NAJZGODNIJI DEČKO U DERVENTI I OKOLICI

Bez tabu-a i ograničenja.

Moderator/ica: jaca

NAJZGODNIJI DEÄŒKO U DERVENTI I OKOLICI

PostPostao/la seljacina » ned, 24.07.2005, 16:43

Daj nemojte se zajebavat.Bilo nas je svakakvi.Neki od nas pucao na srednjoskolke neki na djevojke koje dolaze sa autobusom u carsiju i.t.d.
Ostavite to je tema za ah zajei.Ja se nebi vracao u to vrijeme jer je to tako bilo davno kao i fina vremena u nasoj Derventi.U nasoj Derventi sada zive vecina ljudi koji su isli na sijela sta oni imaju sa naama zajednicko?Znajuli oni sta je carsija ili mahala?Mi carsijska djeca smo bili idoli za neke iz predgradza ili bolje receno za one koji su dolazili sa autobusom u carsiju.Imao sam priliku dosta puta cuti moje ime u prici iako me nisu poznavali ihhh.Rajo ta su vremena iza nas,bilo nas je svakakvi.Ali neka nas (Alah pozivi) (Bog pozivi).Svako se mogao oprijedelit koju varijantu da tjera.Recimo ja sam volio vise da mijenjam partnera zato nisam volio cvrstu varijantu.I kad sam prvi puta odstupio od svog principa desilo se to sto se desavau praksi.Sta mislim pod onim koji su dolazili sa autobusom ma bili su laksa roba.Koji klinac zajebavat se sa nekom od carsiske cure ako mi je interes samo povalit.Zato zajebite kriteriji. Vi koji znate kontrolisat IP znate tko sam.
seljacina
 

PostPostao/la BIK koji sjedi » pon, 25.07.2005, 12:52

eto vidiš
i ovaj upis seljačića pokazuje da je ostao seljačić u trbuhu

a lijepo, lijepo je ne mjenjati se....dijeli ljude na one iz,,,i one okolo,,,a oni iz su idoli onima okolo,,,hahahahaha

ja budale

sretan sam sto neznam kontrolisat IP i boli me kurac tko si

Å¡teta Å¡to nisi upoznao rodni kraj,,,
ma, i ovu su samo gluposti
Avatar
BIK koji sjedi
CDForum
 
Postovi: 761
Pridružen/a: ned, 08.06.2003, 17:04
Lokacija: tu pored tebbe

NAJZGODNIJI DEÄŒKO U DERVENTI I OKOLICI

PostPostao/la seljacina » pon, 25.07.2005, 18:26

A gdje ti prozivi svoje godine bikicu?
Ako nisi znao imali smo mi i peskirice i ostale.Ako to nisi znao i bolje je tako.
seljacina
 

PostPostao/la Dugmetar » pon, 25.07.2005, 19:23

Seljacino nije valjda se se bojiš žene pa ne smiješ pisati pod svojim pravim nickom. Ajoj, tko bi rekao. Sad baš imam želju da te osobno upoznam. Svaka čast!!! :lol:
Ipak mislim da bi ljepši spol trebao reći tko je najzgodniji dečko u Derventi. Tunguzija je svakako zgodan da se primjetiti, ja sam pomislio da je žensko prvi put kad sam ga vidio, malo je falilo da mu se počnem upucavati.
Što se tiče treba, tu bi se mi mogli aktivirati na nekom drugom topicu.
And all the pictures on the wall
Serve only to remind you of it all
The wasted days we could have lived
Now we're left with nothing left to give
Avatar
Dugmetar
Cleric
 
Postovi: 2012
Pridružen/a: sri, 14.05.2003, 18:12
Lokacija: Zagreb

PostPostao/la arwen » pon, 25.07.2005, 23:16

Pa ja volim da se govori pa makar i same gluposti...A znaš u čemu ja mislim da je problem? -U tome što vi muškarci svi imate jako dobro mišljenje o sebi, ali to ne iznosite da ne ispadnete umišljeni...a o drugim dečkima ni ne rzmišljate(nadam se :wink: ). dakle, možete i napisati mišljenje o najljepšoj curi u Derventi...sve je to u istoj rubrici. Što se tiče cura-ili su jaaaaako stidljive ili vole cure :?: (naravno šala!)


DAJTE, ODGOVARAJTE, NEMOJTE SAMO ÄŒITATI!
arwen
 

PostPostao/la tunguzija » uto, 26.07.2005, 08:08

e nasmija me Dugmetar uz jutarnju kavicu a to je nesto najbolje sto ti se moze dogoditi...
Dugmic,provjeri sebe da nije nesto u redu..mozda si sklon muskarcima???? imas 120 godina a nigdje koke,djece i to..a meni si se htio upucavati!!! Hm??? A jos hajdukovac..ma sve me to navodi na cudne misli!

