Ivan Ljubičić

U zdravom tijelu zdrav duh. Zato bavite se sportom a nemojte raspravljati o njemu previše!

Moderator/ica: tunguzija

PostPostao/la Dugmetar » pet, 24.02.2006, 21:16

green_ je napisao/la:... možda bi navijao za BiH : )

eno u novinama piše da je Zdravko Čolić navijao za BiH protiv SiCG na Marakani.

Ne bi sigurno navijao, vjeruj mi.
And all the pictures on the wall
Serve only to remind you of it all
The wasted days we could have lived
Now we're left with nothing left to give
Avatar
Dugmetar
Cleric
 
Postovi: 2012
Pridružen/a: sri, 14.05.2003, 18:12
Lokacija: Zagreb

PostPostao/la tunguzija » uto, 04.04.2006, 16:07

Bilo mi je zao "Ljube" u nedelju i nervirao sam se...ali..
Ali i to ima svoju tezinu. Jer,sjetite se Gorana i njegovog Wimbldona. Postao je legenda vise jer je to toliko zelio a nije tako brzo dosao do toga..a onda kad ga je uzeo, postao je kralj. A taj Federer je isto samo tenisac kao sto su bili Sampras,Becker, Agassi i ostali ujebi..znaci,i on je pobjediv. Treba ga "raniti" tamo gdje ga najvise boli a sad u nedelju je bila prilika...no bice njih jos. Cestitke Ljubicicu, vec sada je pokazao klasu!!!
Avatar
tunguzija
krv svoju za plavu boju
 
Postovi: 744
Pridružen/a: sri, 18.05.2005, 15:04

PostPostao/la Dugmetar » čet, 08.06.2006, 10:41

Ivan se plasirao u polufinale Roland Garrosa. U polufinalu će igrati protiv Nadala. Zanimljivo je da su 4 prva igrača s ATP liste se plasirala u polufinale a to su još Federer i Nalbandian.
Ivanu će biti teško jer jedini igrač koji može pobjediti Federera je Nadal. Da li može i Ivana?
And all the pictures on the wall
Serve only to remind you of it all
The wasted days we could have lived
Now we're left with nothing left to give
Avatar
Dugmetar
Cleric
 
Postovi: 2012
Pridružen/a: sri, 14.05.2003, 18:12
Lokacija: Zagreb

PostPostao/la tunguzija » čet, 08.06.2006, 15:22

MALO NAS JE AL NAS IMA......
cestitke Ljubi majstoru i puno srece
Avatar
tunguzija
krv svoju za plavu boju
 
Postovi: 744
Pridružen/a: sri, 18.05.2005, 15:04

Sarajevo

PostPostao/la green_ » sri, 17.01.2007, 15:40

Ljubičić zbog Sarajeva odbio Dubai

Ivan Ljubičić je odbio bogatu ponudu za nastup na milijun i pol dolara vrijednom turniru u Dubaiju kako bi održao obećanje i s Goranom nastupio u ekshibicijskom meču u Sarajevu.

Od organizatora turnira u Dubaiju, koji se igra krajem veljače, dobio sam ponudu snova. Dosad uvjerljivo najviše novčano jamstvo za nastup u karijeri. Neću reći koliko, no više je od 100.000 dolara, koliko sam dobio za lanjski nastup na turniru u Madrasu - rekao je Ljubičić i dodao kako je ponudu odbio.

Morao sam ih odbiti jer bi to značilo da bih igrao devet tjedana zaredom, što ipak nije moguće. Obećao sam da ću u to vrijeme s Goranom nastupiti na ekshibiciji u Sarajevu - rekao je Ljubo za zagrebački Večernji list i time potvrdio kako osim visokih igračkih posjeduje iste takve ljudske kvalitete.

.
slika
Avatar
green_
CDForum
 
Postovi: 894
Pridružen/a: pon, 19.05.2003, 12:19
Lokacija: na zemlji bosanskoj

....

PostPostao/la mirza » čet, 18.01.2007, 19:36

Kad je taj exzibicioni mec u Sarajevu?
pozdrav svima
mirza
 

večeras

PostPostao/la green_ » pet, 02.03.2007, 10:58

Večeras u Zetri...

Ivan Ljubičić i Goran Ivanišević za sarajevsku djecu oboljelu od raka

Kao uvertira tradicionalnom ATP Challenger turniru "BH Telecom Indoors Sarajevo 2007" koji će se održati od 10. do 18. ožujka, 2. ožujka u "Zetri" će se odigrati ekshibicijski meč u kojem će snage ...


... odmjeriti Goran Ivanišević i Ivan Ljubičić. Honorare u iznosu od 55 tisuća maraka bivši wimbledonski pobjednik te trenutno najbolji hrvatski tenisač donirat će Pedijatrijskoj klinici KCUS "Koševo" za liječenje djece oboljele od raka.

Sam turnir "BH Telecom Indoors Sarajevo 2007" i ove će godine zadržati visoki rang i po rejtingu će biti među vodećim u ovoj kategoriji u svijetu s nagradnim fondom od 25.000 eura.

(Bljesak.info)
slika
Avatar
green_
CDForum
 
Postovi: 894
Pridružen/a: pon, 19.05.2003, 12:19
Lokacija: na zemlji bosanskoj

Prethodna

Natrag na Sport

Online

Trenutno korisnika/ca: / i 5 gostiju.

cron