KERUM

Forum za pametnjakoviće i dosadnjakoviće. Rasprave o svemu i svačemu.

Moderator/ica: Dugmetar

KERUM

PostPostao/la mery0208 » sri, 19.08.2009, 09:04

Splitski gradonačelnik Željko Kerum organizirao je donatorsku večeru za prikupljanje sredstava za školske udžbenike za socijalno ugrožene obitelji iz Splita.

7 mili.kuna

Veći dio ljudi uopće niti po najmanje ne dijeli moje mišljenje,ne znam dali je to iz ljubomore ili iz nekih svojih čudih stajalista ali LJUDINA od KERUMA me oduševljava iz dana u dan......skidam mu kapu....-LJUDINOM ga nazivam jer je pokazao da se sve može uz malo dobre volje bez velikog obrazovanja i politizacije i ide smjerom koji su svi zaboravili....smjerom nas malih ljudi ...... -
:)
Avatar
mery0208
CDForum
 
Postovi: 546
Pridružen/a: pet, 18.07.2003, 20:34

Re: KERUM

PostPostao/la Dugmetar » pet, 21.08.2009, 07:52

Smjerom pražnjenja gradskog proračuna u svoje i džepove svojih prijatelja i poznanika. Nama daj komadiće. kruha i Igara za raju.
And all the pictures on the wall
Serve only to remind you of it all
The wasted days we could have lived
Now we're left with nothing left to give
Avatar
Dugmetar
Cleric
 
Postovi: 2012
Pridružen/a: sri, 14.05.2003, 18:12
Lokacija: Zagreb

Re: KERUM

PostPostao/la mery0208 » pet, 21.08.2009, 09:14

......u njegov dzep ne treba puno stavljati jer ima i previse stecenog prije nego je sjeo na gradonacelnicku stolicu......zali boze nama od onih koji praznih dzepova dodju na takvo mjesto......ZATO NAM JE OVAKOVA TRENUTNA SITUACIJA......-da ih je bilo vise s punim dzepovima nebi imali krizni porez ali bi oni vec tada imali jahte i mostove 8)

Harač rajo Harač ...od Tita nema kruha i igara....imamo samo jaram na ledjima koji je na zalost sve veci i tezi :!:
:)
Avatar
mery0208
CDForum
 
Postovi: 546
Pridružen/a: pet, 18.07.2003, 20:34

Re: KERUM

PostPostao/la Dugmetar » pon, 24.08.2009, 12:25

Nije ni Bush došao siromašan na vlast. Njegov djed se obogatio prodavajući državi oružje. Dakle državi dok je netko drugi bio predsjednik. A vidi sad recesije u Americi. A jadnom Bushu nije trebalo novaca jer je već bio toliko bogat pa je eto sam napao Irak.
And all the pictures on the wall
Serve only to remind you of it all
The wasted days we could have lived
Now we're left with nothing left to give
Avatar
Dugmetar
Cleric
 
Postovi: 2012
Pridružen/a: sri, 14.05.2003, 18:12
Lokacija: Zagreb

Re: KERUM

PostPostao/la Dugmetar » pon, 24.08.2009, 12:26

Zaboraih da je jadnik eto slučajno koalirao s HDZ onima koji nemaju novaca. Ma mislim da će nam sad Split procvasti. Kombinacija snova.
And all the pictures on the wall
Serve only to remind you of it all
The wasted days we could have lived
Now we're left with nothing left to give
Avatar
Dugmetar
Cleric
 
Postovi: 2012
Pridružen/a: sri, 14.05.2003, 18:12
Lokacija: Zagreb

Re: KERUM

PostPostao/la mery0208 » pon, 24.08.2009, 13:23

......sad Split umjesto glavni grad Hrvatske postaje glavni grad SAD-a :roll:
:)
Avatar
mery0208
CDForum
 
