Kvalifikacije za SP 2010

U zdravom tijelu zdrav duh. Zato bavite se sportom a nemojte raspravljati o njemu previše!

Moderator/ica: tunguzija

PostPostao/la Dugmetar » pet, 12.09.2008, 12:13

Baš tako Tunguzija. I ja nikad nisam hvalio Bilića. Čovjek ima sreću a ne pamet.
And all the pictures on the wall
Serve only to remind you of it all
The wasted days we could have lived
Now we're left with nothing left to give
Avatar
Dugmetar
Cleric
 
Postovi: 2012
Pridružen/a: sri, 14.05.2003, 18:12
Lokacija: Zagreb

PostPostao/la rajska ptica » pet, 12.09.2008, 12:33

Nema pticica nikakave druge razloge da hvali gore navedeni post.....u nogometne "tancine" se uopce ne kuzim....moj komentar se odnosio na "pljuvanje kada se izgubi i uzdizanje do neba kada se pobjedi",znam da je to neka "normalna"ljudska reakcija ali ne bi bilo lose kada bi tu mogli naci neku sredinu i biti malo realniji jer uvijek se radi o istoj skupini ljudi...danas sijaju a sutra po njima pljujemo...mislim da je Zlatni to sasvim realno opisao!!!
rajska ptica
ptičica
 
Postovi: 530
Pridružen/a: uto, 08.05.2007, 14:38

PostPostao/la Dugmetar » pet, 12.09.2008, 13:27

Da samo ga ja nikad nisam hvalio.
And all the pictures on the wall
Serve only to remind you of it all
The wasted days we could have lived
Now we're left with nothing left to give
Avatar
Dugmetar
Cleric
 
Postovi: 2012
Pridružen/a: sri, 14.05.2003, 18:12
Lokacija: Zagreb

PostPostao/la tunguzija » pet, 12.09.2008, 13:59

Da nije mozda rucak zagorio ?! :o
Avatar
tunguzija
krv svoju za plavu boju
 
Postovi: 744
Pridružen/a: sri, 18.05.2005, 15:04

PostPostao/la rajska ptica » pet, 12.09.2008, 21:23

Nisam danas bila u kuhinji :oops: :D

Cinjenica je da femme i nogomet ne idu skupa...na razlicitim su valnim duzinama :wink:
rajska ptica
ptičica
 
Postovi: 530
Pridružen/a: uto, 08.05.2007, 14:38

PostPostao/la rajska ptica » pet, 12.09.2008, 21:42

Da samo ga ja nikad nisam hvalio.

Komentar se nije ni odnosio na tebe i tunguziju nego onako "opcenito receno"...svi mi znamo pretjerivati :?
rajska ptica
ptičica
 
Postovi: 530
Pridružen/a: uto, 08.05.2007, 14:38

PostPostao/la Zlatni » sub, 13.09.2008, 11:57

Tungi (hebo ga ti), kad već čitas onda nek bude to s dva oka. I ako sam rek’a “čudo” nisam mislio na slučajnost nego na posebnost.
U pravu si peti na svijetu i to ponajviše disciplinom, radom (timskim) i bez sriće džaba ti sve to primjer možeš kod Talijana nać kol’ko o’š, a u pravu si trebalo je ovo trebalo je ono. Ali šta misliš da Englezi nisu ništa naučili iz Londona? A da se djeca kod nas u kopačkama rađaju kao nešto samo nama Bogom dano ( da je bar )… Drugo ja vjerujem da je Bilić sve dao da “ uzmemo” Engleze.. i upravo ova činjenica je fascinirajuća u našem mentalitetu jel škripne sijevnu kritike, treće ako je i pogriješio za očekivat je da će izvuć pouku. Ako je vodio dobro u Austriji ne vidim razlog da ne obavlja svoju zadaću i sad. E’t sad ja i ti više bi volili ne’g on.
Uostalom da ima bolji ne vjerujem da bi on sjedio tu gdje sjedi ovaj radio. Zar ne? Nego treba bi’t k’o jedan i kad je loše a one lokalne tenzije Torcida-BBB isticat di netreba ne’g ostavit za derbi to je moj stav. A kakav je razlog Tić imala da odobri ili ospori meni nije poznat, nebi ulazio u to. I da’l je ručak hahah zagorio možda I je, nešto se dimilo u močvari moglo bi bi’t svašta…. Moram kupit novine da vidim pišel šta o tome. Ako to bude istina onda ce bi’t jedan žabac manje u močvari… :wink:
Zlatni
CDForum
 
