo zenama,vidis da rade romansu od obicnog pusinga,,,jebate
- prodaj kravu, kupi povratnu katru i u zg,,ponesi i videorekorder slabo to vise tko ima i sjedni na gradski trg i vrtiii,,,ispred stavi sesir i skupis love za

dvije krave
ma, i ovu su samo gluposti
BIK koji sjedi
CDForum

PostPostao/la jaca » čet, 03.11.2005, 09:10

Ova pričica ima i nastavak, uobičajen: Nije on to uradio, pojma nema ni o čemu. To dušmani hoće da nas zavade!!!
A ja se nešto mislim, blago meni.....pored takvih ljubavnika i ponekih prijatelja kome još trebaju neprijatelji......
Kaže jedna moja prijateljica, jedna od malobrojnih prijateljica koju sam stekla ovdje:" Ako vam treba idiot i kreten, samo pogledajte gdje je Jaca? Kraj nje je barem jedan takav......". I još je napravila test za mene: isprintala dvije slike. Na jednoj je Bill Gates a ispod slike napisana njegova težina u US$ (mašala) a na drugoj slici izbrisala $$$$ i ispod napisala "luzer". Natpise sakrila i meni rekla da je to Bill i njegov klon i da izaberem sliku, koga bih uzela.....A ja, ni 5 ni 6, hvatam sliku na kojoj piše: luzer.......E jebi ga!!!
jaca
moderator

PostPostao/la kamikaza » sri, 09.11.2005, 17:45

citam ovo pa sve nesto kontam da se selim dole u HR.
ocemu se radi?

SEKSUALNOST Durexovo istraživanje pokazalo da smo u samo godinu dana, s obzirom na cestocu odnosa, postali jedna od seksualno najaktivnijih nacija na svijetu
Hrvati viceprvaci ljubavi.
slika
pa ko velim dok jos imam apetita da i ja dam svoj doprinos statistiki.
Budi iskren prema sebi kako nebi bio lazan prema drugima.
kamikaza
ribolovac

PostPostao/la jaca » ned, 13.11.2005, 10:04

NEKA PATI KOGA SMETA....... :D :D :D
jaca
moderator

PostPostao/la kamikaza » ned, 13.11.2005, 16:29

a sta ce tek da radi kad odraste uh?
Click here to watch babyDoll57
Budi iskren prema sebi kako nebi bio lazan prema drugima.
kamikaza
ribolovac

PostPostao/la jaca » pet, 18.11.2005, 10:06

Da nema Kamija, LJ i S bi na ovom forumu izumro.......Hvala ti Kami što spasavaš stvar. I baš ko što rekoh maloprije tamo negdje, poviše, samo mi stari još moslimo na ljubav, i hvala bogu na tome......
jaca
moderator

Natrag na Ljubav i Sex

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.