VOLIMO BEGLUKE

Bez tabu-a i ograničenja.

Moderator/ica: jaca

VOLIMO BEGLUKE

PostPostao/la BEGLUČKE ADE » sri, 05.05.2004, 23:45

HALO,BEGLUCI, GDJE STE?AJMO,ZNA LI TKO NABROJITI SVE STANOVNIKE BEGLUKA PRIJE RATA?TKO JE BIO NAJVEĆA LEGENDA BEGLUKA?TKO JE OD STARIJIH GENERACIJA NAJZGODNIJI BIO U BEGLUCIMA, A TKO JE SADA(OD MLAĐIH GENERACIJA) NAJZGODNIJI?HAJDE BEGLUCI,POKRENITE SE.....POKAŽITE DA VAS JOŠ IMA.
BEGLUČKE ADE
 

:)

PostPostao/la c0okiez » sub, 08.05.2004, 23:46

kako ide ona pjesmica "Od Begluka do Kineske cetvrt "?
Najvise se vole ljudi koji imaju iste vrline a najvise se mrze oni koji imaju iste mane.
Avatar
c0okiez
CDForum
 
Postovi: 182
Pridružen/a: sub, 24.05.2003, 10:36
Lokacija: CardaK

Re: VOLIMO BEGLUKE

PostPostao/la mario » sri, 12.05.2004, 12:23

pozdrav, ima još beglucaraca, samo sto nas je najmanje sad u beglucima.
mario
 

PostPostao/la Nina » sri, 19.05.2004, 21:53

Istina je da je danas najmanje beglucaraca u beglucima....A ti, Mario ako si beglucarac koji sada zivi u australiji,onda pozdravi svoju familiju.
Nina
 

PostPostao/la jaca » ned, 23.05.2004, 12:53

Ja sam jednom u Beglucima spremala kolače sa prijateljicom. Baš nam je bilo super!!!!
Avatar
jaca
moderator
 
Postovi: 617
Pridružen/a: pon, 19.05.2003, 09:43
Lokacija: svugdje pod suncem

PostPostao/la Saban » pet, 28.05.2004, 00:17

Legenda Begluka je za mene Fudo Memic (Calibra), ko zna, poslije ponoci kako je bilo, zna i sta mislim.
Pozdrav Raji
Vas i nas Banderash
Saban
početnik
 
Postovi: 3
Pridružen/a: pet, 28.05.2004, 00:10
Lokacija: Okolica EU

PostPostao/la Gost » pet, 16.09.2005, 19:25

aLLo svima!

Eto ja sam iz Begluka! Ma svi mi iz Begluka smo legende i face :D !! Eto ja zivim u becu i nema pas puno raje iz Begluka!! Htio bi da u upoznam stare komsije!! Tko hoce neka se javi na 0043699 11 62 59 45 i onda idemo na kavu!!

HVALA

Veliki pozdrav svim posavcima!!
Gost
 

Re: VOLIMO BEGLUKE

PostPostao/la Devic » ned, 18.12.2005, 21:06

Hallo sta ima, i ja sam iz begluka. Ko me zna neka se javi pozdrave od Radise, Nenada i Dragana
Devic
 

Re: VOLIMO BEGLUKE

PostPostao/la Devic » ned, 18.12.2005, 21:11

ovo mi je adresa elaalex@t-online.de :D
Devic
 

Re: VOLIMO BEGLUKE

PostPostao/la ZORAN.KULJENOVCI » ned, 15.01.2006, 01:49

Devic je napisao/la:Hallo sta ima, i ja sam iz begluka. Ko me zna neka se javi pozdrave od Radise, Nenada i Dragana
ZDRAVO DEVICI NOGOMETASI,BOGOVI STE.JA SAM ZOKI IZ KULJENOVACA,UL.GDJE SU MAJICI,RODJAK IVE MATIJEVICA IMATE MAJICA MOTORISTE.ZNA MENE KATA TVOJA LEKAVSKA.SJECAS SE UVJEK SAM BIO U CRNOME,SMINKER.CURE SU GOVORILE LJEPOTANE,ZNATE LI GDJE JE VILDAN I SLAVICA VILDANA LJEPOTICA.
ZORAN.KULJENOVCI
 

