KERUM

Forum za pametnjakoviće i dosadnjakoviće. Rasprave o svemu i svačemu.

Moderator/ica: Dugmetar

Re: KERUM

PostPostao/la mery0208 » pet, 28.08.2009, 19:35

..tko ga god izabrao i za koliko bras me briga....ja sam s njim odusevljena i bas mi je odlican...takav kakav je...prost i priprost...bez skupula....covjek s manama i vrlinama koje neki od nas vide a neki ne zele vidjeti.....kalkulacije za sad Dugme hvala bogu jos uvije drzim pod kontrolom iako je ovako kako je......
:)
Avatar
mery0208
CDForum
 
Postovi: 546
Pridružen/a: pet, 18.07.2003, 20:34

vrtići! podstanari! knjige i prevoz! bolnice = KERUM

PostPostao/la BIK koji sjedi » pet, 28.08.2009, 20:11

e moj dugme,, ja napisah, zahvaljuci,,pavićevom EPH,,( ti to citiraaa),i pissskaralima sa tv nova i rtla----a ne izbora,,nespomenuh ih,,pa on je i prije izbora

bio čova

riva,,,,,

za razliku od prepotentnog sanadera koji nije dozvolilio da bilo tko misli glavom,,bude lik. bude GRAD.a o ovim partijcima koji logićno uđoše dole u drugi krug, mislim Ostojić nemam što reći,,smjeh mi sam od sebe leti ( a zvejuuu me na kaj su jeli naši stari)

Keruma..zasad,, da te obavijestim,,a te priče koliko je izaslo i slicne ostavi za jutarnje kave sa svojom bandom to ne drzi vodu ( da je više velikogičana izasloo,,ma samo jos koji 500 tinjak i PI cula bi bio gradonaćelnik hehhehehhe--i da su glasali za one koje netko misli)

eto mare,, lijepo da si skuzila da je lik simpa,, toliko o kerumu..otvarajte nesT pametnije za jesen hehehehehehe

i da

otklučaj diskusije ...neče kerum nista tipkat garaniram ti

jaca mi nemoze nist pametno pročitat za partiju!
ma, i ovu su samo gluposti
Avatar
BIK koji sjedi
CDForum
 
Postovi: 761
Pridružen/a: ned, 08.06.2003, 17:04
Lokacija: tu pored tebbe

Re: KERUM

PostPostao/la Dugmetar » pon, 31.08.2009, 06:46

Kakvih Velikogoričana? Jesi ti mlatnuo kozu ili Šljivu? Ja preferiram Travu a ti kao bik vjerojatno isto. A jaca ima svoj password pa nek se fino prijavi i može onda sve.
And all the pictures on the wall
Serve only to remind you of it all
The wasted days we could have lived
Now we're left with nothing left to give
Avatar
Dugmetar
Cleric
 
Postovi: 2012
Pridružen/a: sri, 14.05.2003, 18:12
Lokacija: Zagreb

Re: KERUM

PostPostao/la BIK koji sjedi » ned, 20.09.2009, 17:30

http://www.net.hr/vijesti/hrvatska/page ... tml?pos=n0

Može li vam Srbin biti zet?
Nikako. Nema šanse. Nikad bio, niti će bit' u mojoj familiji.


vidite pitanja naj noinara u 2008 godini

umro sam od smijeha

iako je korekktno prenheto sta se događalo u emisiji...uzivo je to kazališteee

trebao je samo i stankovica svrstati u ono grupaciju novinara bez domovine
ma, i ovu su samo gluposti
Avatar
BIK koji sjedi
CDForum
 
Postovi: 761
Pridružen/a: ned, 08.06.2003, 17:04
Lokacija: tu pored tebbe

Re: KERUM

PostPostao/la BIK koji sjedi » pon, 21.09.2009, 07:33

jutarnjiii

komentari čitatelja


Kerum je | Kolo | 21.9.2009 07:59:57
izjavom o Srbinu u familiji i prebrojavanju prezimena pokazao da je divljak. A Stanković ga je natjerao na to. Stanković po tko zna koji put pokazuje da nije dobar novinar, da nema potreban senzibilitet niti talent, da je grub i netaktičan, pa je emisija imala ton kakav je imala. Prvo, primjedba nakon Keumovoga "lajanja" da pripazi malo jer : "Fino ste se obukli" je krajnje bezobrazna i vulgarna, koja iole pametnome gostu pokazuje kakavim ga vidi. Zatim inzistiranje na:"Jeste li se obogatili na tuđoj muci"?, pokazuje samo koliko je Stanković zadrt, koliko pokušava podilaziti najnižim strastima i u biti koliko je glup i neotesan. Stnaković radi na tuđoj muci i to po slili zakona. Njemu ne pada na pamet da HTV koji ga za neznanje masno plaća upravo toj Kerumovoj radnici koja je s njim razgovarala i ima "3000" kuna plaću mjesečno uzima 70 kuna. Velikih 70 kuna da bi između ostaloga i njega platila. A, niti je najpametniji, niti jedini, srećom i boga pitaj kako još je uletio u tu emisiju. Dakle, poći od sebe. Drugo, Kerumova radnica ima izbora, nije zarobljenik. Ako misli da na tržištu može zaraditi više, ima mogućnost otići. Ima izbor, raditi za 3000 k, raditi za više, ili ne raditi ništa. Ako ne radi ništa,. bi li joj tada Stanković dao plaću?! Stanković je usporedbom jahte i njihovih plaća htio poniziti Keruma. Baš me zanima bi li pitao engleskoga milijardera koji u Indiji u svome pogonu plaća 100 $ mjesečno cjelodnevni rad, odakle mu deset vila, zrakoplova i sl. To se u Engleskoj - NE PITA. Ukratko, dovesti čovjeka u emisiju znači prije svega - poštovati ga. Stanković to ne radi i radi ove emisije zaslužio bi u svakoj normalnoj TV kući vani suspenziju, financijsku kaznu i to grdnu ili čak otkaz. Mislim da je neopravdano njega u svemu zaboravljati pred ovim neciviliziranim Kerumovim izjavama, koji, čini mi se i jeste nastupio u stilu - Kad si me već proglasio divljakom, e, evo ti onda.




