Europski Dinamo Balkanski navijači

U zdravom tijelu zdrav duh. Zato bavite se sportom a nemojte raspravljati o njemu previše!

Moderator/ica: tunguzija

Europski Dinamo Balkanski navijači

PostPostao/la Dugmetar » pet, 30.10.2009, 09:20

Izgleda da je UEFA-i dosadilo tolerirati balkanski primitivizam BBB i odlučila je Dinamu oduzeti 3 boda. Da je kojim slučajem dinamo prosuo 3 boda doma, protiv loše ekipe ti balkanoidci bi se digli na noge i tražili smjenu od predsjednika države do ložača Pere u željezari Sisak. UEFA je poslala poruku a hrvatska država mrljavi oko donošenja zakona o navijačima. Ne treba nama nikakav zakon o navijačima. Treba donijeti zakon protiv Huligana. Zakon protiv svake one budale koja će bez obzira jeli Dinamo pobijedio ili izgubio napraviti nered i biti ponosan na svoju glupost. Pa dragi moji "navijači" zahvaljujući vama Dinamu su uvelike smanjene šanse prezimljavanja u Europi. Dinamo sad umjesto da je na trećem mjestu i zaostatkom od 2 boda iza vodećeg Ajaxa, čami usamljen na dnu lige s nula bodova. U slijedeće preostale 3 utakmice Dinamo može osvojiti 9 bodova. Ali i da ih osvoji svih devet opet postoji strah da će gomila primitivnih budala napraviti još jedan izgred i izbaciti Dinamo na par godina iz Europe. Što reći na kraju osim, Bravo BBB. Svaka vam čast pokazali ste koliko volite Dinamo i sport.
And all the pictures on the wall
Serve only to remind you of it all
The wasted days we could have lived
Now we're left with nothing left to give
Avatar
Dugmetar
Cleric
 
Postovi: 2012
Pridružen/a: sri, 14.05.2003, 18:12
Lokacija: Zagreb

Re: Europski Dinamo Balkanski navijači

PostPostao/la mery0208 » pon, 02.11.2009, 10:13

...meni je samo drago da je Hajduk pobjedio a svakom po zasluzi ....ooooooooooooooooooooooo lalalalalaallalalala....ooooooooo...lalalalala
:)
Avatar
mery0208
CDForum
 
Postovi: 546
Pridružen/a: pet, 18.07.2003, 20:34

Re: Europski Dinamo Balkanski navijači

PostPostao/la Dugmetar » uto, 03.11.2009, 12:49

Ili možda zato što je kupljena utakmica.
And all the pictures on the wall
Serve only to remind you of it all
The wasted days we could have lived
Now we're left with nothing left to give
Avatar
Dugmetar
Cleric
 
Postovi: 2012
Pridružen/a: sri, 14.05.2003, 18:12
Lokacija: Zagreb

Re: Europski Dinamo Balkanski navijači

PostPostao/la Dugmetar » čet, 05.11.2009, 07:23

BBB ili ti zagrebački klošari su mi se toliko zgadili da bih zabranio sve navijačke skupine. Ovo je njihova izjava za javnost.
Povodom medijske hajke koja se zadnjih dana vodi protiv navijača Dinama a vezana je uz kaznu koju je naš voljeni klub dobio od UEFA-e, Udruga navijača Dinama želi podsjetiti na slijedeće:
Na našim web stranicama jasno smo se ogradili od dijela navijača koji su zbog neslaganja sa upravom kluba direktno naštetili svim navijačima Dinama svojim neodgovornim ponašanjem u Auxxeru, Rennesu, Udinama te prekidanjem prijateljskih utakmica za vrijeme priprema. Udruga navijača Dinama nikada neće podržati takav oblik borbe koji direktno šteti interesima kluba za koji navijamo. Također, žao nam je što je povod kazne događaj u Temišvaru, koji ne želimo dovoditi u paralelu sa ostalim incidentima budući da su tamo direktno napadnuti hrvatski građani od strane domaćih navijača kojima su se pridružili pripadnici srpske manjine iz Rumunjske. Sličan scenario se ponovio i u Amsterdamu, gdje su domaći navijači cijeli dan napadali navijače Dinama, što su potvrdili i novinarski izvještaji. Osim toga, želimo napomenuti da smo iz našeg članstva isključili sve pojedince koji su sudjelovali u bilo kakvim incidentima na stadionu te su svojim neodgovornim ponašanjem naštetili klubu radi kojeg i postojimo. U nadolazećim utakmicama Europske Lige, usprkos kazni i nastojanjima UEFE da izbaci Dinamo, očekujemo 3 pobjede i nadamo se europskom proljeću.

Vi polumajmuni jedino što bi trebali očekivati je da vas se potrpa u zatvor sve odreda i da radite u dobrotvorne svrhe. Vi bi Europsko proljeće. Vjerojatno zato da možete divljati i po ostalim Europskim gradovima. Nazivati divljanje oblikom borbe može samo primitivac, što vi upravo jeste. Uvijek sam tvrdio da je najveći primitivac dinama Mamić. Izgleda da ste ga dobro uspjeli nadmašiti. I ne bi se nikako trebali vaditi na pojedince koji rade incidente. Previše vas je takvih pojedinaca. Danas normalan čovjek više nema želju otići na utakmicu. Prvo zbog loše lige a drugo zbog divljaka poput BBB. Žao mi je Dinama i Hrvatske što će teško išta napraviti u klupskom nogometu. Jedino po čemu su nas zapamtili je po imbecilima poput vas.
And all the pictures on the wall
Serve only to remind you of it all
The wasted days we could have lived
Now we're left with nothing left to give
Avatar
Dugmetar
Cleric
 
Postovi: 2012
Pridružen/a: sri, 14.05.2003, 18:12
Lokacija: Zagreb

Re: Europski Dinamo Balkanski navijači

PostPostao/la mery0208 » čet, 05.11.2009, 15:50

...gle kupljena ili ne kupljena......bnras me briga....bitan je ishod :)
:)
Avatar
mery0208
CDForum
 
Postovi: 546
Pridružen/a: pet, 18.07.2003, 20:34

Re: Europski Dinamo Balkanski navijači

PostPostao/la Dugmetar » čet, 05.11.2009, 20:26

A zašto je bitan. Zato što je 22 livadara zajedničkog kvocijenta inteligencije 11 malo potrčalo za nečim kuglastim?
And all the pictures on the wall
Serve only to remind you of it all
The wasted days we could have lived
Now we're left with nothing left to give
Avatar
Dugmetar
Cleric
 
Postovi: 2012
Pridružen/a: sri, 14.05.2003, 18:12
Lokacija: Zagreb

Re: Europski Dinamo Balkanski navijači

PostPostao/la mery0208 » pet, 06.11.2009, 09:24

..... ima i onih koji trce za kuglicom i s manjim kvocijentom i bez naknade......-
:)
Avatar
mery0208
CDForum
 
Postovi: 546
Pridružen/a: pet, 18.07.2003, 20:34

Re: Europski Dinamo Balkanski navijači

PostPostao/la Dugmetar » pon, 09.11.2009, 07:36

Ima ali ih ne plaćam ja, pa mi i nije toliko bitno.
And all the pictures on the wall
Serve only to remind you of it all
The wasted days we could have lived
Now we're left with nothing left to give
Avatar
Dugmetar
Cleric
 
Postovi: 2012
Pridružen/a: sri, 14.05.2003, 18:12
Lokacija: Zagreb


Natrag na Sport

Online

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.

cron