Postovi: 546
Pridružen/a: pet, 18.07.2003, 20:34

Re: KERUM

PostPostao/la tunguzija » uto, 25.08.2009, 09:07

Tezi primitivac. Nije bilo veceg do sada.
To kako se taj tip ponasa nema nigdje. Ovdje se vise ne radi o poslu,
ovo je politika i obnasanje duznosti gradonacelnika grada Splita. Ne zelim ulaziti u njegove
poslove prije mandata,cinjenica je da je bio i prije jak na novcu a kako to samo on zna.
Medjutim ovo je sad nesto gdje se covjek apsolutno ne snalazi, jednostavno nije od toga. Ali nije meni
problem on, meni je problem grad Split koji izabere ovakvog covjeka za gradonacelnika. Strasno.
Imao sam priliku prije desetak dana biti par sati blizu njega, u jednoj uvali na otoku Bracu na terasi jedne konobe.
Pa to je sprdacina od covjeka, mogu razumjeti da bude predsjednik mjesne zajednice kalenderovaca ali gradonacelnik jedong od najljepsih gradova ovih prostora e to mi nije jasno. Vozao se skuterom po moru u dugim hlacama i psovao preko telefona i galamio na tipa koji je vezao brodicu blizu njega a o rijecniku da ne pricam. Ljudi su ga samo gledali i smijali se...ne znam sto ovakav tip moze uciniti za politiku i ljude jednog grada..
Skupljanje za knjige siromasnim obiteljima ?
Prvo je trazio da odredjene firme grada splita daju sumu novca ? Po kojem pravu to trazi?
Svi oni placaju porez pa se moze od tih para izdvojiti za skole i vrtice. Izmedju ostalog se za to i placaju porezi.
Pokusava izmisliti toplu vodu koja se davno ohladila, nije mu mjesto u ovome sto radi a da ce imati stotine prljavih igara i
da ce samo u krugu svojih prijatelja stvarati poslove to se vec vidjelo u slucaju Hajduka.
Steta i sramota za grad Split.
A i ruzan je ko ´ cuko. 8)
Avatar
tunguzija
krv svoju za plavu boju
 
Postovi: 744
Pridružen/a: sri, 18.05.2005, 15:04

Re: KERUM

PostPostao/la Dugmetar » uto, 25.08.2009, 09:38

Split postaje karikatura Hrvatske.
And all the pictures on the wall
Serve only to remind you of it all
The wasted days we could have lived
Now we're left with nothing left to give
Avatar
Dugmetar
Cleric
 
Postovi: 2012
Pridružen/a: sri, 14.05.2003, 18:12
Lokacija: Zagreb

Re: KERUM

PostPostao/la mery0208 » uto, 25.08.2009, 10:20

Kerum u politici isto sto i Mamic u nogometu!
:)
Avatar
mery0208
CDForum
 
Postovi: 546
Pridružen/a: pet, 18.07.2003, 20:34

Re: KERUM

PostPostao/la tunguzija » uto, 25.08.2009, 10:38

E jebi ga sad mery, mjesas kruske i jabuke.
Naravno da ima jako puno ljudi koji se bave necim sto im bas i ne ide od ruke. Ja tog
Mamica nikada posebno ne branim, za Dinamo cini sve, zivi za taj klub i napravio je dosta toga. Steta je sto je
ponekad ekscentrican pa mu sve ono sto dobro napravi padne u vodu.
Medjutim, Kerum je usao u politiku, usao je u vlast u vodjenje naroda. Po meni je to nesto sto ima
odredjenu tezinu, odgovornost, dostojanstvo. No lutko moja on je seljacina i to ona teza. I ne krije to ni sekunde.
Nema u sebi truna diplomacije a ona mu je majka u politici. Nedavno je prekinuo odnose sa javnoscu i rekao da ce
se oglasavati samo preko e-maila i faxa. Hajd´ majek ti razmotri tu cinjenicu da se jedan gradonacelnik odnosi tako sa ljudima i sa medijima. Pa to je smijesno ali i zalosno.
Mamic je ipak sport i zajebancija i nesto sto nije bas svima toliko bitno ( meni je jako bitno )
ali Kerum je nesto sto SVI gradjani Splita moraju osjetiti, prvi covjek tog grada !!
"...jesi ti corav sunce ti jebem .." jedna od njegovih recenica covjeku kojega uopce ne pozna a koji ga je mozda i birao.
NISTA KONTRA SPLITA AL ON JE BUDALETINA I TO JACA
Avatar
tunguzija
krv svoju za plavu boju
 
