ZA DUGMETARA

Teme koje su potrošene ili izgubile smisao.

Moderatori/ce: Mujo od dervente, Dejan

PostPostao/la M1chiCh_maji » pon, 28.03.2005, 02:07

jaca je napisao/la:U I mjesecu (siječnju, januaru) sam veći dio mjeseca bila u Derventi. Nisam došla kao turista koji će samo proći kroz grad i otići dalje nego sm živjela tamo, sa ljudima koji su stalno dolje i s njima sam djelila dobro i zlo. Konačno sam jednom izbliza vidjela sjaji bijedu našeg grada. Sjaj sam vidjela unoći pravoslavnog Badnjaka, kada je sve blještalo od ukrasa, vatrometa, pucnjeve petardi i pucnjave iz oružja. Vidjela sam i sjaj u discoteci gdje su se dobro obučeni mladi ljudi zabavljali uz ogromne količine alkohola i žestoku turbo-folk muziku (glazbu). da ne zaboravim reći da je i discoteka stvarno sjajna, sjajno uređena, da smo barem mi prije imali nešto takvo..... Priznajem i da Derventa nikada nije imala tako fino uređenu čekaonicu na autobusnoj stanici. Sve ostalo što sam vidjela spada u kategoriju bijede.
Vidjela sam prazan grad u kojem nema nikkavih proizvodnih djelatnosti, a gdje nema proizvodnje novih dobara tu nema ni perspektive. Vidjela sam i mlade ljude koji se dosađuju jer svoje slobodno vrijeme mogu utrošiti samo u kafićima. I ono jedno jadno kino koje smo nekada imali više ne postoji. Dom kulture u kojem su se nekada okupljali ljudi koji su željeli stvarati neki vid umjetnosti propada. Po korzu, koje je bilo kultno mjesto okupljanja generacija i generacija Dervenćana zjapi prazno.
U dućanim aima svega osim kupaca, a i oni koji uđu kupe samo ono najosnovnije što im treba.
Masa ljudi živi sa prihodima koji im jedva pokrivaju troškove režija ( struja, voda, ogrjev, možda telefon) a za ostalo ovise od dobrohotnih rođaka koji žive negdje drugo i pomažu im novčano.
Istina je, u gradu žive i Srbi i Muslimani i Hrvati. Velečasni barišić obavlja svoju službu a i redovito se čuje hodžino pjevanje iz džamija, ali ipak svi ti ljudi ne žive zajedno, nego jedni pored drugih. čak se i u kafićima vivi ta podijeljenost, znas e gdje ko smije doći, a gdje nije dobro zalaziti.
derventa je postala grad gdje se poslije zalaska sunca ne ide nigdje. Nakon što padne mrak, nije najpametnije pokucat na nečija vrata niti je najpametnije otvoriti ako neko na tvoja vrata kuca jer ne znaš šta taj želi, zašto je došao.
I na kraju, Derventa je grad kriminala, droge, mafijaških obračuna. ne smiješ dtržati mobitel u ruci jer ne znaš da li će ti ga neko oteti, torbu moras čvrsto držati a ni u dvorištu ne smiješ ništa iole vrijedno slobodno držati jer će preko noći nestati. Derventa nije više grad mladosti, napretka i dobrodošlice.
Derventa koju znamo i volimo više ne postoji. Ostale su samo uspomene.