Ja ponavljam da smo nas cetiri-pet bili najzgodnij...tko moze reci da nismo nek se javi ....al sa argumentima!!!!!!
Avatar
tunguzija
krv svoju za plavu boju
 
Postovi: 744
Pridružen/a: sri, 18.05.2005, 15:04

PostPostao/la BIK koji sjedi » uto, 26.07.2005, 09:17

erto arwwn...neću čitati...

razmišljat cu o najljepšoj

BREZI...a bilo ih je nekoliko, a tako su dobro čuvane,nisu date bikovima na brstenje,,,sačuvale su bjelinu ,svježinu i njima nije lišće opadalo, ma nikako...sve tamo do 92 , nesjećam se više kog stoljeća i onda dođoše..uppss same odoše svjetsdkim bikovima, a oni ugojeni,,e...sexy i "uzose " njihovo " oprasivanje" i sad...te iste breze postaju lagano...istina online al i in real,,poneke, sidro stabilnosti u regiji i tu nema nezdrave konkurencije,vrbe, topole..sve sve su iskorijenile i sad su najljepsi dio grada..

kako cemo ju zvati,,,,iva mara kata,,ili svjetlana svejedno je

seljacic zna ime,,,garant

pa spavao s njom, u otelu, na 2 katu.. bio bikkk ne za ubit vec za ubost....sobu platio tata bila plaća i taj mjersec

očistio mu cipele i odnio neko pismance do susjede i eto para

a sad nema.....cipela


ima arwan..................................i ima za sobu...al, nije BREZA
ma, i ovu su samo gluposti
Avatar
BIK koji sjedi
CDForum
 
Postovi: 761
Pridružen/a: ned, 08.06.2003, 17:04
Lokacija: tu pored tebbe

PostPostao/la jaca » uto, 26.07.2005, 10:37

Eh, a prolazi vrijeme....ni oni slatki,mladi, pustopasni bikici nisu sto su bili......nema vise....sad su to sve stari volovi koji preferiraju prezivanje u hladovini neke....hm, stare razgranate bukve.......ili topole.......a ako i nalete na kakvu mladicu.....brezicu....ili kravicu.......odmjere ju.....mahnu repom......i ..........nista.......
Avatar
jaca
moderator
 
Postovi: 617
Pridružen/a: pon, 19.05.2003, 09:43
Lokacija: svugdje pod suncem

PostPostao/la arwen » sri, 27.07.2005, 00:34

bas ste super,ljudi! poceli ste na sve moguce nacine zezat jedni druge...i uopce nije bitno sto se prica-samo nek se prica! A to sve nema veze s topicom, nego s vasom psihom...ma samo naprijed-iznesite ono sto vam je na dusi! a kako iznosite svoje misljenje o najzgodnijima, jos cu i povjerovati da je Tunguzija bio najzgodniji u derventi :?
arwen
 

PostPostao/la Dugmetar » sri, 27.07.2005, 09:19

tunguzija je napisao/la:e nasmija me Dugmetar uz jutarnju kavicu a to je nesto najbolje sto ti se moze dogoditi...
Dugmic,provjeri sebe da nije nesto u redu..mozda si sklon muskarcima???? imas 120 godina a nigdje koke,djece i to..a meni si se htio upucavati!!! Hm??? A jos hajdukovac..ma sve me to navodi na cudne misli!

Ja ponavljam da smo nas cetiri-pet bili najzgodnij...tko moze reci da nismo nek se javi ....al sa argumentima!!!!!!


Kakve veze imaju djeca s kokama, to bi ti valjda trebao znati sa svojih 150 godina ipak si stariji od mene. Što se koka tiče njih ima koliko hoćeš ovdje gdje jesam, ima čak i Dervencanki. Brak te osudi na monogamiju ako želiš biti vjerani pošten muž, ja još nisam spreman za to.
A ti si naravno najzgodniji, ne samo to nego i najinteligentniji, najobrazovaniji i najbogatiji. Sretna li je tvoja žena. Velim ti i ja sam te skoro mislio barit kad sam te prvi put vidio. Danas muškarci s pederastim izgledom i prolaze kod zena. :lol:
And all the pictures on the wall
Serve only to remind you of it all
The wasted days we could have lived
Now we're left with nothing left to give
Avatar
Dugmetar
Cleric
 
Postovi: 2012
Pridružen/a: sri, 14.05.2003, 18:12
Lokacija: Zagreb

hahaha

PostPostao/la BIK koji sjedi » sri, 27.07.2005, 11:03

jebateee

tek sad skuzih to s pederastim izgledom..to je fora,,jeeeeeeeeeee

idem obrijat brkove ,jer što je muškarac bez brkova ,...to su laži samo

još dva danaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa


pa dis jaca,,,bem ti miša
ma, i ovu su samo gluposti
Avatar
BIK koji sjedi
CDForum
 