Postovi: 744
Pridružen/a: sri, 18.05.2005, 15:04

Re: KERUM

PostPostao/la mery0208 » uto, 25.08.2009, 12:43

.......kako Mamic cini sve za Dinamo tako i Kerum za Split ruka ruku mije .....a sad tko je kreten ...idiot...slabouman ....primitivac....o tom po tom..... -kad je rijec o vodjenju naroda i kojekakvoj gradonacelnickoj vlasti....ooooooo...o tome bi se moglo diskutirati do beskraja.....kakvu to vlast u ovoj drzavi imaju gradonacelnici....pogotovo gradonacelnik Splita.....o cemu pricamo.....-a isto tako sve te firme koje su dale novce za tu djecicu za knjige...oooooo,jarane nitko od njih nije dao taj novac na silu ako nemaju putra na glavi .....i o tome bi se moglo na veliko diskutirati......-sport i zajebancija....ja to ne gledam tako.....ne moze se bas strpati u isti kos....mozda sad ti mjesas kruske i jabuke :wink: ......
:)
Avatar
mery0208
CDForum
 
Postovi: 546
Pridružen/a: pet, 18.07.2003, 20:34

Re: KERUM

PostPostao/la mery0208 » uto, 25.08.2009, 12:52

..malo se pobjeglo s teme......- bas me briga za firme koje su i kako ...kome i zasto.....-od Mamica do Severine.....-ali ruku na srce nitko nikad nista nije poduzeo osim Keruma ma koliki on vec sto bio......-ja mu skidam kapu :!:
:)
Avatar
mery0208
CDForum
 
Postovi: 546
Pridružen/a: pet, 18.07.2003, 20:34

Re: KERUM

PostPostao/la tunguzija » uto, 25.08.2009, 13:20

Posteno Mery,
cijenim tvoje misljenje i tvoj stav, ja sam ti rekao sto i kako ja mislim !!
...i sve je dobro dok mu skidas samo kapu, pazi samo da ne ide dalje.......... 8)
Avatar
tunguzija
krv svoju za plavu boju
 
Postovi: 744
Pridružen/a: sri, 18.05.2005, 15:04

Re: KERUM

PostPostao/la mery0208 » uto, 25.08.2009, 13:52

........eeeeeeee nikad se ne zna mozda da je to sve bilo prije 6 godina... Lanbaša bi bila 0 bodova :)) .... :wink:
:)
Avatar
mery0208
CDForum
 
Postovi: 546
Pridružen/a: pet, 18.07.2003, 20:34

Re: KERUM

PostPostao/la BIK koji sjedi » sri, 26.08.2009, 21:03

lik ima jednostavna rjesenja

treba imati samo jednostavna
rjesenja

jedan dio partije i pera iz eph pljuvaše ovih dana hamleta s dubrovačkih igara jer vidi.. predstava se nije svidjela mani gotovac, e sad bi nacija trebala biti tužna i popljuvati sve s igara jer,,samo mi imamo pravo biti poete!, sve je drugo i drugi..nist koristi.....

slično je i s njim- kerumom, partija ga ne moze smisliti ...cijala hr ga nebi trebala smisliti , ali, uzimajuci sve nedostake koje ima i kojih se netreba odricati..jedan je od boljih gradonaćelnika večih gradova..ne prića o bankrotu grada..jedini je koji kako tako funkcionira( sjetite se osjeka., dubrovnika, vukovara....dosli uglađeni gardonacelnici,, kao da su pali s marssa, naročito osječki- redaju skanadale,,kkukaju o besparici, čitaj nerade)

ok,,i ako nema svu djecu u vrticima nije kraj svijeta,,pa tko to jos ima,,,ili knjige,,zamislite kako gradonacelnik sl, broda razmislja o vrticima ili knjigama, on ima san

i da,,, ne moze, zbilja nemoze netko glup, ili ruzan,, biti #kerum#....mislim da dosta ljudi svoje neuspjehe, ili neuspjehe svojih ideja,, zabluda pokusava pravdati njegovim neprirodnim postankom, neuglađenim..ali to je samo jedan običan čovjek,,pa zaboga zasto bi gradonaćelnik morao biti uglađen 24 sata,,dovoljna su 2-3 dnevno

mislim da on, zahvaljujuci eph postaje novi thomson,,ljudi su najcesce za ili protiv, vecina splicana je za i dalmosi,,veliki dio..a zasto?

