Jel´se Dugmetar ozenio!!!

Pozdravite osobe koje znate a niste ih dugo vidjeli! Čestitajte rođendan ili godišnjicu! Potražite neku osobu za koju ne znate gdje se nalazi.

Moderatori/ce: ZvrX, jaca

Jel´se Dugmetar ozenio!!!

PostPostao/la tunguzija » sri, 24.08.2005, 15:20

Nije me dugo bilo ( Bogu hvala ) pa ne znam jel sve po starom al najvise me zanima jel nam se Dugmic ozenio!!!???...
Avatar
tunguzija
krv svoju za plavu boju
 
Postovi: 744
Pridružen/a: sri, 18.05.2005, 15:04

PostPostao/la green_ » uto, 30.08.2005, 12:52

koliko te dugo bilo nije ?
Avatar
green_
CDForum
 
Postovi: 894
Pridružen/a: pon, 19.05.2003, 12:19
Lokacija: na zemlji bosanskoj

PostPostao/la tunguzija » uto, 30.08.2005, 19:56

dovoljno dugo da bih se Dugmic mogao i ozeniti i ponovo rastati..!!
A i tebe nebi dugo, maslinasti....
Avatar
tunguzija
krv svoju za plavu boju
 
Postovi: 744
Pridružen/a: sri, 18.05.2005, 15:04

PostPostao/la green_ » sri, 31.08.2005, 13:12

Tu sam ja svaki dan... samo mi se ne da sam sa sobom pričati po forumu :wink:
slika
Avatar
green_
CDForum
 
Postovi: 894
Pridružen/a: pon, 19.05.2003, 12:19
Lokacija: na zemlji bosanskoj

Jel´se Dugmetar ozenio!!!

PostPostao/la gost » pet, 02.09.2005, 12:02

Boli te kita jeli se Dugi ozenio ili nije.

A sta nam je sa volom pardon bikonjom sto se on usutia? :lol:
gost
 

PostPostao/la tunguzija » pet, 02.09.2005, 20:52

ma to me zanima vise od svega,to mi je najbitnije kod dugmica...kome je digo´ miraz?????
Avatar
tunguzija
krv svoju za plavu boju
 
Postovi: 744
Pridružen/a: sri, 18.05.2005, 15:04

PostPostao/la tunguzija » sri, 30.04.2008, 12:06

Dugme, jel se vidimo sutra u Derventi ???
Avatar
tunguzija
krv svoju za plavu boju
 
Postovi: 744
Pridružen/a: sri, 18.05.2005, 15:04

PostPostao/la Dugmetar » pon, 05.05.2008, 09:59

Izgleda da se ne vidimo. Malo sam lunjao po drugim krajevima, pa tek danas vidio tvoju poruku. Kako je tebi bilo u Derventi? Jesi popio heineken u Stakleniku? :lol:
And all the pictures on the wall
Serve only to remind you of it all
The wasted days we could have lived
Now we're left with nothing left to give
Avatar
Dugmetar
Cleric
 
Postovi: 2012
Pridružen/a: sri, 14.05.2003, 18:12
Lokacija: Zagreb

PostPostao/la tunguzija » pon, 05.05.2008, 10:24

Nisam u stakleniku, tamo sad samo na wc idem ...
heineken sam popio na Babinom Brdu, skroooz lijepo gore.
A u Derventi je bilo kao i uvijek...sve se to nekako pomijesa i ljepo i veselo a i tuzno i ruzno...nikad to ne znam posebno opisati. A i nije ni bitno.
Covjek se opusti na trenutak i uziva u onoj jos uvijek netaknutoj prirodi i miru koji nam jako jako cesto treba...pa kako god se to pokusalo opisati..
Sve ostalo je "visa filozofija" .
Avatar
tunguzija
krv svoju za plavu boju
 
Postovi: 744
Pridružen/a: sri, 18.05.2005, 15:04

PostPostao/la rajska ptica » pon, 05.05.2008, 11:14

Jel' mirise jorgovan???
rajska ptica
ptičica
 
Postovi: 530
Pridružen/a: uto, 08.05.2007, 14:38

PostPostao/la Zlatni » pon, 05.05.2008, 13:21

tunguzija je napisao/la:Nisam u stakleniku, tamo sad samo na wc idem ...
heineken sam popio na Babinom Brdu, skroooz lijepo gore.
A u Derventi je bilo kao i uvijek...sve se to nekako pomijesa i ljepo i veselo a i tuzno i ruzno...nikad to ne znam posebno opisati. A i nije ni bitno.
Covjek se opusti na trenutak i uziva u onoj jos uvijek netaknutoj prirodi i miru koji nam jako jako cesto treba...pa kako god se to pokusalo opisati..
Sve ostalo je "visa filozofija" .


