ETO NAS PO TAVU

U zdravom tijelu zdrav duh. Zato bavite se sportom a nemojte raspravljati o njemu previše!

Moderator/ica: tunguzija

ETO NAS PO TAVU

PostPostao/la kamikaza » sri, 28.09.2005, 16:47

Sta Vi mislite o tekmi HRVATSKA-SVEDSKA?
Ja vise necu da mislim.Moja je odluka defenitivna,dolazimo po pobjedu.
Bikicu daj prognozu hoceli biti razbijanja sjedista ako budete gubili?

kami
kamikaza
ribolovac
 
Postovi: 316
Pridružen/a: sub, 17.05.2003, 23:04
Lokacija: swedska

PostPostao/la green_ » pet, 30.09.2005, 12:35

Ja mislim da će biti neriješeno , što je sasvim dovoljno da Švedska zadrži prvo mjesto, a Hrvati u baraž i tamo ispadaju od Engleza... :twisted:
slika
Avatar
green_
CDForum
 
Postovi: 894
Pridružen/a: pon, 19.05.2003, 12:19
Lokacija: na zemlji bosanskoj

ETO NAS PO BODOVE

PostPostao/la kamikaza » pet, 30.09.2005, 16:35

Green Green ja napisah eto nas po bodove.
Nema bod ocu sve ili nista.
Citao sam vecernjak i izjave HR strucnjaka.
Po njima nema frke oni su spremni.
Mislim da ce tekma biti fina za oko.
Svedi ce sigurno ici na pobjedu pasivna igra ih moze kostat puno.
Tako dase nadam finoj igri.Nisam uspio naci nesto organizovano za odlazak u HR na utakmicu.A bio sam spreman ici da gledam.
kami
kamikaza
ribolovac
 
Postovi: 316
Pridružen/a: sub, 17.05.2003, 23:04
Lokacija: swedska

PostPostao/la tunguzija » sub, 01.10.2005, 14:26

kako ispuniti zelju ovoj dvojici zestokih navijaca ....!! jako tesko...!
bas me zanimaju vasi komentari 2006 kad hrvatska bude u njemackoj... :P ...kami ce navijati za svedsku,dansku ili finsku a zeleni za obalu bjelokosti,ganu i peru...
mislicu na vas dvojicu iduce subote u maksimiru kad budemo pjevali onu nasu " u boj u boj za narod svoj"... :wink:
Avatar
tunguzija
krv svoju za plavu boju
 
Postovi: 744
Pridružen/a: sri, 18.05.2005, 15:04

ETO NAS PO BODOVE

PostPostao/la kamikaza » sub, 01.10.2005, 15:09

Tunguzija moj necu ja navijati za neke tamo strane zemlje.
Nemogu ja tako lako opisati moja osjecanja.Mnogo jebena stvar.
Kad bi BOSNA igrala protiv HR sigurno navijam za BiH al ne u svakoj situaciji.Sad ce mnogi reci gle budale.
Cekaj malo.
Ako u narednim kolima ili dalje BiH nema sanse kao HR ja navijam za HR.
U tom slucaju volio bi da bude tjesan rezultat dobra tekma i ostalo sto ide.
Recimo ovdje kad je rukomet u pitanju ja dizem HR djecke uvis a ponekad kritiziram al mnogo manje.
Kad HR igra bilo sta u mojoj kuci to je sou.
Neko kobi slusao sa strane nebi konto za koga ja navijam.Psujem ko kocijas.Ono poznato:pa konju jedan pucaj,dodaj materti,joj konja i tako znas kakav je nas zargon.
Drugi dan ja se puhanderim pricam sa mojim susedima nasa skola jebote i.t.d.
Ali ima nesto kad bi BiH igrala protiv Sveda ja navijam bez obzira
za buduci plasman,navijam za BiH.
Sa HR ekipom volio bih da bude fine akcije da bude tijesno al da pobjedi Svedska.
Moreli ko to razumiti.
Ako ovo procita ona moja najebosam.Onda ni Jaca,Dugi,Gren.mojBikic,
tunguzija iiiiiiiiii svi ostali nemogu mi pomoc.Ode glava.
Zelim HR dobar plasman al u barazu.
kammmi
kamikaza
ribolovac
 
Postovi: 316
Pridružen/a: sub, 17.05.2003, 23:04
Lokacija: swedska

PostPostao/la green_ » ned, 02.10.2005, 10:38

tunguzija je napisao/la:kami ce navijati za svedsku,dansku ili finsku a zeleni za obalu bjelokosti,ganu i peru...