mare je uocila zasto

bez rasčlambe koju sociolozi pisu u nedjeljnjim izdanjima u jutarnjem (milardović.llalić) on bi bio anonimac, jedan od gradonacelnika u hrvata, a tek pera s tv nova i rtl

pa ko se sjeća vise gradonačelnika splita, bivših

ucio je od bandića, oćito
ma, i ovu su samo gluposti
Avatar
BIK koji sjedi
CDForum
 
Postovi: 761
Pridružen/a: ned, 08.06.2003, 17:04
Lokacija: tu pored tebbe

Re: KERUM

PostPostao/la Dugmetar » čet, 27.08.2009, 11:59

mislim da on, zahvaljujuci eph postaje novi thomson,,ljudi su najcesce za ili protiv, vecina splicana je za i dalmosi,,veliki dio..a zasto?

Otkud ti to da je većina za? :o
And all the pictures on the wall
Serve only to remind you of it all
The wasted days we could have lived
Now we're left with nothing left to give
Avatar
Dugmetar
Cleric
 
Postovi: 2012
Pridružen/a: sri, 14.05.2003, 18:12
Lokacija: Zagreb

Re: KERUM

PostPostao/la mery0208 » čet, 27.08.2009, 13:44

logično..... :roll: ... tko ga je izabrao ako ne većina.... :roll: ...-kako to već ide u našoj DEMOKRATSKOJ DRŽAVI ... :shock:
:)
Avatar
mery0208
CDForum
 
Postovi: 546
Pridružen/a: pet, 18.07.2003, 20:34

Re: KERUM

PostPostao/la Dugmetar » pet, 28.08.2009, 09:00

Nažalost i nije baš logično. Većina Splićana nije izašla na izbore. Odziv u gradu Splitu je bio 44,28% ili ti u broju 71.177. Od toga je važećih listića bilo 69.482 Za keruma je glasalo od tih 71.177, 56,87% onih kojih je izašlo. Grad Split ima 160.753 birača. Iz tih svih podataka dolazimo do cifre od 40.479 ljudi koji su glasali za Keruma. To je dakle oko 25% Splićana. Što je naravno daleko od većine.
Nije to samo slučaj kod Splita i u Zagrebu je isto. Nije većina Zagrepčana izabrala Bandića nego većina onih koji su izašli na izbore.
Dakle ipak nije logično. Bar ne meni. Ako Bik i ti imate ikakvu drugačiju kalkulaciju slobodno mi je prezentirajte. :shock:
And all the pictures on the wall
Serve only to remind you of it all
The wasted days we could have lived
Now we're left with nothing left to give
Avatar
Dugmetar
Cleric
 
Postovi: 2012
Pridružen/a: sri, 14.05.2003, 18:12
Lokacija: Zagreb

Re: KERUM

PostPostao/la mery0208 » pet, 28.08.2009, 13:32

....svi oni koji nisu glasovali "LOGIČNO" je da su glasovi otišli u korist vodećeg pa makar to bilo i ono najmanje....-tako sam i ja svoj glas dala Hdz-u jer nisam mogla ici na glasanje.....i ja nemam osobnih kalkulacija ...to su njihove klakulacije .....-osim na kraju mjeseca kod placanja rezija,vrtica i svega drugog....eeeeee tu ja imam kalkulacije :wink:
:)
Avatar
mery0208
CDForum
 
Postovi: 546
Pridružen/a: pet, 18.07.2003, 20:34

Re: KERUM

PostPostao/la Dugmetar » pet, 28.08.2009, 14:09

Pa onda sigurno nije većina Splićana tako htjela. To je moja kalkulacija. A ti bi možda bolje kalkuirala da si izašla na izbore.
And all the pictures on the wall
Serve only to remind you of it all
The wasted days we could have lived
Now we're left with nothing left to give
Avatar
Dugmetar
Cleric
 
Postovi: 2012
Pridružen/a: sri, 14.05.2003, 18:12
Lokacija: Zagreb

Sljedeća

Natrag na Diskusije

Online

Trenutno korisnika/ca: / i 11 gostiju.

cron