Lud Zbunjen Normalan

Ovdje je ozbiljnost strogo zabranjena

Moderatori/ce: ZvrX, jaca

Lud Zbunjen Normalan

PostPostao/la rajska ptica » ned, 06.04.2008, 13:19

rajska ptica
ptičica
 
Postovi: 530
Pridružen/a: uto, 08.05.2007, 14:38

Re: Lud Zbunjen Normalan

PostPostao/la Zlatni » pon, 26.05.2008, 12:29

Nema ni'ke veze s............. :oops: al e'to: :roll:





BiH je lijevo od rahatluka, a desno od selameta



Ja sam za deset godina privatiziro troje djece, jednu ženu, Golfa "dvojku" i jedno 20 hiljada maraka kredita

Ja sam Ragib Nagib, jedni me zovu Ragib Najeb, a drugi Ragib Zajeb. Dolazim iz zemlje Bosne koja se nalazi lijevo od rahatluka, a desno od selameta.

U mojoj zemlji još traje privatizacija: ja sam za ovih deset godina privatiziro troje djece, jednu ženu, Golfa "dvojku" starog 15 godina i još sam uspio privatizirati jedno 20 hiljada maraka kredita.

Trenutno sam stopostotni vlasnik duga od 2.000 maraka mom amidži. Od pokretne imovine imam sljedeće: nekoliko žiranata koji su toliko pokretni da ih ne mogu ufatiti ni za glavu ni za rep. Golfa ne računam jer mu je crko akumulator pa ga ne mogu pokrenut.

Od nepokretne imovine imam: šlagiranu majku, godište 1920, boja metalik žuta.

Još pišem kako je zapovijedio Vuk Karadžić, a živim kao što je uneredio njegov prezimenjak Radovan Karadžić.

Meni je želja da napravim kuću, ali do sada sam napravio samo ukućane tj. troje djece da ima ko u njoj živit.

Kažu da je u Bosni danas pomirenje. Ma kakvo pomirenje, đavo te odnio: ja nikad neprijatelju neću oprostit što me nije proćero iz Bosne. Mi koji smo ostali u Bosni neproćerani u Ameriku i druge treće zemlje, to im nikad nećemo oprostit. Zato sam ja odlučio da osnujem Udruženje neproćeranih bošnjaka sa zahtjevom: proćerajte nas u Ameriku i Skandinaviju.

Jer, situacija je u Bosni taka da smo ostali bez teksta čak i za himnu. Tako da nam himnu može pjevati i udruženje nijemih i gluhonijemih.
Zlatni
CDForum
 
Postovi: 119
Pridružen/a: pet, 01.02.2008, 23:49
Lokacija: Zarozje

PostPostao/la rajska ptica » pon, 20.10.2008, 14:05

rajska ptica
ptičica
 
Postovi: 530
Pridružen/a: uto, 08.05.2007, 14:38

Re: Lud Zbunjen Normalan

PostPostao/la horvatt1 » čet, 09.04.2009, 17:33

Lud,zbunjen,normalan je najgledanija serija u BiH i najbolja je...
horvatt1
početnik
 
Postovi: 2
Pridružen/a: ned, 01.03.2009, 13:22

Re: Lud Zbunjen Normalan

PostPostao/la Dugmetar » pon, 13.04.2009, 22:18

Serija nije loša. Znam je ponekad pogledati. Mustafa je odličan glumac.
And all the pictures on the wall
Serve only to remind you of it all
The wasted days we could have lived
Now we're left with nothing left to give
Avatar
Dugmetar
Cleric
 
Postovi: 2012
Pridružen/a: sri, 14.05.2003, 18:12
Lokacija: Zagreb


Natrag na Zahebancije

Online

Trenutno korisnika/ca: / i 2 gostiju.

cron