Baš ti zavidim Tungi, Heineken I Babin brijeg jel puca pogled na grad pod Rabićom??? :wink:
Jesil se bar nas sitia pa nam razglednicu bar poslao??? :? :roll: Ajd ako nisi ja ću za koji dan pa ću poslati ostatku ekipe. :wink:
Zlatni
CDForum
 
Postovi: 119
Pridružen/a: pet, 01.02.2008, 23:49
Lokacija: Zarozje

PostPostao/la tunguzija » pon, 05.05.2008, 15:04

Znas Zlatni, prije par godina sam pokusao postaviti par slika ovdje na forumu pa sam dan kasnije morao ici kupovati novu tastaturu...brojke i slova su letjeli kroz zrak a inace sam skrooz mirni decko...al kad popizdim onda je "grdo". E zato ti ja vise ne pokusavam postavljati slike ovdje, znas, nisu ni tastature vise tako jeftine..mos´ puknut par heinekena umjesto toga.
A ima jako lijepih slika. Posebno ta sa Babinog Brda. Derventa na dlanu.
Lijep i suncan dan, sve onako zeleno i mirisno ( i jorgovani isto, posebno oni ljubicasti, oni bijeli i ne mirisu bas tako...cini mi se ) tako da je slika ispala odlicno.
A i iskren da ti budem, nikada se nikoga posebno ne sjetim kad sam tamo, a u drugu ruku na sve mislim i sve prodje glavom..ma cudno skroz, no necu o tome, otiso´ bi daleko....a necu da idem daleko..
Fino da ides dole, otidji na Plehan, jako je lijepo, crkva je sve ljepsa a imaju
rakiju "plehanku" sto dusu lijeci ( dusa ti se izlijeci al zato glava sutra malo boli )...al nema veze..sve je to podnosljivo.
I obavezno na Babino Brdo. Vjeverice...hej , vjeverice ti dodju skoro do stola, nevjerovatno..al rastjerao ih moj heineken a inace ne podrigujem nikad tako glasno...kontam , tu se sve moze.
Zivio Zlatni i vozi polako kroz Zeravac ..znaju "krmci" izletjeti na cestu :wink:
Avatar
tunguzija
krv svoju za plavu boju
 
Postovi: 744
Pridružen/a: sri, 18.05.2005, 15:04

PostPostao/la rajska ptica » pon, 05.05.2008, 19:00

Malo sam lunjao po drugim krajevima,

Gumbic,di si ti skita i sto si lipog vidia...tumaras li jos po knjizarama?



Jesil se bar nas sitia pa nam razglednicu bar poslao??? Ajd ako nisi ja ću za koji dan pa ću poslati ostatku ekipe.

Zlatni, moze meni umjesto razglednice jedan jorgovan ali nemoj da ne mirise :D
rajska ptica
ptičica
 
Postovi: 530
Pridružen/a: uto, 08.05.2007, 14:38

PostPostao/la Zlatni » pon, 05.05.2008, 20:54

rajska ptica je napisao/la:
Malo sam lunjao po drugim krajevima,

Gumbic,di si ti skita i sto si lipog vidia...tumaras li jos po knjizarama?



Jesil se bar nas sitia pa nam razglednicu bar poslao??? Ajd ako nisi ja ću za koji dan pa ću poslati ostatku ekipe.

Zlatni, moze meni umjesto razglednice jedan jorgovan ali nemoj da ne mirise :D

Može mali Tiću samo reci plavili ili bili !?! Ma ko bi se sitia razglednice, ne zamiri’n ti ja Tungi neka si se ti nama lipo provea…e je je dobro si nam reka ima da odemo I na Plehan ovo lito… :wink:
Zlatni
CDForum
 
Postovi: 119
Pridružen/a: pet, 01.02.2008, 23:49
Lokacija: Zarozje

PostPostao/la Zlatni » pon, 05.05.2008, 21:01

tunguzija je napisao/la:Znas Zlatni, prije par godina sam pokusao postaviti par slika ovdje na forumu pa sam dan kasnije morao ici kupovati novu tastaturu...brojke i slova su letjeli kroz zrak a inace sam skrooz mirni decko...al kad popizdim onda je "grdo". E zato ti ja vise ne pokusavam postavljati slike ovdje, znas, nisu ni tastature vise tako jeftine..mos´ puknut par heinekena umjesto toga.
A ima jako lijepih slika. Posebno ta sa Babinog Brda. Derventa na dlanu.
Lijep i suncan dan, sve onako zeleno i mirisno ( i jorgovani isto, posebno oni ljubicasti, oni bijeli i ne mirisu bas tako...cini mi se ) tako da je slika ispala odlicno.
A i iskren da ti budem, nikada se nikoga posebno ne sjetim kad sam tamo, a u drugu ruku na sve mislim i sve prodje glavom..ma cudno skroz, no necu o tome, otiso´ bi daleko....a necu da idem daleko..
Fino da ides dole, otidji na Plehan, jako je lijepo, crkva je sve ljepsa a imaju
rakiju "plehanku" sto dusu lijeci ( dusa ti se izlijeci al zato glava sutra malo boli )...al nema veze..sve je to podnosljivo.
I obavezno na Babino Brdo. Vjeverice...hej , vjeverice ti dodju skoro do stola, nevjerovatno..al rastjerao ih moj heineken a inace ne podrigujem nikad tako glasno...kontam , tu se sve moze.
Zivio Zlatni i vozi polako kroz Zeravac ..znaju "krmci" izletjeti na cestu :wink:

Al me nasmia Tungi, heheh ma ne kočim ja kad su krmci u pitanju jedino ako nisu uniformisani i s “lizalom” medju papcima…nego točel vino gore na Babinom brigu ili pivo samo??? :roll: :roll: :roll:
Zlatni
CDForum
 
Postovi: 119
Pridružen/a: pet, 01.02.2008, 23:49
Lokacija: Zarozje

PostPostao/la Zlatni » pon, 05.05.2008, 21:10

tunguzija je napisao/la:Znas Zlatni, prije par godina sam pokusao postaviti par slika ovdje na forumu pa sam dan kasnije morao ici kupovati novu tastaturu...brojke i slova su letjeli kroz zrak a inace sam skrooz mirni decko...al kad popizdim onda je "grdo". E zato ti ja vise ne pokusavam postavljati slike ovdje, znas, nisu ni tastature vise tako jeftine..mos´ puknut par heinekena umjesto toga.
:


I ti se zbog toga iznerviraš??? Ma kila ili dvi bilog I k’a rukom odneseno viruj mi… :wink: cuvaj živce sad će “svitsko” kako’š tako nespreman dočakt ga?
Ma nema veze slikat cu i ja pa cemo poslat nekom ko je spretniji od nas možda Gumbek ili Tić nam pomognu
:wink: :wink: :wink:
Zlatni
CDForum
 
Postovi: 119
Pridružen/a: pet, 01.02.2008, 23:49
Lokacija: Zarozje

PostPostao/la Dugmetar » čet, 08.05.2008, 08:58

Gumbic,di si ti skita i sto si lipog vidia...tumaras li jos po knjizarama?



A po Istri malo Od umaga do kvarnera i malo po unutrašnjosti. Skoknuo do brijuna. Popio par piva, pojeo par riba i vratio se praznih džepova u Zagreb. Tumaram po knjižarama ali džaba kupim knjigu da mi krasi policu. Ne stignem ništa pročitati. Imam nepročitanih knjiga doma ne znam jel se isplati uopće više kupovati.
A ti cvrkutalo, jel čitaš štogod?
And all the pictures on the wall
Serve only to remind you of it all
The wasted days we could have lived
Now we're left with nothing left to give
Avatar
Dugmetar
Cleric
 
Postovi: 2012
Pridružen/a: sri, 14.05.2003, 18:12
Lokacija: Zagreb

PostPostao/la Dugmetar » čet, 08.05.2008, 09:17

Zlatni je napisao/la:I ti se zbog toga iznerviraš??? Ma kila ili dvi bilog I k’a rukom odneseno viruj mi…


Jesi mislio na bilo vino ili nešto drugo bilo? Šta je bilo? :roll:
And all the pictures on the wall
Serve only to remind you of it all
The wasted days we could have lived
Now we're left with nothing left to give
Avatar
Dugmetar
Cleric
 
Postovi: 2012
Pridružen/a: sri, 14.05.2003, 18:12
Lokacija: Zagreb

PostPostao/la Zlatni » pet, 09.05.2008, 08:52

Dugmetar je napisao/la:
Zlatni je napisao/la:I ti se zbog toga iznerviraš??? Ma kila ili dvi bilog I k’a rukom odneseno viruj mi…


Jesi mislio na bilo vino ili nešto drugo bilo? Šta je bilo? :roll:


Vino naravno, samo pazi ne smije biti toplije od 7-9 C :!: :!: :!:
:wink: 8)
Zlatni
CDForum
 
Postovi: 119
Pridružen/a: pet, 01.02.2008, 23:49
Lokacija: Zarozje

PostPostao/la rajska ptica » ned, 11.05.2008, 19:15

A po Istri malo Od umaga do kvarnera i malo po unutrašnjosti. Skoknuo do brijuna. Popio par piva, pojeo par riba i vratio se praznih džepova u Zagreb


Bas ti zavidim Dugmic...neka si ti uzivao a dzepovi ce se vec napuniti do ljeta :D

Tumaram po knjižarama ali džaba kupim knjigu da mi krasi policu. Ne stignem ništa pročitati. Imam nepročitanih knjiga doma ne znam jel se isplati uopće više kupovati.
A ti cvrkutalo, jel čitaš štogod?


Ako tumaras po knjizarama imam jednu malu zamolbu :?:
Cvrkutalo ti je po pitanju citanja tu negdje kao i ti ...kupim ili dobijem knjigu,pocnem citati ali ju ne stignem procitati tako da sad uporedo citam tri knjige onako kako sam za koju raspolozena po par stranica kad uhvatim vremena!!!
rajska ptica
ptičica
 
Postovi: 530
Pridružen/a: uto, 08.05.2007, 14:38

Sljedeća

Natrag na Pozdravi, Čestitke, Pitanja, Obavjesti, Tražim - traži se...

Online

Trenutno korisnika/ca: / i 3 gostiju.

cron