tak se smijemmm................stankoviću stankovićuu
ma, i ovu su samo gluposti
Avatar
BIK koji sjedi
CDForum
 
Postovi: 761
Pridružen/a: ned, 08.06.2003, 17:04
Lokacija: tu pored tebbe

Re: KERUM

PostPostao/la mery0208 » pon, 21.09.2009, 10:13

.......kao sto rekoh jos davno prije....toliko o tome tko je glup...seljak....primitivac i sve sto ide uz to......
:)
Avatar
mery0208
CDForum
 
Postovi: 546
Pridružen/a: pet, 18.07.2003, 20:34

Re: KERUM

PostPostao/la BIK koji sjedi » pon, 21.09.2009, 20:19

još s zabavljam kerumomm


i pitam se ko to još pita na javnoj tv nekoga: jeste za srpski kapital? jeste za zeta srbina?
a rekoše,, nema glupih pitanja

ima immaaa

ili pitanje jeste za spomenik paveliču? pita ga stankovič..za umrijet od smijeha,(takva se pitanja o srbima pavelicu nepitaju , ne nikago gradonačelnikaaa,, nezavisnog!!),siguran sam da je očekivao,,JESAM, sto bi bio dugnetov odgovor da jos malo svatko moze ..kao za thomsonom,,pisati pisati pisati

trebao je kao seve legenda pjevati srbijanku hehhehe

evo ovako to vidi kajin abel damir (cekam otvoreno pa se igram netom da nezaspim)

'To je rasizam i nacizam najgore vrste i takav problem se ne može liječiti nego ga treba odstraniti', kazao je Damir Kajin osvrćući se na Kerumove izjave u Nedjeljom u dva.

Potpredsjednik IDS-a i predsjednički kandidat te stranke Damir Kajin na konferenciji za novinare u Pazinu je za izjave splitskog gradonačelnika Željka Keruma ustvrdio da je riječ o "rasizmu i nacizmu najgore vrste" te kako se taj problem "ne može liječiti, nego ga treba odstraniti, odnosno sankcionirati bez zadrške".

Željko Kerum je u emisiji Nedjeljom u 2 na pitanje voditelja Aleksandra Stankovića o mogućnosti ulaska srpskih trgovačkih lanaca u Hrvatsku rekao kako nam Srbi i Crnogorci nisu nikada ništa dobrog donijeli i da onaj tko s njima ima posla ne prođe dobro.

"Kerum je protiv srbijanskih lanaca u Hrvatskoj, a Todorić i Pevec mogu poslovati u Srbiji", rekao je Kajin, dodajući kako je "vrijeme da se otrijeznimo i počnemo kažnjavati takve poruke".

"Da li rasist, pa i legalno izabran, može biti gradonačelnik?" upitao se Kajin. "U Hrvatskoj može, ali ne bi smio", rekao je, dodajući da ćemo uskoro doznati je li u Hrvatskoj rasizam kažnjivo ponašanje postupanjem državnog odvjetništva.

Po njegovim riječima, Hrvatska nije Kerum i zato je, kako je rekao, "treba istrijanizirati, i to ne na korist Istrijana, već da se pomogne manjem dijelu Hrvatske da nauči živjeti tolerantno, bez ksenofobije, jer će nas nacionalizam inače uništiti".

"Upravo zato ja idem u izbore, da mijenjamo Hrvatsku jer u ovakvoj Hrvatskoj za nikoga, osim bukača, neće biti sreće", poručio je IDS-ov predsjednički kandidat Damir Kajin.
ma, i ovu su samo gluposti
Avatar
BIK koji sjedi
CDForum
 
Postovi: 761
Pridružen/a: ned, 08.06.2003, 17:04
Lokacija: tu pored tebbe

Re: KERUM

PostPostao/la Dugmetar » sri, 23.09.2009, 08:12

Onda Kajina za Predsjenika.
And all the pictures on the wall
Serve only to remind you of it all
The wasted days we could have lived
Now we're left with nothing left to give
Avatar
Dugmetar
Cleric
 
Postovi: 2012
Pridružen/a: sri, 14.05.2003, 18:12
Lokacija: Zagreb

Re: KERUM

PostPostao/la mery0208 » sri, 23.09.2009, 11:15

......vjerujem da ćeš na biračkom mjestu biti prvi.....
:)
Avatar
mery0208
CDForum
 
Postovi: 546
Pridružen/a: pet, 18.07.2003, 20:34

Re: KERUM

PostPostao/la Dugmetar » čet, 24.09.2009, 14:11

Ne samo to nego ću glasovati i kao dijaspora. Dva glasa za Kajina.
And all the pictures on the wall
Serve only to remind you of it all
The wasted days we could have lived
Now we're left with nothing left to give
Avatar
Dugmetar
Cleric
 
Postovi: 2012
Pridružen/a: sri, 14.05.2003, 18:12
Lokacija: Zagreb

Prethodna

Natrag na Diskusije

Online

Trenutno korisnika/ca: / i 5 gostiju.

cron