Postovi: 119
Pridružen/a: pet, 01.02.2008, 23:49
Lokacija: Zarozje

PostPostao/la Dugmetar » pon, 15.09.2008, 07:58

Zlatni. Ima boljeg to svakako. Recimo capelo, Å¡to je i pokazao. Ja bih rekao da bi Igor Å timac bio bolji samo Å¡to Å timca ta pozicija ne zanima.
Ovaj poraz kao i ispadanje protiv Turske i traljava igra protiv Austrije su Bilićeve greške i ničije više. Svaki laik koji se imalo razumije u nogometnu taktiku bi to trebao vidjeti. Pranjić nema šta raditi na lijevom boku. To nije njegova prirodna pozicija. Naprijed i može ali nazad nikako. Možda protiv Andore i Kazahstana može ali protiv Engleske nikako.
And all the pictures on the wall
Serve only to remind you of it all
The wasted days we could have lived
Now we're left with nothing left to give
Avatar
Dugmetar
Cleric
 
Postovi: 2012
Pridružen/a: sri, 14.05.2003, 18:12
Lokacija: Zagreb

PostPostao/la rajska ptica » pon, 15.09.2008, 08:37

Mozda bi se trebao konsultirati sa Donadonijem :P
rajska ptica
ptičica
 
Postovi: 530
Pridružen/a: uto, 08.05.2007, 14:38

PostPostao/la Zlatni » uto, 16.09.2008, 21:00

Dugmetar je napisao/la:Zlatni. Ima boljeg to svakako. Recimo capelo, Å¡to je i pokazao. Ja bih rekao da bi Igor Å timac bio bolji samo Å¡to Å timca ta pozicija ne zanima.



A sad malo statistike jer Bikson je ovaj put bio u pravu a i da završimo s napucavanjem lopte u ...... pa kaze:
Britanski Times je zaključio ono što je bilo i vrlo očito: da je Capello dobro proanalizirao hrvatsku utakmicu protiv Austrije na Euru i pronašao rupetinu na lijevoj strani. Pranjiću, kojem pozicija beka nije prirodno mjesto u momčadi, suprotstavio je brzonogog mladca Thea Walcotta koji je po lijevoj strani radio apsolutno sve što mu je palo na pamet.

Pedantni statističari iz Timesa izbrojali su mladome Arsenalovu napadaču 45 kontakata s loptom tijekom utakmice.

Osim što je zabio tri gola, Walcott je bio i u ostalom dijelu igre vrlo aktivan na svojoj poziciji. Na desnoj strani, unutar 16-erca ili malo izvan njega, hrvatski su braniči dopustili Wengerovu krilu da primi čak deset lopti iz kojih su se potencijalno mogle razviti akcije opasne po Pletikosin gol.

Od ukupnog broja napadačkih akcija engleske reprezentacije čak je 54,13 posto njih išlo po desnoj, Walcottovoj strani. Kroz sredinu su Englezi pokušavali 18,35 posto, a po lijevoj strani 27,52 posto.

Dakle idemo dalje i nadam se da će Štimca ta pozicija zainteresirati te da će ta rupa biti konačno zatvorena ...
Zlatni
CDForum
 
Postovi: 119
Pridružen/a: pet, 01.02.2008, 23:49
Lokacija: Zarozje

PostPostao/la Zlatni » uto, 16.09.2008, 21:03

Zlatni je napisao/la:
Dugmetar je napisao/la:Zlatni. Ima boljeg to svakako. Recimo capelo, Å¡to je i pokazao. Ja bih rekao da bi Igor Å timac bio bolji samo Å¡to Å timca ta pozicija ne zanima.



A sad malo statistike jer Bikson je ovaj put bio u pravu a i da završimo s napucavanjem lopte u ...... pa kaze:
Britanski Times je zaključio ono što je bilo i vrlo očito: da je Capello dobro proanalizirao hrvatsku utakmicu protiv Austrije na Euru i pronašao rupetinu na lijevoj strani. Pranjiću, kojem pozicija beka nije prirodno mjesto u momčadi, suprotstavio je brzonogog mladca Thea Walcotta koji je po lijevoj strani radio apsolutno sve što mu je palo na pamet.

Pedantni statističari iz Timesa izbrojali su mladome Arsenalovu napadaču 45 kontakata s loptom tijekom utakmice.

Osim što je zabio tri gola, Walcott je bio i u ostalom dijelu igre vrlo aktivan na svojoj poziciji. Na desnoj strani, unutar 16-erca ili malo izvan njega, hrvatski su braniči dopustili Wengerovu krilu da primi čak deset lopti iz kojih su se potencijalno mogle razviti akcije opasne po Pletikosin gol.

Od ukupnog broja napadačkih akcija engleske reprezentacije čak je 54,13 posto njih išlo po desnoj, Walcottovoj strani. Kroz sredinu su Englezi pokušavali 18,35 posto, a po lijevoj strani 27,52 posto.