Draga Jaco evo kanim se odkad da ti napisem par rijeci. Samo sam se maksuz zbog ovih tvojih komentara registrovala na forum. Vjeruj zuc me zaboljela kad sam procitala ovo. Odakle da pocnem.... hmmmm... Bona pa sto nas ocrni ovako ts ts ts. Priznajem tesko je. Nema se para i posao je tesko naci. Samo majke ti reci mi gdje si ti dozivjela mafijaske obracune i dosla u dodir s drogom. Da nisi ti bila malo pod.... hmmm pa si mozda halucinirala. Kazes da poslije zalaska sunca niko ne ide van, pa sta si ti onda u to vrijeme trazila vani, otisla u disco i uspjela vidjeti sjaj noci pravoslavnog Badnjaka. Ako nesmijes pokucati na necija vrata kad padne mrak, kako si pokucala na moja vrata. Eto vidis nista ti se nije desilo. Iskreno receno ovdje sam godinu dana i ovo su informacije iz prve ruke. Skoro svaku vece u sitne sate s posla idem sama kuci pa cak ni prebijenu macku na putu da vidim a kamoli mafijase i sl. Kako to da niko od nas ovdje takve stvari ne vidi niti dozivljava, samo ti? Ja koja pocesto zaboravljam kljuceve, torbu, novcanik,telefon jos uvijek nisam ostala bez tih stvari. Jer tamo gdje ih zaboravim tamo ih i nadjem. I zato nelupaj gluposti o tome da telefon nesmijes drzati u ruci i sl. Toliko o tzv "otimacini torbi i telefona" . Ah da umalo da zaboravim, ta podijeljenost u kaficima o kojoj pricas, malo mi pojasni. Jer koliko sam upoznata ulazila si u kafice u koje god si htjela i bila s kim god si htjela bez obzira na vjeru i naciju. Da istina je, bilo nas je u drustvu svakakvih. Sjedili smo, pili, jeli zajedno a sad ovako pricas. To je sramota. Kako ja koja sam u tzv "manjini" smijem uci u svaki kafic i ne samo ja nego mnogi od nas. Kazes Derventa nije grad dobrodoslice...cudno... mislim da su te svi kod kojih si bila lijepo docekali....Toliko mi je poznato... Na tvoj komentar da hodza pjeva dobila si odgovor da ne citiram jer bar bi toliko trebala znati da hodza ne pjeva. Ebote ni za vrijeme rata cini mi se nije bilo tako kako si ti opisala da je sada. A na kraju krajeva kad je sve tako strasno i opasno zasto dolazis u Derventu. Jer bila si neki dan opet ovdje. U buduce ne prepadaj narod okolo bzze. Jer stvarno bi neko mozda imao zelju da dodje i da posjeti svoj rodni grad a kad procita ovako nesto samo izgubi volju. LJUDI NE UJEDAMO MI OVDJE, NE BACAMO BOMBE, NEPUCAMO I NE KRADEMO TELEFONE........ za Jacu srdacan pozdrav iz DERVENTA - HARLLEM a he he he he he
ZivOt jE sAmo San nA pUtu Do smRtI!!!!!
Avatar
M1chiCh_maji
CDForum
 
Postovi: 60
Pridružen/a: pon, 28.03.2005, 00:53
Lokacija: derventa

PostPostao/la Dugmetar » pon, 28.03.2005, 09:16

Derventa je napisao/la:EJ DUGMETAR NE PISE TI ZENSKO PA DA ZNAS DA NE GOVORIS U ZENSKOM RODU.VOLIO BI DA TVOJ DUGI JEZIK I TVOJI PRSTI VISE NE UPISUJU IMENA NA FORUM ALI NISTA NECE SE PROJENTI I AKO UPISES OPET.PRIJE NEGO NEKOGA OPTUZIS ZA NESTO MORAS DA IMAS CVRST ARGUMENT ZA TO.OVAJ PUT GA NISI IMAO JER JA ZNAM DA NISI A OPTUZIO SI I JOS SI IMENOVAO.BILO BI DOBRO DA SE NE GANJAMO PREKO FORUMA VEC DA SE VIDMO.IMAS ZADATAK DA OBIJESIS MACKU O REP, ZNAS STA HOCU DA KAZEM.ALI NEMOJ PRIJE TOG DA JEDES TOG VOLA DA TI NE PRISJEDNE.OD SAD STA IMAS DA KAZES ZENI KOJA JE SA MNOM PRVO RECI MENI AKO JE POGRIJESILA JA CU DA ISPRAVIM DA SE NE PONOVI.NISAM NACIONALAN KAO NEKI I NEMA TO VEZE KOJE JE NACIJE JA SAM SPREMAN DA URADIM SVE DA BI JE ZASTITO OD NACIONALNIH DASINA, TAKO DA U OVOJ PARTIJI NE IGRA KARTA NACIONALIZAM.STITIM JU OD MNOGIH OVDE A SPREMAN SAM I OD ONIH KOJI TRENUTNO NISU TU.NE MORAS DA ODGOVARAS JER VISE NE PISEM PO FORUMU.TO JE SVE.PS JAVI MI SE KAD BUDES DOSAO DA SE MALO BOLJE UPOZNAMO.NJEN S.....!