Ja ću navijati za Bosnu i Hercegovinu, ako se budemo plasirali... a ako ne... onda ću navijati za Hrvatsku ...ako se i ona bude plasirala!? ustvari, i u tom slučaju ću navijati za Bosnu i Hercegovinu, obzirom da je pola hrvatske reprezentacije iz Bosne i Hercegovine...

treća solucija mi je Švedska, naravno, najbolji europski napadač današnjice, Zlatan Ibrahimović, opet rođeni Šveđanin ... ono, vikinška krv, šta li, pa tako dobro barata s loptom !? 8)
slika
Avatar
green_
CDForum
 
Postovi: 894
Pridružen/a: pon, 19.05.2003, 12:19
Lokacija: na zemlji bosanskoj

PostPostao/la tunguzija » ned, 02.10.2005, 11:47

Neces ti Kami navijati za tamo neke strane zemlje a naslov topica ti je
"eto nas po bodove"...
a moj zeleni prijatelj je vec kupio dres SiCG jer ce kasnije biti skupi zbog velike potraznje u BiH...il ti je Nigerija draza zbog zelenih dresova.. 8)
Avatar
tunguzija
krv svoju za plavu boju
 
Postovi: 744
Pridružen/a: sri, 18.05.2005, 15:04

ETO NAS PO BODOVE

PostPostao/la kamikaza » ned, 02.10.2005, 14:09

aJD NEMOJ ZAJEBAVAT JA FINO NAPISAH
Sa HR ekipom volio bih da bude fine akcije da bude tijesno al da pobjedi Svedska.
Nije kami dvolican nece on lagat.
kamikaza
ribolovac
 
Postovi: 316
Pridružen/a: sub, 17.05.2003, 23:04
Lokacija: swedska

PostPostao/la green_ » ned, 02.10.2005, 16:01

slika
slika
Avatar
green_
CDForum
 
Postovi: 894
Pridružen/a: pon, 19.05.2003, 12:19
Lokacija: na zemlji bosanskoj

Re: ETO NAS PO BODOVE

PostPostao/la Dugmetar » ned, 02.10.2005, 16:49

kamikaza je napisao/la:Ako ovo procita ona moja najebosam.Onda ni Jaca,Dugi,Gren.mojBikic,
tunguzija iiiiiiiiii svi ostali nemogu mi pomoc.Ode glava.


Kami, jel ima tvoja zena mozda mail adresu, htio bih joj poslati nesto? :roll:
And all the pictures on the wall
Serve only to remind you of it all
The wasted days we could have lived
Now we're left with nothing left to give
Avatar
Dugmetar
Cleric
 
Postovi: 2012
Pridružen/a: sri, 14.05.2003, 18:12
Lokacija: Zagreb

PostPostao/la derventa bih » pon, 03.10.2005, 05:39

tako lijepo pisete da je to bas ono milina citati.
na ovu temu smo ,cini mi se ,jednom davno vec raspravljali.ko koga voli i ko koju repku gotivi individualna je stvar.to sto su neki prije par godina otisli,ne svojom voljom, u neke nove zemlje i neka nova podneblja-sticaj je okolnosti(ne bas prijatnih).ja se jedino pitam otkud ti ljudi da toliko zavole tu svedsku,dansku,hrvatsku,njemacku,austriju,.... :shock: .mislim kako da zavole tu zemlju u tako kratkom roku.meni to u austriji nije nikada poslo za rukom niti ce.cinjenica je da tu repku bih ipak voli i iz sveg srca navija samo za NJU pola nase drzave(ako uopste).a kako je volimo i kako se navija za nju najbolje je su uvjeriti posjetom oficijelne stranice bih navijaca http://www.bhfanaticos.com/. :D
Avatar
derventa bih
CDForum
 
Postovi: 106
Pridružen/a: uto, 19.10.2004, 06:36

PostPostao/la tunguzija » pon, 03.10.2005, 09:38

ovdje se ne radi o tome za ko koga navija nego o tome protiv koga se navija...jer ako je kamiju i zelenom draze da svedska ili engleska ili bilo koja repka ,izuzev BiH, izbace hrvatsku,onda je to za mene jako cudno..
mada,nije to prvi put,jako cesto su posjetioci foruma,ne samo ovoga ovdje, sa prostora BiH uvijek kontra Hrvatske i ne samo u nogometu...
Zasto??????????????
Avatar
tunguzija
krv svoju za plavu boju
 
Postovi: 744
Pridružen/a: sri, 18.05.2005, 15:04

PostPostao/la green_ » pon, 03.10.2005, 11:21

ako je kamiju i zelenom draze da svedska ili engleska ili bilo koja repka ,izuzev BiH, izbace hrvatsku,onda je to za mene jako cudno..


Sad ću ispasti Kamijev advokat... ali zar nije logično da Kami navija za tu Švedsku, kad već tamo živi ? ... zar mu se to može zamjeriti ?