Dakle idemo dalje i nadam se da će Štimca ta pozicija zainteresirati te da će ta rupa biti konačno zatvorena ...



Nadam se da je Bilić kupio ovaj broj Times-a?
Zlatni
CDForum
 
Postovi: 119
Pridružen/a: pet, 01.02.2008, 23:49
Lokacija: Zarozje

PostPostao/la tunguzija » pet, 10.10.2008, 08:04

Ukrajina-Hrvatska 2-3
Avatar
tunguzija
krv svoju za plavu boju
 
Postovi: 744
Pridružen/a: sri, 18.05.2005, 15:04

PostPostao/la Dugmetar » pon, 13.10.2008, 07:57

Vrijeme mu je da se makne. Protiv Ukrajine igra s 1 napadačem a protiv Engleske s dva.
And all the pictures on the wall
Serve only to remind you of it all
The wasted days we could have lived
Now we're left with nothing left to give
Avatar
Dugmetar
Cleric
 
Postovi: 2012
Pridružen/a: sri, 14.05.2003, 18:12
Lokacija: Zagreb

PostPostao/la tunguzija » pon, 13.10.2008, 16:18

Ne treba se Bilic maknuti, al nek vec jednom otvori oci.
Necu spominjati Tursku i Englesku, spomenucu samo Ukrajinu.

Bili su zreli u drugom poluvremenu za tri komada. Bez pretjerivanja.
Ako je vec tako onda MORA ubaciti bar jos jednog napadaca ( citaj Petric ),
i realizirati tu odlicnu igru. Zaista su igrali super, takticki savrseno, samo je realizacija zatajila. Taj Petric igra u zivotnoj formi, zabija u Njemackoj ligi i morao je odraditi bar 20-tak minuta , nemam nista protiv Mandzukica ali Petric bi cini mi se vise pomogao.

Steta.

Nije taj bod los, ok je to. Ali kad vidis da je ta Ukraijina bila za potopit´, onda zalis za ta tri boda.
Daj Boze da nam ne zatrebaju na kraju.
Avatar
tunguzija
krv svoju za plavu boju
 
Postovi: 744
Pridružen/a: sri, 18.05.2005, 15:04

PostPostao/la Dugmetar » uto, 14.10.2008, 10:25

Bolje da se makne. Možda bi bilo sutra mu dobro da protiv andore odigra bunker.
And all the pictures on the wall
Serve only to remind you of it all
The wasted days we could have lived
Now we're left with nothing left to give
Avatar
Dugmetar
Cleric
 
Postovi: 2012
Pridružen/a: sri, 14.05.2003, 18:12
Lokacija: Zagreb

PostPostao/la tunguzija » uto, 14.10.2008, 11:47

Pletikosa u napadu :lol:

Ma bice sve ok.....ja kad odlucim da idem u Afriku onda to ne moze jedan Bilic sprijeciti..a idem...i to 2010...u juznu,najjuzniju..
Avatar
tunguzija
krv svoju za plavu boju
 
Postovi: 744
Pridružen/a: sri, 18.05.2005, 15:04

PostPostao/la tunguzija » sri, 15.10.2008, 10:32

Vecerasnja prognoza 5-0 za Bilic-Boyse !!

Austrija-Srbija 2-1

BiH - Armenija 4-0

Ciro majstore
Avatar
tunguzija
krv svoju za plavu boju
 
Postovi: 744
Pridružen/a: sri, 18.05.2005, 15:04

PostPostao/la Dugmetar » sri, 15.10.2008, 10:51

Ipak mislim da treba igrati bunker protiv andore.
And all the pictures on the wall
Serve only to remind you of it all
The wasted days we could have lived
Now we're left with nothing left to give
Avatar
Dugmetar
Cleric
 
Postovi: 2012
Pridružen/a: sri, 14.05.2003, 18:12
Lokacija: Zagreb

PostPostao/la tunguzija » sri, 15.10.2008, 10:59

OK, 6-0 !!
Avatar
tunguzija
krv svoju za plavu boju
 
Postovi: 744
Pridružen/a: sri, 18.05.2005, 15:04

PostPostao/la Dugmetar » čet, 16.10.2008, 08:31

Tri gola iz prekida. Bilić se treba ostaviti nogometa i uzet gitaru.
And all the pictures on the wall
Serve only to remind you of it all
The wasted days we could have lived
Now we're left with nothing left to give
Avatar
Dugmetar
Cleric
 
Postovi: 2012
Pridružen/a: sri, 14.05.2003, 18:12
Lokacija: Zagreb

PrethodnaSljedeća

Natrag na Sport

Online

Trenutno korisnika/ca: / i 2 gostiju.

cron