Kao što rekoh završit ćeš u smeću i tako i bi.
Zašto mi nitko nije prijetio dok se ta osoba nije pojavila u Derventi i počela širiti laži o meni. Znači ipak piše ona bez obzira što netko drugi tipka. A onaj prvi post pod nikom Derventa je ona i upisala. Treba pogledati samo način pisanja i sve će biti jasno. A da ne govorim o ovome CAPS LOCK. Ne budimo naivni. Još jednom pozivam bilo koga, da nađe bilo što, što sam ja pisao protiv onih koji koji sad žive u Derventi. A to nisi našao ni ti, jer nigdje nisi dao dokaze o tim običnim lupetanjima na ovome topicu. Očigledno je ovdje riječ o nečemu drugome. No ja se prijetnji ne bojim, niti sam se ikada bojao. Ako vas to uveseljava slobodno izvolite, drago mi je kad su ljudi sretni. Ako me želiš vidjeti slobodno dođi u Zagreb, ta osoba koju tako zdušno štitiš ima moj broj.

S ovime završavam, na ovome topicu.
And all the pictures on the wall
Serve only to remind you of it all
The wasted days we could have lived
Now we're left with nothing left to give
Avatar
Dugmetar
Cleric
 
Postovi: 2012
Pridružen/a: sri, 14.05.2003, 18:12
Lokacija: Zagreb

hmm..

PostPostao/la c0okiez » pon, 28.03.2005, 17:56

Ocigledno sta god se govori izmedju vas troje, tebi neko drugi prenosi informacije. Taj neko traca puno nazalost uvjek ispadne da bude ona osoba koja ti je draga i koju volis. Uvjek pricaju i prenose stvari o drugim ljudima a o sebi i svojoj rodbini nikad nista ne kazu. Obicni tracari. Ako mislis da je ovo o tebi nazalost upravu si.
Najvise se vole ljudi koji imaju iste vrline a najvise se mrze oni koji imaju iste mane.
Avatar
c0okiez
CDForum
 
Postovi: 182
Pridružen/a: sub, 24.05.2003, 10:36
Lokacija: CardaK

mišiču mišičuuu,,,hoćeš li komasicuuu

PostPostao/la BIK koji sjedi » čet, 31.03.2005, 14:22

e,,,ovo iz naslova tete pjevale mom sinu u vrtićuu....a dorbeee,,tete i kobasiceee

a vidim...dosao nam mišić jedan
i ode ravno u smeće........................šteta!!
nakilajt Jacu koaj nepiše o Dervwenti kako ja želim čitati...ma
ma ja bi nju,,,,kroz prste, mišije,,,e,,znao sam odma da nepise istinu i sad mi miš potvrdio a ha.....
za 20 dana sam u Derventi,,i oš me malo provozat po gradu ,,pokazat di je piva onak ladna...a

...........Coociiii....pa joj,,pa izravna si mi..pa sta cu s tebe. pa..

nikada, nikada ne izavno....sta napravi bolchat joj joj.. :cry:
ma, i ovu su samo gluposti
Avatar
BIK koji sjedi
CDForum
 
Postovi: 761
Pridružen/a: ned, 08.06.2003, 17:04
Lokacija: tu pored tebbe

Re: mišiču mišičuuu,,,hoćeš li komasicuuu

PostPostao/la M1chiCh_maji » čet, 31.03.2005, 16:33

BIK koji sjedi je napisao/la:e,,,ovo iz naslova tete pjevale mom sinu u vrtićuu....a dorbeee,,tete i kobasiceee

a vidim...dosao nam mišić jedan
i ode ravno u smeće........................šteta!!
nakilajt Jacu koaj nepiše o Dervwenti kako ja želim čitati...ma
ma ja bi nju,,,,kroz prste, mišije,,,e,,znao sam odma da nepise istinu i sad mi miš potvrdio a ha.....
za 20 dana sam u Derventi,,i oš me malo provozat po gradu ,,pokazat di je piva onak ladna...a

...........Coociiii....pa joj,,pa izravna si mi..pa sta cu s tebe. pa..

nikada, nikada ne izavno....sta napravi bolchat joj joj.. :cry:



Eto vidish sramote zavrsi M1chiCh u smecu :( ......to ono za dobrodoslicu.... ali nema veze ja sam M1chiCh_maji nisam M1chiCh_ljutic hi hi hi hi.....
nego sam ti nama dodji u Derventu vodit cemo te gdje god pozelish a i pive hladne ce se naci.... Kad smo mogli Jacu voditi sto nebih i tebe a i sve ostale koji nas pozele i dodju da nas posjete..... OBAVEZNO SE JAVI KAD DODJES OVAMO :D
ZivOt jE sAmo San nA pUtu Do smRtI!!!!!
Avatar
M1chiCh_maji
CDForum
 