Postovi: 761
Pridružen/a: ned, 08.06.2003, 17:04
Lokacija: tu pored tebbe

NAJZGODNIJI DEÄŒKO U DERVENTI I OKOLICI

PostPostao/la kamikaza » sri, 27.07.2005, 11:26

E jebiga nisam znao da je neko mjerilo da osoba mora biti udata ili ozenjena.
Vi koji ste neudati ili neozenjeni cjenite to.Sad ce biti pitanja jeli ti to iz vlastitog iskustva?Ma zajebite glupava pitanja.
kami
kamikaza
ribolovac
 
Postovi: 316
Pridružen/a: sub, 17.05.2003, 23:04
Lokacija: swedska

PostPostao/la jaca » sri, 27.07.2005, 14:33

eh bikicu di sam....pa znas....u lovu na telice........dovodim ih u svoj dvorac....najcvjetniji....drugi put obrati paznju....sigurno ces vidjeti kako se neki grm pomice......ARWEN.......ne znam bas da je tunguzija najzgodniji ali pri vrhu je....sigurno.....
Avatar
jaca
moderator
 
Postovi: 617
Pridružen/a: pon, 19.05.2003, 09:43
Lokacija: svugdje pod suncem

!!!

PostPostao/la GarA » sri, 27.07.2005, 14:36

Najzgodniji Dervencanin poslije rata je bio, i bit ce, naravno ZvrX :wink:
Pusaaaaaaaaaaaaaaa za najzgodineg Dervencanina :oops:
GarA
CDForum
 
Postovi: 30
Pridružen/a: uto, 07.06.2005, 18:47
Lokacija: Bosna i Hercegovina

PostPostao/la jaca » sri, 27.07.2005, 14:43

hahahahahaha, Gara........ta konstatacija nema nikakve veze s tim sto je tvoj, ha.......ma hajde, neka.....nije ni on los. Ali ja jos uvijek mislim ono sto napisah na pocetku......Hare rules!!!!
Avatar
jaca
moderator
 
Postovi: 617
Pridružen/a: pon, 19.05.2003, 09:43
Lokacija: svugdje pod suncem

PONAVLJAM PO KO ZNA KOJI PUT...nas par..

PostPostao/la tunguzija » sri, 27.07.2005, 19:26

Jaco,ti me znas pa mozes reci a oni me ne znaju al opet mogu reci...
ja zajebane igre...
A moj slatki mali buci buci Dugmic je najljepsi decko u Zg al ne u Derventi
..i to ima svoje prednosti,zg je puno veci samim tim je i konkurencija jaca...Ma Dugme moje,ni ti ni ja nismo ni blizu pedera jer previse volimo ono sto zene imaju ( mislim na karizmu,inteligenciju i karakter :shock: ).

I nemojte badava vise razbijati glavu...velim vam bez zajebancije...
...bilo nas cetiri-pet.....
Avatar
tunguzija
krv svoju za plavu boju
 
Postovi: 744
Pridružen/a: sri, 18.05.2005, 15:04

PostPostao/la Dugmetar » čet, 28.07.2005, 10:27

To svakako, no ne razbijamo glavu, nego se zajebavamo. Čuvaj se kad dođeš u Brela, mogle bi nahrliti sve žene u tvom smjeru a stampeda su gadna, mogao bi biti pregažen.
And all the pictures on the wall
Serve only to remind you of it all
The wasted days we could have lived
Now we're left with nothing left to give
Avatar
Dugmetar
Cleric
 
Postovi: 2012
Pridružen/a: sri, 14.05.2003, 18:12
Lokacija: Zagreb

PostPostao/la tunguzija » čet, 28.07.2005, 16:46

Hvala prijatelju, steta da ne mozes doci u "ispomoc"....pa onda na Heineken!!!! Pozdrav i citamo se kad se vratim!
Avatar
tunguzija
krv svoju za plavu boju
 
Postovi: 744
Pridružen/a: sri, 18.05.2005, 15:04

LJ i S

PostPostao/la GarA » čet, 28.07.2005, 21:41

Jaco meni je stvarno zao sto se ti ne slazes sa mojim misljenjem :) :) :) ,ali sta ti jamogu , ma velika je to razlika za tebe da bi ti on bio najzgodniji. Ipak Zvrle je najzgodniji Dervencanin (Zenicanin). :D
GarA
CDForum
 
Postovi: 30
Pridružen/a: uto, 07.06.2005, 18:47
Lokacija: Bosna i Hercegovina

PostPostao/la Arwen » čet, 28.07.2005, 22:53

Ok, ovo je već nešto :P Baš mi je drago da Tunguzija istinu kazuje...pa ako si mu ti to, Jaco priznala, onda to mora da je istina :!: A ti Tunguzijo nemoj više o sebi, nego nam fino reci negu najljepšu Dervenćanku! A ni tebi, Dugmetaru to ne bi škodilo. :wink:
Arwen
 

PrethodnaSljedeća

Natrag na Ljubav i Sex

Online

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.

cron