Re: VOLIMO BEGLUKE

PostPostao/la Gost » ned, 12.02.2006, 21:49

BEGLUČKE ADE je napisao/la:HALO,BEGLUCI, GDJE STE?AJMO,ZNA LI TKO NABROJITI SVE STANOVNIKE BEGLUKA PRIJE RATA?TKO JE BIO NAJVEĆA LEGENDA BEGLUKA?TKO JE OD STARIJIH GENERACIJA NAJZGODNIJI BIO U BEGLUCIMA, A TKO JE SADA(OD MLAĐIH GENERACIJA) NAJZGODNIJI?HAJDE BEGLUCI,POKRENITE SE.....POKAŽITE DA VAS JOŠ IMA.
Gost
 

elaalex@t_online.de

PostPostao/la zoki.f » pon, 20.02.2006, 21:01

ZORAN.KULJENOVCI je napisao/la:
Devic je napisao/la:Hallo sta ima, i ja sam iz begluka. Ko me zna neka se javi pozdrave od Radise, Nenada i Dragana
ZDRAVO DEVICI NOGOMETASI,BOGOVI STE.JA SAM ZOKI IZ KULJENOVACA,UL.GDJE SU MAJICI,RODJAK IVE MATIJEVICA IMATE MAJICA MOTORISTE.ZNA MENE KATA TVOJA LEKAVSKA.SJECAS SE UVJEK SAM BIO U CRNOME,SMINKER.CURE SU GOVORILE LJEPOTANE,ZNATE LI GDJE JE VILDAN I SLAVICA. VILDANA LJEPOTICA.
:lol: :roll:
zoki.f
 

Re: elaalex@t_online.de

PostPostao/la Gost » ned, 26.02.2006, 15:31

zoki.f je napisao/la:
ZORAN.KULJENOVCI je napisao/la:
Devic je napisao/la:Hallo sta ima, i ja sam iz begluka. Ko me zna neka se javi pozdrave od Radise, Nenada i Dragana
ZDRAVO DEVICI NOGOMETASI,BOGOVI STE.JA SAM ZOKI IZ KULJENOVACA,UL.GDJE SU MAJICI,RODJAK IVE MATIJEVICA IMATE MAJICA MOTORISTE.ZNA MENE KATA TVOJA LEKAVSKA.SJECAS SE UVJEK SAM BIO U CRNOME,SMINKER.CURE SU GOVORILE LJEPOTANE,ZNATE LI GDJE JE VILDAN I SLAVICA. VILDANA LJEPOTICA.
:lol: :roll:

POZDRAV ZA SVE BEGLUCANE OD NARCISE SUBASICA.
Gost
 

Re: VOLIMO BEGLUKE

PostPostao/la Kusmic » čet, 23.03.2006, 20:43

BEGLUČKE ADE je napisao/la:HALO,BEGLUCI, GDJE STE?AJMO,ZNA LI TKO NABROJITI SVE STANOVNIKE BEGLUKA PRIJE RATA?TKO JE BIO NAJVEĆA LEGENDA BEGLUKA?TKO JE OD STARIJIH GENERACIJA NAJZGODNIJI BIO U BEGLUCIMA, A TKO JE SADA(OD MLAĐIH GENERACIJA) NAJZGODNIJI?HAJDE BEGLUCI,POKRENITE SE.....POKAŽITE DA VAS JOŠ IMA.


Pozdrav svim Beglucancima sirom svijeta od Famelije Kusmic iz Amerike
Kusmic
 

Re: VOLIMO BEGLUKE

PostPostao/la jaca » sri, 29.03.2006, 08:23

Kusmic je napisao/la:
BEGLUČKE ADE je napisao/la:HALO,BEGLUCI, GDJE STE?AJMO,ZNA LI TKO NABROJITI SVE STANOVNIKE BEGLUKA PRIJE RATA?TKO JE BIO NAJVEĆA LEGENDA BEGLUKA?TKO JE OD STARIJIH GENERACIJA NAJZGODNIJI BIO U BEGLUCIMA, A TKO JE SADA(OD MLAĐIH GENERACIJA) NAJZGODNIJI?HAJDE BEGLUCI,POKRENITE SE.....POKAŽITE DA VAS JOŠ IMA.


Pozdrav svim Beglucancima sirom svijeta od Famelije Kusmic iz Amerike


Davnih godina sam u skolu isla sa Nezirom Kusmicem. Dakle, Nezir bi morao biti 64.ili 65. godiste.....
Avatar
jaca
moderator
 
Postovi: 617
Pridružen/a: pon, 19.05.2003, 09:43
Lokacija: svugdje pod suncem


Natrag na Ljubav i Sex

Online

Trenutno korisnika/ca: / i 12 gostiju.

cron