Ja mu ne zamjeram na tome, nego pojedincima koji žive u BiH ,a pljuvali su i psovali po svojoj bosanskohercegovačkoj reprezentaciji , istovremeno navijajući za Hrvatsku u prijateljskom susretu BiH - Hrvatska /mladi.

... ili isti slučaj BiH - SiCG na Koševu ,seljak sa Sokoca koji nikad u Beograd kročio nije, a lafo navija za SiCG... a takav i još žešći će biti slučaj u uzvratu za nekoliko dana... nažalost.
slika
Avatar
green_
CDForum
 
Postovi: 894
Pridružen/a: pon, 19.05.2003, 12:19
Lokacija: na zemlji bosanskoj

PostPostao/la Dugmetar » pon, 03.10.2005, 11:34

Pišete kao da ne znate da je prije 10 godina bio rat i da se ratovalo jer tri naroda u BiH nisu htjela živjeti zajedno. Ako nisu htjeli živjeti zajedno sigurno neće ni navijati za istu nogometnu reprezentaciju. To me malo podsjeća na onu priču: "Tko nas bre zavadi". Htjeli vi ili ne politika i sport su usko vezani.
Meni ne smeta što kami navija za Švedsku, green za BiH, samo pustite mene da navijam za Hrvatsku i nemojte se čudom čuditi ako velim da više volim Reprezentaciju Hrvatske, nego reprezentaciju Bosne i Hercegovine. Volim je i tako će biti i nema tu ništa ne logično, kao nema ništa ne logično da green više voli BiH ili kami Švedsku (Nadam se da će mu to i žena skužiti i dobro ga opaliti tavom).
And all the pictures on the wall
Serve only to remind you of it all
The wasted days we could have lived
Now we're left with nothing left to give
Avatar
Dugmetar
Cleric
 
Postovi: 2012
Pridružen/a: sri, 14.05.2003, 18:12
Lokacija: Zagreb

PostPostao/la green_ » pon, 03.10.2005, 12:15

Dugme,
ti živiš u Zg i navijaš za Hrvatsku, ok je to... ali kako to da jedan Banjalučanin navija za SiCG , a opet drugi Banjalučanin za BiH ...
ili... jedan Mostarac za BiH, drugi za Hrvatsku... a u istoj zgradi žive, i jednom i drugom Baka komšija, to jest, jednom je komšija , drugom je susjed :lol:
slika
Avatar
green_
CDForum
 
Postovi: 894
Pridružen/a: pon, 19.05.2003, 12:19
Lokacija: na zemlji bosanskoj

PostPostao/la Dugmetar » pon, 03.10.2005, 12:36

green_ je napisao/la:Dugme,
ti živiš u Zg i navijaš za Hrvatsku, ok je to... ali kako to da jedan Banjalučanin navija za SiCG , a opet drugi Banjalučanin za BiH ...
ili... jedan Mostarac za BiH, drugi za Hrvatsku... a u istoj zgradi žive, i jednom i drugom Baka komšija, to jest, jednom je komšija , drugom je susjed :lol:


A ako je taj komšija ili susjed prije 10 godina pucao na tebe ili možda i nije ali je podržavao onu stranu koja je radila o tvome životu i životu tvojih najbližih, naravno da ne želim biti u istom košu s njim. Što misliš gdje bi oni koji žive "Republici Srpskoj" radije bili u BiH ili u SiCG? Shvatiti ćeš zeleni kad tad da ne vole svi državu u kojoj žive i da je rat zapravo i bio jer nisu htjeli suživot. I što ti uopće imaš shvatati, slobodna volja čovjeka je da navija za koga hoće. Ja pak ne mogu shvatiti takve poput tebe, koji nekomu drugome žele nametnuti za koga trebaju navijati. Slobodna volja svakoga čovjeka je da voli ili da ne voli koga hoće.
And all the pictures on the wall
Serve only to remind you of it all
The wasted days we could have lived
Now we're left with nothing left to give
Avatar
Dugmetar
Cleric
 
Postovi: 2012
Pridružen/a: sri, 14.05.2003, 18:12
Lokacija: Zagreb

PostPostao/la green_ » pon, 03.10.2005, 13:01

Ja pak ne mogu shvatiti takve poput tebe, koji nekomu drugome žele nametnuti za koga trebaju navijati.


Ne može se nikome to što pričaš nametnuti... i nemam ja kome šta nametati... ali je idiotski pljuvati , ismijavati vlastitu domovinu, sopstvenu himnu i zastavu... vrijeđati igrače vlastite reprezentacije, prijetiti tim istim igračima...

Hajde, Kami... napiši i ti koju svoju...
Avatar
green_
CDForum
 
Postovi: 894
Pridružen/a: pon, 19.05.2003, 12:19
Lokacija: na zemlji bosanskoj

PostPostao/la Dugmetar » pon, 03.10.2005, 13:15

green_ je napisao/la:
Ja pak ne mogu shvatiti takve poput tebe, koji nekomu drugome žele nametnuti za koga trebaju navijati.