Postovi: 60
Pridružen/a: pon, 28.03.2005, 00:53
Lokacija: derventa

PostPostao/la jaca » pet, 01.04.2005, 07:07

M1chiCh_maji je napisao/la:
jaca je napisao/la:U I mjesecu (siječnju, januaru) sam veći dio mjeseca bila u Derventi. Nisam došla kao turista koji će samo proći kroz grad i otići dalje nego sm živjela tamo, sa ljudima koji su stalno dolje i s njima sam djelila dobro i zlo. Konačno sam jednom izbliza vidjela sjaji bijedu našeg grada. Sjaj sam vidjela unoći pravoslavnog Badnjaka, kada je sve blještalo od ukrasa, vatrometa, pucnjeve petardi i pucnjave iz oružja. Vidjela sam i sjaj u discoteci gdje su se dobro obučeni mladi ljudi zabavljali uz ogromne količine alkohola i žestoku turbo-folk muziku (glazbu). da ne zaboravim reći da je i discoteka stvarno sjajna, sjajno uređena, da smo barem mi prije imali nešto takvo..... Priznajem i da Derventa nikada nije imala tako fino uređenu čekaonicu na autobusnoj stanici. Sve ostalo što sam vidjela spada u kategoriju bijede.
Vidjela sam prazan grad u kojem nema nikkavih proizvodnih djelatnosti, a gdje nema proizvodnje novih dobara tu nema ni perspektive. Vidjela sam i mlade ljude koji se dosađuju jer svoje slobodno vrijeme mogu utrošiti samo u kafićima. I ono jedno jadno kino koje smo nekada imali više ne postoji. Dom kulture u kojem su se nekada okupljali ljudi koji su željeli stvarati neki vid umjetnosti propada. Po korzu, koje je bilo kultno mjesto okupljanja generacija i generacija Dervenćana zjapi prazno.
U dućanim aima svega osim kupaca, a i oni koji uđu kupe samo ono najosnovnije što im treba.
Masa ljudi živi sa prihodima koji im jedva pokrivaju troškove režija ( struja, voda, ogrjev, možda telefon) a za ostalo ovise od dobrohotnih rođaka koji žive negdje drugo i pomažu im novčano.
Istina je, u gradu žive i Srbi i Muslimani i Hrvati. Velečasni barišić obavlja svoju službu a i redovito se čuje hodžino pjevanje iz džamija, ali ipak svi ti ljudi ne žive zajedno, nego jedni pored drugih. čak se i u kafićima vivi ta podijeljenost, znas e gdje ko smije doći, a gdje nije dobro zalaziti.
derventa je postala grad gdje se poslije zalaska sunca ne ide nigdje. Nakon što padne mrak, nije najpametnije pokucat na nečija vrata niti je najpametnije otvoriti ako neko na tvoja vrata kuca jer ne znaš šta taj želi, zašto je došao.
I na kraju, Derventa je grad kriminala, droge, mafijaških obračuna. ne smiješ dtržati mobitel u ruci jer ne znaš da li će ti ga neko oteti, torbu moras čvrsto držati a ni u dvorištu ne smiješ ništa iole vrijedno slobodno držati jer će preko noći nestati. Derventa nije više grad mladosti, napretka i dobrodošlice.
Derventa koju znamo i volimo više ne postoji. Ostale su samo uspomene.

