"..u vinu je istina.."

Pozdravite osobe koje znate a niste ih dugo vidjeli! Čestitajte rođendan ili godišnjicu! Potražite neku osobu za koju ne znate gdje se nalazi.

Moderatori/ce: ZvrX, jaca

"..u vinu je istina.."

PostPostao/la doktor » sri, 03.11.2004, 07:47



Kako je lijepo sjediti u jednom malom gradicu u Istri,visoko na brijegu.Na jednoj strani Alpe,na drugoj Jadran.
Uzivas u vinu,fantasticnim jesenjim bojama,skupljas snagu da ides dalje.Sacuvajmo sjecanja za sebe, ne pricajmo puno o njima. Tako je ljepse,bar ja mislim.
A taj lijepi gradic zove se Groznjan i ako vas ikada put navede u Istru,odite tamo.To nije daleko od Umaga.Pozdrav svim onima kroz koje je Derventa prosla i prolazi. Zao mi je onih koji samo prolaze kroz Derventu. To je velika razlika, jesam li u pravu? Mozda nisam. :D :v :arrow:
doktor
 

PostPostao/la ZvrX » pet, 05.11.2004, 01:07

Ej Doc cini mi se da cu morati nekad otici tamo
cini mi se da imaju vino dobro
Avatar
ZvrX
moderator
 
Postovi: 329
Pridružen/a: pet, 16.05.2003, 19:10
Lokacija: Bosnia & Herzegovina

opa

PostPostao/la BIK koji sjedi » pet, 05.11.2004, 10:19

....bio sam ti tamo davno na grožnjanskim glazbenim vecerima...konec sedmog mj....a sad me zanima ljetni jazz festival....jel se on opce vise odrzava,,,,

skoci mi do motovuna, on je moj favorit i naruci mi kajganu s tartufima kod ignjeca, hahahaha uz dec terana
ma, i ovu su samo gluposti
Avatar
BIK koji sjedi
CDForum
 
Postovi: 761
Pridružen/a: ned, 08.06.2003, 17:04
Lokacija: tu pored tebbe

PostPostao/la jaca » pet, 05.11.2004, 13:13

mljac, volim istru
Avatar
jaca
moderator
 
Postovi: 617
Pridružen/a: pon, 19.05.2003, 09:43
Lokacija: svugdje pod suncem

PostPostao/la Lotus feet » pon, 06.12.2004, 19:06

jaco mozemo se dogovoriti na ljeto...moji su u umagu! pa eto... :wink:
...the world is mine when i wake up...
Avatar
Lotus feet
CDForum
 
Postovi: 25
Pridružen/a: pon, 01.11.2004, 16:40
Lokacija: Vienna

Re: "..u vinu je istina.."

PostPostao/la Dugmetar » sri, 22.12.2004, 14:54

doktor je napisao/la:
Kako je lijepo sjediti u jednom malom gradicu u Istri,visoko na brijegu.Na jednoj strani Alpe,na drugoj Jadran.
Uzivas u vinu,fantasticnim jesenjim bojama,skupljas snagu da ides dalje.Sacuvajmo sjecanja za sebe, ne pricajmo puno o njima. Tako je ljepse,bar ja mislim.
A taj lijepi gradic zove se Groznjan i ako vas ikada put navede u Istru,odite tamo.To nije daleko od Umaga.Pozdrav svim onima kroz koje je Derventa prosla i prolazi. Zao mi je onih koji samo prolaze kroz Derventu. To je velika razlika, jesam li u pravu? Mozda nisam. :D :v :arrow:


Ne kenjaj, lijepo je sjediti bilo gdje, gledati more i ponekad se bućnuti i ohladiti jaja.
And all the pictures on the wall
Serve only to remind you of it all
The wasted days we could have lived
Now we're left with nothing left to give
Avatar
Dugmetar
Cleric
 
Postovi: 2012
Pridružen/a: sri, 14.05.2003, 18:12
Lokacija: Zagreb

PostPostao/la jaca » sri, 22.12.2004, 23:35

Lotus uvijek sam za dogovor
ma istina je to što kažeš, dugmater, ali, opet, ima neke posebne draži u tim istarskim gradićima na vrhovima brežuljaka :)
Avatar
jaca
moderator
 
Postovi: 617
Pridružen/a: pon, 19.05.2003, 09:43
Lokacija: svugdje pod suncem


Natrag na Pozdravi, Čestitke, Pitanja, Obavjesti, Tražim - traži se...

Online

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.

cron