Ne može se nikome to što pričaš nametnuti... i nemam ja kome šta nametati... ali je idiotski pljuvati , ismijavati vlastitu domovinu, sopstvenu himnu i zastavu... vrijeđati igrače vlastite reprezentacije, prijetiti tim istim igračima...

Hajde, Kami... napiši i ti koju svoju...


Objašnjavam ti da ti ljudi ne vide svoju Domovinu u BiH. Još mi reci da je idiotski bilo kada su na Maksimiru (mislim da je to 89. ili 90. ne znam točno godinu.) zviždali reprezantivcima Jugoslavije i navijali za Nizozemsku?
And all the pictures on the wall
Serve only to remind you of it all
The wasted days we could have lived
Now we're left with nothing left to give
Avatar
Dugmetar
Cleric
 
Postovi: 2012
Pridružen/a: sri, 14.05.2003, 18:12
Lokacija: Zagreb

PostPostao/la tunguzija » pon, 03.10.2005, 14:22

jugoslavija-nizozemska su igrale 1990, juga pusila 2-0,bio sam na tekmi...
ne mogu se sijetiti da sam zvizdao na himnu ali je nisam ni pjevao...da sam bar malo mogao predpostaviti sto ce biti godinu kasnije ne da bi zvizdao nego bi urlao...al to sad nije bitno..
Ono sto je Dugmetar u gore jednom postu naveo,jako mi se svidjelo..naime,navijaj za koga hoces al pusti me da navijam za Hrvatsku jer je volim i jer je u meni i nemoj mi po tome pljuvati....ako diskutiraju jedan dinamovac i jedan hajdukovac pa se malkice i provociraju,to je po meni ok,ali ako jedan bosanac prije utakmice Hrvatska-Svedska pokusava sebe na ovom forumu predstaviti kao navijaca Svedske samo iz razloga jer ne voli Hrvatsku,onda mi je to fuj..pa kako god to vi vidjeli,ja to vidim kao jadno! Nikad mi nebi palo na pamet otici negdje na forum i reci kako navijam za Spanjolce protiv BiH samo da bi tim deckima digao nerv...no ,Bogu hvala,nismo svi isti!!!!!!!!!
Kami,ako budes dolazio na tekmu,javi se da te utjesim sa jednim Heinekenom...
Avatar
tunguzija
krv svoju za plavu boju
 
Postovi: 744
Pridružen/a: sri, 18.05.2005, 15:04

ETO NAS PO BODOVE

PostPostao/la kamikaza » pon, 03.10.2005, 15:49

Tonguzija sta jel ovo Hrvatski forum?
Nisam znao odsad se moram ponasati po nekom propisanom kodeksu jeli?
Zajebi stari.Kami nikada nije mrzio Hrvatsku.Dasi citao sve textove vidio bi to i sam.A iboriosam se u Hrvatskim redovima Tonguzija moj.Medzutim tomi nedaje pravo da serendam.
Ako je tebi normalnije to da na nekoj utakmici izmedzu BiH i neke susjedne republice zitelji BiH navijaju za tu drugu e onda.Ja nezivim u HR nevolim je kao ti a necu je nikada ni voljeti kao ti.Ako mozes skontat da je licemjerno ziviti u jednoj drzavi a nevolit je i potkopavat tu istu onda nesto sa moralom nije uredu.
Ja zivim u Svedskoj i nikada ovdje nisam rekao da dolazim iz HR vec iz BOSNE.Hrvatska nije moja maticna a ni rezervna drzava.
I KOJI MI KURAC DIZES KLAK.
Navijam za drzavu u kojoj zivim.
Pokusaj energiju okrenuti na BiH zitelje da navijaju za drzavu u kojoj
zive ili nek odu iz nje ako je nevole.Tomi dodze kao da zivim sa osobom u braku a nevolim je.Sve dok zivim sa njom branicu je i pomagat isve ostalo sto bi normalan covjek radio.
Zato navijajte za koga hocete al nemojte gledati sve crno.
P.S.
Samo za tunguziju da zna is prve ruke.Zlatan je povrijedzen u jucerasnjoj utakmici.Veliko je pitanje hoceli igrati.
Veci su izgledi da nece.Isto se desilo i sa onim LJumbergom jebiga peh.
Eto ako ti to nesto znaci.
kami
kamikaza
ribolovac
 
Postovi: 316
Pridružen/a: sub, 17.05.2003, 23:04
Lokacija: swedska

Sljedeća

Natrag na Sport

Online

Trenutno korisnika/ca: / i 6 gostiju.

cron