Draga Jaco evo kanim se odkad da ti napisem par rijeci. Samo sam se maksuz zbog ovih tvojih komentara registrovala na forum. Vjeruj zuc me zaboljela kad sam procitala ovo. Odakle da pocnem.... hmmmm... Bona pa sto nas ocrni ovako ts ts ts. Priznajem tesko je. Nema se para i posao je tesko naci. Samo majke ti reci mi gdje si ti dozivjela mafijaske obracune i dosla u dodir s drogom. Da nisi ti bila malo pod.... hmmm pa si mozda halucinirala. Kazes da poslije zalaska sunca niko ne ide van, pa sta si ti onda u to vrijeme trazila vani, otisla u disco i uspjela vidjeti sjaj noci pravoslavnog Badnjaka. Ako nesmijes pokucati na necija vrata kad padne mrak, kako si pokucala na moja vrata. Eto vidis nista ti se nije desilo. Iskreno receno ovdje sam godinu dana i ovo su informacije iz prve ruke. Skoro svaku vece u sitne sate s posla idem sama kuci pa cak ni prebijenu macku na putu da vidim a kamoli mafijase i sl. Kako to da niko od nas ovdje takve stvari ne vidi niti dozivljava, samo ti? Ja koja pocesto zaboravljam kljuceve, torbu, novcanik,telefon jos uvijek nisam ostala bez tih stvari. Jer tamo gdje ih zaboravim tamo ih i nadjem. I zato nelupaj gluposti o tome da telefon nesmijes drzati u ruci i sl. Toliko o tzv "otimacini torbi i telefona" . Ah da umalo da zaboravim, ta podijeljenost u kaficima o kojoj pricas, malo mi pojasni. Jer koliko sam upoznata ulazila si u kafice u koje god si htjela i bila s kim god si htjela bez obzira na vjeru i naciju. Da istina je, bilo nas je u drustvu svakakvih. Sjedili smo, pili, jeli zajedno a sad ovako pricas. To je sramota. Kako ja koja sam u tzv "manjini" smijem uci u svaki kafic i ne samo ja nego mnogi od nas. Kazes Derventa nije grad dobrodoslice...cudno... mislim da su te svi kod kojih si bila lijepo docekali....Toliko mi je poznato... Na tvoj komentar da hodza pjeva dobila si odgovor da ne citiram jer bar bi toliko trebala znati da hodza ne pjeva. Ebote ni za vrijeme rata cini mi se nije bilo tako kako si ti opisala da je sada. A na kraju krajeva kad je sve tako strasno i opasno zasto dolazis u Derventu. Jer bila si neki dan opet ovdje. U buduce ne prepadaj narod okolo bzze. Jer stvarno bi neko mozda imao zelju da dodje i da posjeti svoj rodni grad a kad procita ovako nesto samo izgubi volju. LJUDI NE UJEDAMO MI OVDJE, NE BACAMO BOMBE, NEPUCAMO I NE KRADEMO TELEFONE........ za Jacu srdacan pozdrav iz DERVENTA - HARLLEM a he he he he he


Pa bio bo vrhunac da mi se kao TVOME gostu desilo nešto kad sam ti pokucala na vrata. Naravno da ti neće nestati ništa u kafiću gdje si stalno, gotovo kao kod svoje kuće. A sama sam uspjela sresti na ulici možda jedno 5 ljudi jedne večeri oko pola osam kad sam se, protiv svoje volje našla sama na cesti i ne znajući gdje da se djenem prošla Brodskom i od Doma armije do Omeragića. A pričati o postojanju ili ne narko-mafije u derventi je bez veze s obzirom da nas je bilo dosta koji smo bili upetljani u probleme, dakle, svjedočanstvo je iz prve ruke.
A to što tebe boli žuč- pa....mene boli srce i duša kad vidim u šta se pretvorio moj grad. I to se potvrdilo kad sam zadnji put bila u Derventi. Ali, stvarno mislim.....zadnji put......
Avatar
jaca
moderator
 
Postovi: 617
Pridružen/a: pon, 19.05.2003, 09:43
Lokacija: svugdje pod suncem

PostPostao/la M1chiCh_maji » ned, 03.04.2005, 10:38

Pa bio bo vrhunac da mi se kao TVOME gostu desilo nešto kad sam ti pokucala na vrata. Naravno da ti neće nestati ništa u kafiću gdje si stalno, gotovo kao kod svoje kuće. A sama sam uspjela sresti na ulici možda jedno 5 ljudi jedne večeri oko pola osam kad sam se, protiv svoje volje našla sama na cesti i ne znajući gdje da se djenem prošla Brodskom i od Doma armije do Omeragića. A pričati o postojanju ili ne narko-mafije u derventi je bez veze s obzirom da nas je bilo dosta koji smo bili upetljani u probleme, dakle, svjedočanstvo je iz prve ruke.
A to što tebe boli žuč- pa....mene boli srce i duša kad vidim u šta se pretvorio moj grad. I to se potvrdilo kad sam zadnji put bila u Derventi. Ali, stvarno mislim.....zadnji put......[/quote]

Jaco bona de vrati se malo unazad i procitaj svoje komentare. Ti ni sama neznas sta pises. Ako nisi bas upucena ja ne izlazim samo u taj jedan kafic. Naravno kad zivis ovdje i izlazis i u svakom se kaficu osjecas kao kod kuce. A to znaci da te ljudi prihvate. A jadna ti, bila si primorana da se setas gradom u pola osam navece, to je stravicno :cry: . Ja stvarno neznam koji su to mnogi bili upetljani u probleme sa narko-mafijom. Divim ti se kako si uspjela za tako kratko vrijeme da upadnes u te krugove ( kako se to nije desilo meni i mnogima sa kojim se ja druzim). Nekako mi to lici na ono trazili ste gledajte. Cini mi se da ja to moram jos malo pojasniti da ti skontas o cemu se ovdje radi. Nema carsije u kojoj nemozes doci u susret sa drogom, ovo o cemu ja govorim jeste da u nasem gradu nema toga u TOOOOOLIKOJ mjeri kao sto si ti navela ovdje.Kad neko procita tvoj tekst izvalci zakljucak da na svokom cosku i svakom haustoru mozes vidjeti narkice kako se bockaju itd....A sama si kriva ako si upala u takve probleme tj drustvo niko te nije tjerao da se kreces u takvim krugovima.....Srce i dusa netreba da te boli za nasim gradom.... Tih nostalgicnih prica je svima ovdje preko glave. Volite svoj grad i patite eto sad sam se rasplakala :cry: Ovdje se desilo sta se desilo, to je proslost. Vrijeme je da se krene naprijed i da napravimo sami sebi bolje sutra. Od nostalgije i sazaljenja nema nista to je samo suplja ... Nego podigni svoju nostalgicnu guzu (i to ne samo ti nego svi "nostalgicari" ) vratite se ovamo da od naseg grada napravimo bar dijelom sto je nekad bio. A oni koji nisu spremni na to neka ne cmizdre okolo jer bas ti koji najvise zale, kad dodju ovamo vrate se prije nego sto su dosli i da bi bilo jos gore nadje se neko kao sto si ti da prica neistine i gluposti o tom gradu i ljudima koji zive tu. ZALOSNO!!!!!!!!
ZivOt jE sAmo San nA pUtu Do smRtI!!!!!
Avatar
M1chiCh_maji
CDForum
 
Postovi: 60
Pridružen/a: pon, 28.03.2005, 00:53
Lokacija: derventa

PostPostao/la BIK koji sjedi » pon, 04.04.2005, 08:48

ŽALOSNO... :cry:

nego, jel sajam još četvrtkom...imali bikova,a...ili samo mišići pored ukrine se cere... :P

evo,,,prodaj mene u pola cijene i kupi Jacinim frendovima nove igleee.... :wink:

a kako lijpo žuto drvo cvjeta ispred Jacine kuće da samo vidiš. podsjeća na romantične noćne šetnje oko pola osam,,auuuu
ma, i ovu su samo gluposti
Avatar
BIK koji sjedi
CDForum
 
Postovi: 761
Pridružen/a: ned, 08.06.2003, 17:04
Lokacija: tu pored tebbe

PostPostao/la green_ » pon, 04.04.2005, 18:25

Dobro je , raja... ne budite smeĆariii ...
slika
Avatar
green_
CDForum
 
Postovi: 894
Pridružen/a: pon, 19.05.2003, 12:19
Lokacija: na zemlji bosanskoj

PostPostao/la jaca » uto, 05.04.2005, 21:18

:) :) :) AHAAAAAAAAAA
Avatar
jaca
moderator
 
Postovi: 617
Pridružen/a: pon, 19.05.2003, 09:43
Lokacija: svugdje pod suncem

dijaspora

PostPostao/la iznogud » pet, 13.04.2007, 20:53

vidim ovde se bije ljuta bitka između dijaspore i povratnika/stalno nastanjenih... vidim ljudi se ne makoše od stavova iz 90te, i vidim da se ništa nije promijenilo u glavama ljudi... tužno je to čitati, s koje god strane pogledaš. Svi ponosni na svoju poziciju, a svima ne valja kako je drugome... samo je Biku ni-dobro-ni-loše, on uvijek ima šeretski način da iskomentira na šegu, i da sve zavije u šalu i nastavi dalje.. to je valjda s godinama, iskustvo... to se traži i tako treba :wink:
<derbendžije - čuvari klanca>
Avatar
iznogud
šumski razbojnik
 
Postovi: 219
Pridružen/a: pon, 08.01.2007, 19:35
Lokacija: zg

Prethodna

Natrag na Smetljište

Online

Trenutno korisnika/ca: / i 10 gostiju.

cron